Zabava > Filmovi i serije

Horor filmovi?

<< < (6/6)

road king:

--- Citat: MARKO-93  26.12.2008. 21:06:59 ---
--- Citat: .:VLADIX:.  04.11.2007. 02:40:12 ---LEPTIRICA je najgora, ako je neko gledao neka iznese komentar.

--- Kraj citata ---
dali je to onaj naš horor
ako je taj gledao sam i baš je STRAŠAN

--- Kraj citata ---

horore rijetko kad gledam, skoro nikad,ali leptiricu sam gledao davno nekad i ponovo prije nekolike godine na tv-u,i vjerujte mi da nisam smio svjetlo ugasiti kad sam legao :D :D :D,   ne da je strasan horor nego najstrasniji...pogotovo ona muzika u sumi...ma jadi... :o ;D

S.A.F.:
A Variola vera? Pa recimo Sveto Mesto? Pa recimo Već Viđeno iako je to više psiho triler...

VLADIX:
ma sve u svemu leptirica je glup horor, tj. to nije ni film već neka drama kobajagi, a samo htjeli da zaplaše narod...bezzveze




--- Citat: S.A.F.  27.12.2008. 00:52:07 ---A Variola vera?

--- Kraj citata ---

ne čini mi se kao horror, ipak je horor malo žešće

S.A.F.:
Zavisi šta ko očekuje od horora. Meni su uvjek bili debilni horori tipa ide maskiran lik ili neko čudovište i kolje tinejdžere teče krv, komadi mesa..... Više volim filmove koji odišu horor atmosferom. Keri, Rozmarina beba, Omen, Isijavanje.......

AcHiLLeS 13:
Da li je ko gledao film Ekzocisti?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju