Zabava > Filmovi i serije
Horor filmovi?
road king:
--- Citat: MARKO-93 26.12.2008. 21:06:59 ---
--- Citat: .:VLADIX:. 04.11.2007. 02:40:12 ---LEPTIRICA je najgora, ako je neko gledao neka iznese komentar.
--- Kraj citata ---
dali je to onaj naš horor
ako je taj gledao sam i baš je STRAŠAN
--- Kraj citata ---
horore rijetko kad gledam, skoro nikad,ali leptiricu sam gledao davno nekad i ponovo prije nekolike godine na tv-u,i vjerujte mi da nisam smio svjetlo ugasiti kad sam legao :D :D :D, ne da je strasan horor nego najstrasniji...pogotovo ona muzika u sumi...ma jadi... :o ;D
S.A.F.:
A Variola vera? Pa recimo Sveto Mesto? Pa recimo Već Viđeno iako je to više psiho triler...
VLADIX:
ma sve u svemu leptirica je glup horor, tj. to nije ni film već neka drama kobajagi, a samo htjeli da zaplaše narod...bezzveze
--- Citat: S.A.F. 27.12.2008. 00:52:07 ---A Variola vera?
--- Kraj citata ---
ne čini mi se kao horror, ipak je horor malo žešće
S.A.F.:
Zavisi šta ko očekuje od horora. Meni su uvjek bili debilni horori tipa ide maskiran lik ili neko čudovište i kolje tinejdžere teče krv, komadi mesa..... Više volim filmove koji odišu horor atmosferom. Keri, Rozmarina beba, Omen, Isijavanje.......
AcHiLLeS 13:
Da li je ko gledao film Ekzocisti?
Navigacija
[0] Indeks poruka
[*] Prethodna strana
Idi na punu verziju