16
Filmovi i serije / Одг: Preporučite !!!!
« poslato: 21.12.2009. 12:43:07 »2012večeras ću ga pogledati, skinuo sam ima 10tak dana...mislim da je dobar!
Zavisi ko sta voli, meni licno se svidio a efekti su za 10+ ...
Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.
2012večeras ću ga pogledati, skinuo sam ima 10tak dana...mislim da je dobar!
AKO BOG DA BIĆE TOGA I JOŠ................BITNO JE DA JE POČELO, NE BI LI NAM GRAD KONAČNO POČEO NORMALNO FUNKCIONISATI. PLAVI MOMCI SAMO NAPRIJED...........
..kad je bio onaj striptiz klub na Vidikovcu prije 6-7 godina nisi mogao za lijeka naci janje ili tele da kupis u ova dva sela:D jbg vrsila se primo-predaja janjaca po danu...ispod Vidikovca...u nedostatku novca.