Prikaži poruke

Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.


Poruke - Caki HEO

Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 35
31
Forumaši / Odg: caffe "OBI"
« poslato: 11.12.2008. 23:00:08 »
A bio je red da se vise otvori...

Ko dolazi za novu godinu, nacuo sam da je gazdarica angazovala extra zvezdu ali da je sve i dalje u tajnosti...

 ;D ;D ;D

32
Sport / Odg: KK Hercegovac
« poslato: 07.12.2008. 21:42:41 »
ovo je a 10 zoxl, nije ti nijedan novinar ravan, izvjestaj za svakupohvalu, i drago mi je da vidim da se neko angazuje i brine o mladim talentima, i ako bog da za par godina da imamo svoje igrace u klubu, a ne da kupujemo strance i gledamo ispadamo li iz lige ili ne.
POZDRAV ZA SVE NAVIJACE HEA
Je li pozdrav samo za navijace,ili i za igrace ? :)

Ako ti je bas toliko stalo pa ti predji u navijace  :D :D :D :D

Shalim se!! Nemoj sve bas da me slusas...  ;D ;D ;D ;D

33
Sport / Odg: KK Hercegovac
« poslato: 07.12.2008. 15:35:48 »
ZOXL HVALA !!!  ;D

dosta se vise provlacio,oceli ispast ili ostat. vrijeme ce pokazat svoje ali se meni cini da ove godine ispada
Sta ti imas protiv mladih igraca? Ti znas da ce ispasti ... ti si neki filozof,je li? Dodji ti da igras pa onda bleji nesto!

Tico ne spustaj se na nivo lokalnih budala...

34
Pozdrav za Zarka Vujovca, legendu KK HEO i KK Sloboda i zelim mu srecan rodjendan...  8)

35
Vicevi i šale / Odg: Vicevi
« poslato: 26.11.2008. 00:23:19 »
Kupio ciga kondome sa raznim ukusima, pa kaže Milevi, aj
da pogadžaš koji je ukus!
Sagne se Mileva i viče:
-Kiso kupus!
-Stani bre ženo, još ga nisam stavio!

 :D :D

36
Na fakultetu... / Odg: Sta upisati?!
« poslato: 25.11.2008. 10:15:20 »
A joj drame vase... Ma upisujem ja to, pa sta bude... Ako zavrsim, pardon, kad zavrsim, pravim zurku za sve vas sa foruma  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Bravo ally... u tebi se vec vidi duh ETF-ovca!!  :D :D :D :D

37
Na fakultetu... / Odg: Sta upisati?!
« poslato: 24.11.2008. 13:22:29 »
Dobro moj caki, kad velis tako, a ja tebi iz OET-a 2 da pozelim II trofazna sa spregnutim kalemovima ;D
NISTA TO NIJE TESKO SAMO TAKO ZVUCHI!

A evo jedan mali prilog, nije montaza svojim ochima sam vidio da je istina,profesor dolazi na ...
Ally ako odluchis ETF idi u BG da te Bog pogleda.

Ako ako... ma nek dodju sva tri takva samo da nema da se racuna puno...  ;D

A ovo dole je istina... sta vise reci... al zao mi sto nemam da okacim poternice za dvojicom begunaca sa laboratorijskih vezbi...  :D :D :D

38
Na fakultetu... / Odg: Sta upisati?!
« poslato: 23.11.2008. 15:54:35 »
Ja bi da se CAKI banuje na 30 dana radi sirenja deziformacija. Molim admina da ramotri. :D

Dabogda dobio zadatak sa Zener diodom, Darlingotnovim spojem, Milerovom teoremom, Log pojacavac...  :D :D :D
Shalim se... nista ovo nije tesko samo tako zvuci... :D

39
Filmovi i serije / Odg: Najbolji film koji ste nedavno gledali?
« poslato: 23.11.2008. 00:51:32 »
The Guns of Navarone... odlican film... malo stariji...  ;D

40
Na fakultetu... / Odg: Sta upisati?!
« poslato: 23.11.2008. 00:36:55 »
to sto ih nema od septembra dovoljno govori o prezivljavanju studija u BL...  :D :D :D :D

41
Muzika / Odg: Šta trenutno slušate?
« poslato: 23.11.2008. 00:33:34 »
Lexington bend - Kako je, tako je

42
Na fakultetu... / Odg: Sta upisati?!
« poslato: 23.11.2008. 00:32:09 »
more Ally slusaj, ovaj Mrvica samo pokusava da skloni konkurenciju  :D :D... dobro fax jeste malo tezi... i ima nekih ljudi koji svojim ponasanjem od osrednje teskih stvore extremno teske ispite ali ipak je dobar fax... govorim konkretno za BG... Za druge gradove ne znam...

Sta ti da promijenis u svom ponasanju da konacno polozis onaj ispit? Umjesto dosadasnjih 16 da ucis 20 sati dnevno?  :-\

 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Ally prvi suncan dan... Poslusaj me.   ;D


e danas bio suncan dan, i prezivjeh ga nekako :)
e jel ima neko da je studirao, ili studira u Bl? Treba mi par informacija...


Nolle, Obicna_djevojka...

Sreca pa se javljaju skoro svaki dan.... :D

43
Forumaši / Odg: caffe "OBI"
« poslato: 22.11.2008. 22:27:36 »
u jbt!!! kakva je ovo paucina??? sta je ovo alo!! sanker!!!

gde je gazdarica??
u zatvoru u BL!!!! nemoj da pricas!!! sto??? Trovanje gostiju! u jbt idem ja dok sam ziv...

 :D :D :D :D

44
Na fakultetu... / Odg: Sta upisati?!
« poslato: 22.11.2008. 21:19:55 »
more Ally slusaj, ovaj Mrvica samo pokusava da skloni konkurenciju  :D :D... dobro fax jeste malo tezi... i ima nekih ljudi koji svojim ponasanjem od osrednje teskih stvore extremno teske ispite ali ipak je dobar fax... govorim konkretno za BG... Za druge gradove ne znam...

Sta ti da promijenis u svom ponasanju da konacno polozis onaj ispit? Umjesto dosadasnjih 16 da ucis 20 sati dnevno?  :-\

Cuti i degustiraj tamo  :D :D :D :D :D

45
BILEĆAinfo / Odg: Šta dodati forumu?
« poslato: 21.11.2008. 23:27:59 »
Treba dodati sank i dobru konobaricu!

Jeste... i kantina da se doda i ti da budes direktor!  :D :D :D

Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 35