31
Fotografije / Odg: VAŽNO! PRILOZI (slike)
« poslato: 09.07.2009. 11:09:31 »bola vise puta ti je pao sajt nego Inzagi u kaznenom...E to nije moguceeeeeee![]()
![]()
![]()
To kralju!!
bola vise puta ti je pao sajt nego Inzagi u kaznenom...
![]()
![]()
Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.
bola vise puta ti je pao sajt nego Inzagi u kaznenom...E to nije moguceeeeeee![]()
![]()
![]()
To kralju!!
bola vise puta ti je pao sajt nego Inzagi u kaznenom...
![]()
![]()
Jednog dana upoznala sam jednog divnog gospodina i zaljubila se. Kada je postalo jasno da cemo se uzeti, odlucila sam da prestanem da jedem pasulj. Nekoliko meseci kasnije, na moj rodjendan, pokvario mi se auto dok sam se vracala kuci s posla. S obzirom da sam zivela na selu, pozvala sam muza i rekla mu da cu kasniti, jer sam morala da odpesacim kuci. Iduci tako, uz put sam naisla na jednu malu krcmu iz koje se sirio miris pasulja i ja jednostavno nisam mogla da odolim. Posto sam imala pred sobom da prepesacim jos milje i milje, predpostavila sam da cu se putem osloboditi svih nuspojava dok ne stignem kuci. Usla sam u krcmu i za cas posla sam "sredila" tri porcije pasulja. Kada sam nastavila da pesacim, potrudila sam se da oslobodim sav gas. Kada sam stigla, moj muz je bio radostan sto me vidi i veselo je rekao:EXTRA JE...
- "Draga, imam iznenadjenje za veceru!"
Zatim mi je stavio povez preko ociju i odveo me do stolice za stolom za veceravanje. Sela sam, i bas kad je hteo da mi skine povez, zazvonio je telefon. Naterao me je da mu obecam da necu dirati povez dok se ne vrati, i otisao da se javi. Pasulj koji sam pojela je jos uvek radio i pritisak je postao nepodnosljiv, tako da sam iskoristila priliku dok se moj muz ne vrati, nagla se na jednu stranu i 'pustila' jedan. Ne samo da je bio glasan, nego je i smrdeo kao kada kamion s djubrivom, prolazeci pored pilane, pregazi tvora. Uzela sam salvetu s krila i zustro oduvala smrad. Zatim sam se nagla na drugu stranu i odvalila jos tri. Smrad je bio gori od kuvanja kupusa. Naculivsi usi na telefonski razgovor u susednoj sobi, nastavila sam ovako da nizem narednih nekoliko minuta. Zadovoljstvo je bilo neopisivo. Kada je pozdravljanje preko telefona oznacilo kraj moje slobode, ucinila sam jos nekoliko brzih kruznih pokreta salvetom da razduvam sve, vratila salvetu na krilo i uz osecaj zadovoljstva i olaksanja, spustila ruke na krilo.
Lice mi je sigurno odavalo najneviniji moguc izraz kada se moj muz vratio i izvinuo sto se tako dugo zadrzao. Pitao me jesam li virila a ja sam ga uverila da nisam. U tom trenutku, skinuo mi je povez i dvanaest gostiju koji su sedeli za stolom u glas je uzviknulo:
- "Srecan rodjendan!"
Pala sam u nesvest.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jatudiram u Foci-medicinski fakultet i mogu vam rec da je bas bezveze!Nz.odakle si,ali ako si iz Bilece ne vidim logike u tvojoj tvrdnji da je Foca selo...?Sta je,nisi mogla u BG.ili si ponavljac,pa si sad ogorcena?Nije valjda da mislis da podmazivanja nema u vecim gradovima?Sto se tice ucenja,ni tu nisi u pravu,moj buraz je presao u NS,pa isto uci kao i u Foci,jer isto je gradivo i tamo i ovamo,pa ako vec ucis svakako moras naucit sve(znas onu:"reci mi sta pitaju za 6").Proslu god.ih je obnovilo bukvalno pola generacije(oko 45),a to bi trebalo da nesto govori(mozda se ljudi imaju mnogo cime zanimat u Foci,pa ne uce:))...Uostalom ljudi,samo se vodite onom starom latinskom:"Labor omnia vincit improbus"-Istrajan rad sve pobjedjuje,i ima da zavrsite u roku,bez obzira gdje studirali..P.S.Tebi drzim
Grad je uzasan,zapravo to je selo koje u zivotu odrzavamo mi studenti.A fakultet uopste nije tezak,jer profesorima koji dolaze da nam predaju mi smo dodatni izvor prihoda i nista vise,tako da se ni oni previse ne trude.Cak nam se pojedini prof.iz Bg podsmijevaju gdje smo dosli da studiramo.
A cinjenica je da su ovdje upisali medicinu i stomatologiju svi oni koji nisu imali nikakve sanse da je upisu u Bg ili negdje drugo.Makar ce ovdje zavrsiti studije,a da se posteno ne oznoje,ali pitanje je kakvi ce to (ne)strucnjaci bit kad pocnu raditi.
Ja sam 3.godina studija i trudicu se svim silama da narednu godinu upisem negdje drugo!
kakva je hrana u menzamamali,ni kod kuce mi nije taka'
i dali ste zadovoljni
daj,daj,nije cura mislila nista loseuh sta rece.Sveti nikola protiv JovanaVecina ih slavi ili Svetog Nikolu vs Svetog Jovana...
Djevojko, zašto koristiš riječi koje ne zanaš šta znače?
Objasni mi, molim te, u kom su odnosu ova dvojica iz sintagme "Svetog Nikolu vs Svetog Jovana"?.Ja nisam ni primjetio ovo!