31
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 11.08.2011. 20:12:50 »
OBORI
Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.
Postoji moc sa autoritetom i moc bez autoriteta.Ko razumije, shvatice
Pa kaze:
Cudna zena bese vera
sad je vise ovdje nema
sudbo moja, kazi mi
sto nas mlade rastavi
Najgori je.Zalba na admina Nesku.Neska majstor ce da ostane i bez cheta, vec je ostao bez kicka i slay-a, jednostavno sa nekim ljudima ne vrijedi pricati.
SS-ovi govore da li on treba imati admina ili ne !?
EKIPA Jebemo rokonje ili Head admini sa Bilece, uspevaju da pobede ekipu [POD] rezultatom 16:11 i uz pomoc SILENT AIM-a...omg
http://www.youtube.com/watch?v=SPdIwqBwZ0I
SRAMOTA ZA BILECU..!!!!
zalba na "hrabru srcu nesku" psuje mi "picka ti materinu"...Svjedok sam da je tako bilo
zalba na "carloona" ban me sa ss-om i nece da ga prihvati... a zna dije me ban sa ssom i opet se izvlaci da to nije pravi...
zalba na "carloona" banna me kraj sve non stop da nemogu igrat a zna da sam cist...
zalba na "macka" bot me ban bez ss-om i to bez reason, tako nekoliko 5 puta. vidovit je perruzy.
zalba na "macka" stvlja mi non stop "quit" na tipki "W" tako da nemogu igrat, i opet bez razloga.
VIDOVIT JE PERUZZY....