Prikaži poruke

Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.


Poruke - CHECK IT OUT NOW !

Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 15
31
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 11.08.2011. 20:12:50 »
OBORI

32
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 11.08.2011. 13:17:05 »
Postoji moc sa autoritetom i moc bez autoriteta.
Pa kaze:
Cudna zena bese vera
sad je vise ovdje nema
sudbo moja, kazi mi
sto nas mlade rastavi
Ko razumije, shvatice

33
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 10.08.2011. 10:26:06 »
qq lele ja mislim

34
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 10.08.2011. 02:34:08 »
Hahaha ma ovo je ja mislim upuceno meni. Hhhahahhaha

35
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 10.08.2011. 02:31:03 »
E svasta.

36
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 07.08.2011. 11:00:02 »
Zalba na admina Nesku.
SS-ovi govore da li on treba imati admina ili ne !?
Neska majstor ce da ostane i bez cheta, vec je ostao bez kicka i slay-a, jednostavno sa nekim ljudima ne vrijedi pricati.
Najgori je.

37
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 06.08.2011. 13:39:42 »
EKIPA Jebemo rokonje ili Head admini sa Bilece, uspevaju da pobede ekipu [POD] rezultatom 16:11 i uz pomoc SILENT AIM-a...
http://www.youtube.com/watch?v=SPdIwqBwZ0I
SRAMOTA ZA BILECU..!!!!
omg

39
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 05.08.2011. 18:54:14 »
zalba na "hrabru srcu nesku" psuje mi "picka ti materinu"...

zalba na "carloona" ban me sa ss-om i nece da ga prihvati... a zna dije me ban sa ssom i opet se izvlaci da to nije pravi...

zalba na "carloona" banna me kraj sve non stop da nemogu igrat a zna da sam cist...

zalba na "macka" bot me ban bez ss-om i to bez reason, tako nekoliko 5 puta. vidovit je perruzy.

zalba na "macka" stvlja mi non stop "quit" na tipki "W" tako da nemogu igrat, i opet bez razloga.


VIDOVIT JE PERUZZY....
Svjedok sam da je tako bilo

40
BILEĆA CS server / Odg: Ban/Unban
« poslato: 02.08.2011. 15:46:25 »
Lik je iznerviran, mora mu takav rjecnik biti. Au, sto su udarili po banovima ovih dana, ovo je strasno  ;D ;D

41
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 29.07.2011. 00:39:54 »
Nije to do vina, to je do mozga. Steta sto ja nisam hvatao ss, svasta bi ovde bilo. GADI !

42
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 28.07.2011. 00:52:05 »
Pa nisam bio, iznerviram se da, kad prijavim provjeri lika niko nista ne odgovara. Napisem po 3-4 puta, svi se prave ludi. Ko da ne znaju citat. A kad napisem botu provjeri ga, il nesta slicno, svi se odmah javljaju. Da gaguju, banuju, sto ih kao napadam. 

43
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 27.07.2011. 20:02:30 »
Ovo je strasno. Jutros 5puta pisem lik ima aim, provjerite ga, niko nista. Kuliraju momci, sta ih briga. A bilo je 3-4 admina. Mozda ne znaju citati :@

44
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 27.07.2011. 15:20:52 »
yee man  ;)

45
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 27.07.2011. 02:28:40 »
Evo, razmisljao sam. Ipak, po po nicku ''bambi'' se vidi da je to neki debil. E ko od te dvojice, to ne znam.

Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 15