Autor Tema: HOĆE LI STRANE ZEMLjE OTET KOSOVO SRBIJI?  (Pročitano 14441 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: HOĆE LI STRANE ZEMLjE OTET KOSOVO SRBIJI?
« Odgovor #30 poslato: 07.01.2008. 13:03:01 »
A sto mi to nepristaje nadimak Bileci,jeli to mozda tvoja Bileca,jeli ti to mozda moje ime smeta,pa dok je bilo svakakvih imena u Bileci dotad je bilo i srece u Bileci,a otkad su dosle seljacine i primitivci kao sto si si ti ZDRAVKO e od tada nema vise ni srece ni rahatluka u Bileci vec imaju samo smradovi kao sto si ti


E hadzibeg,daj o'ladi malo od ljudi!
PREVISE si dosadan i naporan...davis ovaj narod....opusti se malo!
« Poslednja izmena: 07.01.2008. 13:07:12 Mare »
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: HOĆE LI STRANE ZEMLjE OTET KOSOVO SRBIJI?
« Odgovor #31 poslato: 07.01.2008. 14:50:03 »
Vidi ovoga ZIDA,sto je pametan momak,ne lozim te nego me iznenadjuje da takvi kao ti postoje u Bileci,svaka ti dala nek si im reko nebi ni ja bolje,i mene smoriste stom pricom o Kosovu

Koje vise Kosovo,sta se  bucete,to je popuseno,a vi bi ovo ono,nema,gotovo,a znas zbog cega nema

Vi,ustvari oni iz Srbije su guzili Albance,godinama,a bili su totalna vecina,nisu imali nista,nikakva maltene prava ni funkcije,smatrani su zaostalim,ko biva vi ste superiorniji u odnosu na njih i onda i njima puko jednom film,vele neces vise i tako i bi,oni ce sad zakoji dan dobiti drzavu i to je bila stvar,sto kaze Dodik svidjalo se to nekom ili ne tako ti je

Ustvari sta vas boli cuna za Kosovom,sta vi imate satim,ama bas nistasta vas boli kurac sto je tamo neki Milos zaklo Murata pod satorom prije 600-700 godina
Ma nek uzmu Kosovo, nadoknadit cemo mi to lako sa sa pripajanjem Srpske nasoj matici Srbiji! Ja sam ubjecen da bi se i ti brate SRBINE islamske vjeroispovjesti sa tim slozio! A sto neki zatrazise da te skinu s foruma ja sam apsolutno protiv toga! Pa koga cemo onda zajebavat ovdje?! Ovaj bi forum bio tako dosadan bez tebe SRBINE Hadzibeze. ;D
« Poslednja izmena: 07.01.2008. 17:41:35 mi_loske »

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: HOĆE LI STRANE ZEMLjE OTET KOSOVO SRBIJI?
« Odgovor #32 poslato: 07.01.2008. 20:44:40 »
Sta ces ti zajebavati,pa ti nisi dovoljno inteligentan i pametan da bi nekoga zajebavo,previse si sirov,

Mislis ako si se danas najeo posto ti je bozic da mozes nekog zajebavati,a znas i sam da za dva dana opet nastaje kriza,jer ce nestati i pecimice i cvaraka,i onda hajmo opet udari po repi i blitvi do sledeceg bozica,jebiga nisam ti ja kriv sto si juce zaklo zadnjeg i jedinog brava u stali pa sad moras gledati cjelu godinu unebo i vucati se ko kakva sukerina po gradu

Nego sretan ti bozic junace i dobro se najedi jos veceras,jer daleko ti je sledeci bozic i neostavljaj nista za srpsku novu godinu,jer ko ziv ko mrtav do 13

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: HOĆE LI STRANE ZEMLjE OTET KOSOVO SRBIJI?
« Odgovor #33 poslato: 07.01.2008. 21:54:34 »
Tebe je kao inteligencija osvojila?!A ne znas da se NE pise odvojeno...
To sam napisala u predhodnom postu ali eto da i ti nesto od nas "glupih" naucis!
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: HOĆE LI STRANE ZEMLjE OTET KOSOVO SRBIJI?
« Odgovor #34 poslato: 07.01.2008. 23:19:40 »
Sta ces ti zajebavati,pa ti nisi dovoljno inteligentan i pametan da bi nekoga zajebavo,previse si sirov,

Mislis ako si se danas najeo posto ti je bozic da mozes nekog zajebavati,a znas i sam da za dva dana opet nastaje kriza,jer ce nestati i pecimice i cvaraka,i onda hajmo opet udari po repi i blitvi do sledeceg bozica,jebiga nisam ti ja kriv sto si juce zaklo zadnjeg i jedinog brava u stali pa sad moras gledati cjelu godinu unebo i vucati se ko kakva sukerina po gradu

Nego sretan ti bozic junace i dobro se najedi jos veceras,jer daleko ti je sledeci bozic i neostavljaj nista za srpsku novu godinu,jer ko ziv ko mrtav do 13
Hadzibeze SRBINE ti si moj drug! ;D Hvala na iskrenoj cestitci! Nadam se da cemo obavit ono sto smo se dogovorili, pa da i ja tebi naredni Bozic uzvratim cestitku! ;D
« Poslednja izmena: 08.01.2008. 02:16:20 mi_loske »

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: HOĆE LI STRANE ZEMLjE OTET KOSOVO SRBIJI?
« Odgovor #35 poslato: 14.01.2008. 05:32:53 »
Sta je zundelju nije ti vise do zajebancije?

Gladna pupa?

Kad jede covjek svaki dan ko i ti kupus bez mesa nemoze se ni svadjati?


Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: HOĆE LI STRANE ZEMLjE OTET KOSOVO SRBIJI?
« Odgovor #36 poslato: 14.01.2008. 11:07:44 »
Hadzi Srbendo da znas samo kako nam je lijepo u Bileci! Zajebano je to kad se covjek rodi u nekom gradu provede djetinstvo ili mozda momacki period i onda ne moze doc u isto mjesto a nostalgija vuce.....! :( Nezgodno skroz! Smijes li doc da kavu pijemo druze moj?;D
« Poslednja izmena: 14.01.2008. 11:18:48 mi_loske »

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: HOĆE LI STRANE ZEMLjE OTET KOSOVO SRBIJI?
« Odgovor #37 poslato: 14.01.2008. 13:43:11 »
Jebeno bogami, imamo mi da krkamo koliko hocemo, čak više od bilo kog drugog grada u BIH, ali nemamo para.

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: HOĆE LI STRANE ZEMLjE OTET KOSOVO SRBIJI?
« Odgovor #38 poslato: 14.01.2008. 13:47:56 »
Jebeno bogami, imamo mi da krkamo koliko hocemo, čak više od bilo kog drugog grada u BIH, ali nemamo para.



Ko nema para?!Sve narod kuka da se nema para,a uvece kad izadjes ne mozes mjesto naci ni u jednom kaficu radnim danom...
Ne bi se bas reklo da para nemamo!
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže Hugo Chávez

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 58
  • Ugled: +4/-2
    • Pogledaj profil
Odg: HOĆE LI STRANE ZEMLjE OTET KOSOVO SRBIJI?
« Odgovor #39 poslato: 14.01.2008. 15:44:41 »
Vrijeme je da banujete ovog Hadzibega
Prevelika sloboda govora dozvolila mu je prdjenje ovdje,cak i vrijedjanje,tako da nema svrhe da bitishe na forumu.
Iako smo tradicionalno tolerantan narod ,njegovo laprdanje je preslo mjeru.