Autor Tema: BHT u službi haških optuženika  (Pročitano 4796 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
BHT u službi haških optuženika
« poslato: 08.01.2008. 12:57:29 »
"Zelene beretke", konačno, mogu da odahnu: Rasima Delića ima ko da brani! Šta će njemu Vasvija Vidović i silni advokati, kad na ruci ima Javni servis države Bosne i Hercegovine, koji plaćaju i porodice žrtava dželata, koji su, tvrdi Hag, bili pod komandom uvaženog generala, branioca, junaka, heroja, i kako ga sve ne krstiše još u "Piramidi" BHT-a.

Naravno, svako ima pravo da misli šta god hoće - za nekog je Delić heroj, za nekog zločinac, ali sve dok sud ne kaže zadnju riječ, Javni servis, koji se finansira iz džepa svih građana ove zemlje, ne smije služiti kao jeftini promoter čovjeka kojeg je međunarodni sud optužio za najteže zločine.

A, ono što se u četvrtak uveče u udarnom terminu BHT-a moglo vidjeti smrdi na skandal, za koji neko mora da odgovara. I, svakako nisu tome krivi gosti - Emir Hadžihafizbegović, Emina Ganić i vanzemaljac Semir Osmanagić, već onaj ko je dozvolio i upriličio da se horski pjevaju hvalospjevi haškom optuženiku.

Ako će suditi po ovoj emisiji, ovo je šou za jedan narod, odnosno jedno dominantno mišljenje koje nema snage da se suoči sa zločinom počinjenim u njegovo ime. Pa zar je to uloga Javnog servisa?

Zato je "Piramida" na BHT bila ravna skupštini "Zelenih beretki" na kojoj se koplja lome samo oko toga da li Deliću treba dati ovo ili ono odlikovanje. Bez imalo stida i bez ijednog suprotstavljenog mišljenja. Treba li nam zato Javni servis, pa još k'o fol državni?

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: BHT u službi haških optuženika
« Odgovor #1 poslato: 14.01.2008. 05:26:44 »
Decko li decko tebi opet krivi Emir,Semir,Haso i Huso,i general Delic koji je samo branio svoju zemlju i svoj grad od agresora!

Gdje su Bilecki dobrovoljci branili Bilecu?

U Olovu?

Pa bolan sto nepocnes temu ,zasto nismo uhapsili Radovana,Ratka i Duku sto poubijase onoliki muslimanski zivalj,nase komsije,pusti Hasa i Husa,zar nije interesantna tema,i da jos dodas uz to da je stvarno krajnje vrjeme da se skine breme sa vas da ste svi koljaci,jer je valjda svima jasno da su njih dvojica odgovorni za pokolj ili se bojis da to objavis kao sto si se bojao pa si skino ono pismo od onoga Vujovica,decko li decko


Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: BHT u službi haških optuženika
« Odgovor #2 poslato: 14.01.2008. 13:46:36 »
Pismo Vujovića je i dalje na sajtu
http://bilecainfo.com/index.php?option=com_content&task=view&id=222&Itemid=2
samo što je zastarila vijest pa je nema na početnoj- đe ti je logika ba?

Uhapsite vi tamo svoje pa ćemo mi razmisliti...ma briga me uostalom i za Raša i za Mladića.

Van mreže VAKI

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 23
  • Ugled: +3/-3
    • Pogledaj profil
Odg: BHT u službi haških optuženika
« Odgovor #3 poslato: 14.01.2008. 13:47:32 »
Hadži kuko crn, posjeti sajt www.kotijebezenu.co.ja

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: BHT u službi haških optuženika
« Odgovor #4 poslato: 14.01.2008. 20:52:00 »
U Olovu se i branila Bileca, i na treskavici, i oko Srebrenice, gde je Naser Oric sa svojim koljacima upadao iz zasticene zone kukavicki i klao po selima nejac, djecu,starce.
Dok goc vi slavite Nasera,Delica,Izedbegovica. Nikad niko ovamo nece prestati slaviti Ratka Mladica i Radovana Karadzica.
Jesi li ikad digao glas zbog nekog zlocina nad bilo kojim Srbinom?
A trazis licemjerno od nas da mi dignemo glas.....

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BHT u službi haških optuženika
« Odgovor #5 poslato: 14.01.2008. 22:20:37 »

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...