Autor Tema: SEKCIJA IZMJENJENA !  (Pročitano 3802 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
SEKCIJA IZMJENJENA !
« poslato: 02.11.2007. 14:19:10 »
Kao što ste primjetili ova sekcija je prvobitno bilaSAMO ZA ČITANJE i niste mogli odgovarati. Međutim, sada je otvorena sekcija SREDNJOŠKOLCI nadovezana na prošlu i malo modifikovana i prilagođena. Dakle, što je najvažnije nema veze sa SC Golub Kureš.

--------
Pošto su se pojedine osobe iz Bileće vezane za SC Golub Kureš bunile na rad ove sekcije, ja sam, poštujući volju školske uprave zabranio diskusiju na ovu kategoriju do daljnjeg (iako to nije po pravilima foruma).
To se odnosi na diskusije učenika i naroda o pojedinim profesorima iz pomenute škole-vrijeđanje.

prije svega

____________________________________________________________________________________

ŠTA JE FORUM?  (definicija internet foruma)
Forum je jedan od osnovnih modula u internet prezentacijama, portalima i  predstavlja mjesto za komunikaciju,    razmjenu mišljenja, kritike, slobodu govora tj. demokratiju.
To je jedino mjesto gdje svaki registrovani član može izraziti svoje mišljenje iz bilo koje teme iz života i to mišljenje podijeliti sa drugim koji će na to komentarisati. Ukratko rečeno: MJESTO GDJE JE SVE MOGUĆE! Kao i sve drugo i on ima negativne strane, članovi koji prekršavaju osnovne ljudske norme ponašanja i koji pretjeraju u komentarima (izražavaju vulgarnost, nasilnost, mržnju...) biće kažnjeni BANNOM (zabrana tog korisnika da pristupi sistemu i udaljavanje od foruma) od administracije.
______________________________________________________________________________________



Kompletnu odgovornost za sadržaj objavljenih postova (poruka) kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose isključivo njihovi autori, čiji je pseudonim označen pored sadržaja teksta i administrator nije ni u kom slučaju odgovoran za to.

Ja samo želim da se svako ko posjeti ovaj sajt osjeća ugodno, ako je neko iz Bileće uvrijeđen to se neće ponoviti.

Tužba na ovaj sajt nije moguća jer je pravilno registrovan i kupljen (primjera radi, postoje sajtovi koji promovišu pedofiliju, drogu, šverc, piratstvo, ratne zločince i dr... i niko nije dovodio njihov opstanak u pitanje, dakle ne postoji zakon koji to kažnjava jer je internet svačiji i svako se može izraziti kako želi, u predviđenim granicama koje odredi administracija sajta).
Svi objavljeni tekstovi služe za informacije i zabavu posjetitelja.

S' poštovanjem
Vladimir Duka, administrator foruma, urednik i osnivač sajta BILEĆAinfo.
VlaDiX ProSOFT
« Poslednja izmena: 07.11.2007. 01:16:10 vladix_admin »

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: SEKCIJA ZAKLJUČANA !
« Odgovor #1 poslato: 02.11.2007. 14:44:34 »
TEMA: NAJGORI PROFESOR je izbrisana od strane administracije.

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: SEKCIJA IZMJENJENA !
« Odgovor #2 poslato: 09.11.2007. 18:05:16 »


Odmah se radi o uskracivanju kad se vec mogu hvaliti profesori sto nebi i kuditi.Uvrede mozes cenzurisati sto ne znaci da nebi trebalo da se raspravlja o najgorim profesorima. Sa druge strane ce sam forum da ih iznjedri i definise one koji to zaista i jesu a ne licni stav pojedinih ucenika jer mislim da ukoliko je profesor ispravan onda
ce vecina i stati u njegovu odbranu ako bi mu i ko nasao zamjerke.

Pozivam sve koji znaju da neko ne radi svoj posao kako treba da otvore temu o njemu i unaprijed osudjujem ukidanje iste od strane administratora. 
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: SEKCIJA IZMJENJENA !
« Odgovor #3 poslato: 09.11.2007. 18:07:20 »
Nije ništa ukinuto osim vrijeđanja, sve je u redu.

Van mreže coma

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 456
  • Ugled: +19/-8
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • moj sajt
Odg: SEKCIJA IZMJENJENA !
« Odgovor #4 poslato: 09.11.2007. 18:08:06 »


Odmah se radi o uskracivanju kad se vec mogu hvaliti profesori sto nebi i kuditi.Uvrede mozes cenzurisati sto ne znaci da nebi trebalo da se raspravlja o najgorim profesorima. Sa druge strane ce sam forum da ih iznjedri i definise one koji to zaista i jesu a ne licni stav pojedinih ucenika jer mislim da ukoliko je profesor ispravan onda
ce vecina i stati u njegovu odbranu ako bi mu i ko nasao zamjerke.

Pozivam sve koji znaju da neko ne radi svoj posao kako treba da otvore temu o njemu i unaprijed osudjujem ukidanje iste od strane administratora. 

podrzavam