1
Nauka i religija / uclanite se u biblioteku
« poslato: 04.12.2007. 00:12:40 »
dakle narode trenutno biblioteka ima uclanjeno samo 200 ljudi?
??'
ja sam se zabezeknula, ne mogu da vjerujem da niko ne cita-mislim skoro niko
clanarina je deset kema ide od nove godine, dakle od januara se vidimo tamo, valjda
imaju dosta novijih knjiga a i pouzdano znam da su narucilo jos oko 120-tak novih

??'ja sam se zabezeknula, ne mogu da vjerujem da niko ne cita-mislim skoro niko
clanarina je deset kema ide od nove godine, dakle od januara se vidimo tamo, valjda
imaju dosta novijih knjiga a i pouzdano znam da su narucilo jos oko 120-tak novih