1
Nauka i religija / Da li smo hendikepirani zato što nemamo kino iliti bioskop?
« poslato: 20.12.2009. 16:44:05 »
Prije svega moram da predložim da se izmijeni naslov odjeljka NAUKA I RELIGIJA u NAUKA I KULTURA.
Na koji način, i da li uopšte uspijevate da se informišete o filmskim novitetima? Meni lično veoma nedostaje kino u Bileći, a čini mi se da niko ne pokušava da pokrene to pitanje.
Bilo bi dobro kada bi naš Dom kulture zaista počeo da se bavi kulturom a ne rentijerskim poslovima. Zapravo ta ustanova funkcioniše najviše kao salon za svadbe. Samo još fale sahrane.
Na koji način, i da li uopšte uspijevate da se informišete o filmskim novitetima? Meni lično veoma nedostaje kino u Bileći, a čini mi se da niko ne pokušava da pokrene to pitanje.
Bilo bi dobro kada bi naš Dom kulture zaista počeo da se bavi kulturom a ne rentijerskim poslovima. Zapravo ta ustanova funkcioniše najviše kao salon za svadbe. Samo još fale sahrane.