Napisano je preko 40 000 postova i registrovano 3 000 članova!
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Citat: vladix_vlado 20.09.2008. 01:35:00sve nas interesuje, uploaduj na forumznas kako cemo, kad se sve zavrsi ja cu to tebi dobaciti sve na USB, pa onda ti ubacuj sta mislis da treba.
sve nas interesuje, uploaduj na forum
Dali je gospodin Ziftonja bio pri gasu....?
dje je ovome parohija?
Citat: mister no 23.10.2008. 17:36:20dje je ovome parohija? i ja se to pitam, al dobro, skinuo je kapu
a zoxl,oraspolozio si me,ovo je vrh