31
Forumaši / Odg: caffe "OBI"
« poslato: 11.12.2008. 23:00:08 »
A bio je red da se vise otvori...
Ko dolazi za novu godinu, nacuo sam da je gazdarica angazovala extra zvezdu ali da je sve i dalje u tajnosti...
Ko dolazi za novu godinu, nacuo sam da je gazdarica angazovala extra zvezdu ali da je sve i dalje u tajnosti...

