Bilećke teme > Politika

NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!

(1/4) > >>

sandro:
OVDJE MOŽETE DA KAŽETE ŠTO GOD ŽELITE ,PA I TO KOJI JE PO VAMA NAJGORI PROFESOR JER JE TO NAŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!

darko:
Pa ovo je necuveno, cujte molim vas, direktor jedne skole da zabrani rad formu, da li on uopste zna sta to znaci i da li mu je jasno da on moze da snosi posledice zbog krsenja ljudskih prava i osnovnih nacela demokratije. Tom covjeku uopste nije jasno da nema vise KOMITETA, da nema "preko koljena", i ne samo njemu nego vecini bileckih funkcionera. Jedina nam je sreca sto su vise bioloski prisli kraju.
Koristim ovu priliku da podrzim Vladix-a i takodje da napomenem da vodimo racuna da nebude uvredljivog sadrzaja kako covjeku nebi zagorcali zivot.

NeProdajemNasmjesenogPsa:
Znaci, ja nisam vidio taj "zajebani" forum. Admine, legendo, postavi ga ponovo. Ne mogu ti nista. Najvaznije, zakon nije prekrsen s tvoje strane. Druga takodje bitna stvar, Bilecka omladina je uz tebe. Pa to je vojska covjece. A, evo, dobrovoljci pristizu sa svih strana. Majka Srbija je uz Bilecu. Taj direktor, koga ja usput ne znam, ni sam nije svjestan, koliko se zamjerio, i koliko je na putu da sam sebi zagorca zivot.
Da bi zastitili Vadixa, ja predlazem, da napravimo sajt, recimo, www.***********-milivoje.vatrogasac.com. Javite se da li podrzavate ideju pa da odmah danas nastavimo sa radom. Ima da ga izreklamiramo, da se cuje za njega i u Mexiku. Pa ce dishke biti popularan k'o DJ Krmak, ma 100 x vishe. Eto, predlazem glasanje.

Aj zdravo

VLADIX:
ljudi hvala vam, ali ja sam u nezavidnoj situaciji, tako da...smirite se malo, nije nikakav problem, neka ovako ostane i sve kao da se ništa nije desilo.
pozdrav svima

NeProdajemNasmjesenogPsa:

--- Citat: vladix_admin  03.11.2007. 13:22:08 ---ljudi hvala vam, ali ja sam u nezavidnoj situaciji, tako da...smirite se malo, nije nikakav problem, neka ovako ostane i sve kao da se ništa nije desilo.
pozdrav svima

--- Kraj citata ---

Naravno da treba ispostovati Vladixa. Ali, ako je RS demokratska zemlja zasto cutati? (ma, znam ja da nije zato mi se ni ne cuti) Treba naci nacina, da se cuje glas i druge strane. Lako cemo mi naci neki drugi forum, za ovu "drzavnu stvar". Ja sam dao ideju, ako ima interesanata javite se, pa da se radi.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju