Prikaži poruke

Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.


Poruke - ivke

Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 14
31
Bilećko "blejanje" / Odg: Turnir u ogrtanju krtole!!!
« poslato: 12.08.2008. 08:30:25 »
NISAM UPRATIO, KAKVI SU REZULTATI TAKMICENJA KO JE DOBIO MEDALJE A KO DIPLOME

32
Fotografije / Odg: Forum galerija
« poslato: 11.08.2008. 09:08:53 »
Čavez,vidi ga ni Cane mu nije ravan.

Ovo je iz ABC kluba?

33
Politika / Odg: Buš: Šta Vam znače tri prsta?
« poslato: 11.08.2008. 08:46:37 »
ma šuti..jesu više žderali nego mi sad...sad ti ni na slavi a ni na svadbi ne ode kilo mesa..doduša alkohola ode..čovječe svake godine za slavu ispečem brava i maltene niko ga ne dohvati, a stric mi priča kako se nekad jelo i pizdi kako današnja omladina '''ne može zinut''...e sad ovo nema veze sa famozna tri prsta ali ne može da škodi što reče Lane Gutović

U zelju im bilo pa kad bude jeeeeeeeeedi i sto mozes i sto ne mozes!

Pa kad se vise ne moze a oci gladne gledaju a on za dva bataka pa sa njima u oci vrti a govori: Jedite majku vam .....   

34
Bilećke aktuelnosti / Odg: CENTAR ZA DJECU S POSEBNIM POTREBAMA
« poslato: 11.08.2008. 08:30:20 »


Ako krene bilo kakva akcija za Centar, javite se i organizaciji ZORA da zajedno nesto pokusamo. Humanost je vrlina!


35
BilećaCaffe / Odg: Kako ste proveli dan?
« poslato: 08.08.2008. 09:58:08 »
Pa ja kad malo bolje razmislim meni je mnogo zabavno u zivotu

 Sta vam je ljudi pa ako je smor nadjite neko rjesenje sami za to , ako se mucite zovite me imam par dobrih ideja


                        sifra:  ORILO - GORILO
Jos ti samo fali-RADMILA COKORILO ;D
Znaci imas par dobrih ideja za mucenje?! 8)(predlazem zabijanje klinova pod nokte :'()
Ma valjda se mi "mucenici"nekako snadjemo i bez tebe... ;)


Gospodine ministre

Nevolja, demode, probo sam ja sve i klinovi i kočevi i tenkovi i bicevi i kap po kap i mocart i betoven i izgladnjivanje i roj pcela za vrat in simuliranje davljenja , ali nista bez bojnih otrova - probaj CHPH-4, mada vidi da se nelažemo ni cijanid nije loš

Vidis da ne možete bez mene - neophodan sam  :)

36
Bilećko "blejanje" / Odg: Antikaladont
« poslato: 08.08.2008. 09:44:14 »
miš mekinjaš

37
       Sto se tice Hercegovine, njoj idE u prilog samostalna drzava CG jer smo mi ipak okrenuti matici Srbiji tako da cemo se udaljiti od CG i smanjiti uticaj CG na nas. To je dobro zato sto smo do sada od njih prihvatali samo "nesretne" stvari i "nesretne" oblike ponasanja.

        Oni su majstori marketinga tako da su mnoge  podvige koje su Hercegovina i i Hercegovci izvojevali pripisali sebi. S tim u vezi volio bih da nam Nigger objasni malo ucesce Hercegovaca u boju na Vucijem dolu. Tako i tu pobjedu CG u potpunosti pripisuje sebi.

                       crnogorski crv:  Dje si sivi sokole
           
                   crnogorski vrabac:  Dje si gujo ljuta

38
Fotografije / Odg: Forum galerija
« poslato: 07.08.2008. 08:59:21 »
Evo jedna stara slidža izviđačkog orkestra


he he he kakav rariret!
Molim Te Dead, mozes li da mi objasnis fotografiju, vrijeme, mjesto, ko je sve na slici i jos informacija o izvidjackom orkestru, slutim dosta toga ali necu da se provaljujem.

39
Bilećko "blejanje" / Odg: Antikaladont
« poslato: 07.08.2008. 08:52:59 »
ugriz zadovoljstva

40
Bilećko "blejanje" / Odg: Bileća ne prašta!
« poslato: 07.08.2008. 08:48:01 »
Presa - izuzetno jak covjek

41
BilećaCaffe / Odg: Kako ste proveli dan?
« poslato: 07.08.2008. 08:39:06 »
Pa ja kad malo bolje razmislim meni je mnogo zabavno u zivotu

 Sta vam je ljudi pa ako je smor nadjite neko rjesenje sami za to , ako se mucite zovite me imam par dobrih ideja


                        sifra:  ORILO - GORILO

42
Bilećko "blejanje" / Odg: Klasično Bilećko blejanje
« poslato: 05.08.2008. 12:59:28 »
Posto mu otac rece:" Kud te ne iz....h?",
                                                        sin se napi pa zapjeva:
                                                                                       "Mislis majko rodila si sina,
                                                                                        rodila si mjesinu za vina"

43
Bilećko "blejanje" / Odg: Antikaladont
« poslato: 05.08.2008. 12:46:44 »

           sukob interesa

44
Bilećko "blejanje" / Odg: BUVLJAK
« poslato: 05.08.2008. 12:41:33 »
Da je bilo vise Ruza kud bi nam bio kraj ?!

Kako tumacite taj nacionalizam hercegovackih zena, ja cak mislim da je vise naglasen nego kod muskaraca?

Ili to nije samo karakteristicno za Hercegovinu?





45
Problemi / Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« poslato: 31.07.2008. 14:46:17 »
Nista dok zene ne zakuvaju  :)
Zaprsku tek spremam! ;D

Presolila si, salim se, dodaj malo bibera i ljute papricice

Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 14