16
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 10.08.2011. 21:42:00 »
TakoE!!!!
Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.
Gospodine nasao si se u ne obranom grozđuNi bileca vise nije kao prije ma ja bi vama svima sknuo admina pa sisajte veslo jedino Adrenalinu nebi njega postujem i cjenim ko covjeka a ovi seljaci samo jebo ovo jebo ono sramotaSSSSIIIIIIISSSSSAAAAAAJJJJJJJJJJJJJOrganizirani Kriminal, eskobar, Grobar 4ever, qq lele i svi vi ostali, ako zelite da igrate mixeve koristiti Bileca ClanWar Arena #2, tamo sam stavio sve admine koji su bili na #1, tako da svi koji su imali tamo sad imaju na ovom. Svaka vam cast ako se ne mozete suzdrzati jos 7, 8 dana koliko ce trajati turnir. A zamolio bih gospodina Organiziranog Kriminala, jos jednom, da mi porodicu ne dira, jer obicno onaj koji psuje tudju ne voli ni svoju, pa nek se suzdrzi molio bih. Hvala.
46.4.76.142 : 27070 Bileca ClanWar Arena #2
PRIDRUZUJEM SE ŽELJAMA KRIMINALA ,I PODRŽAVAM NJEGOVO MIŠLJENJE ŠTO SE TIČE VLADANA.. SISAJ GA SELJAČINO!
i evo mu :O heheheheako je tako covjek se uci na greskama,unban ga tamo ako si admin i nek igra a ako nisi daj ovdje steam id pozz
ma sve 5 bak
preko ssban se mozes vratit u game bez unban
ma i ja bi mozda njemu opalia ss, cisto da budem siguran
Ma zezam se ja u vezi tko bolje igra, tu smo on i ja po skilluako je tako covjek se uci na greskama,unban ga tamo ako si admin i nek igra a ako nisi daj ovdje steam id pozz
nego, on u zivotu nije upalia cit na bilo kojoj igri, a kamoli na CSu kojeg igramo zajedno od 1.0 verzije, cca prije 8-9 god... a on me i navuka na CS
prije, dok smo aktivno igrali, isli smo ti nas dvoje po turnirima 2 vs 2 i razvaljivali, al sad se sve svodi na opusteno igranje na pubu
i da, bas san mu bia reka da dodje na pub, da vidim ko ce ga prvi banat, ka sta ste mene u pocetku
ja kazem kad meni netko iskljuci zvuk u CSu, imam osjecaj da mi fali 60% igre...
uglavnom, ako za ikog moram stavit ruku u vatru i zauzet se da je cist onda je to on + igra na mom kompu
ja ne znam dali on igra bolje od tebe ili ne samo znam da su ga 3 admina pratila i lik busi da valja ali kroz zidove... pozzsry O.o :/ nisam bio u cstricke folderu i tako da nisam vidio i sry za vredanje....
Hooligane, prestani stavljat F5 SS-ove i postavi pravi SS na kojem pise tko te i kad bana!
Dok ne postas taj SS, imas ban od svih admina...
Drugi dio price, za bakulu, evo ti SS od bulleta, koji je btw moj dragi braco i igra bolje od mene
Zalba na admina Nesku.Neska radi svoj posao,sigurno je morao ovo napisati...
SS-ovi govore da li on treba imati admina ili ne !?
Ovde ulazim retko jer je forum zapetljan zamrsen ne zna se gde je sta 1000istih topica na istu temu, naprimer "screenshots" onda Demo i Ss , pa onda Ban unban :///Pa da ga posjecujes cesto znao bi gdje je sta ovako :/ :*
Jedva sam nasao ovu temu, retardirano :/ i svuda texta nigde slika boli me glava odma.
idem sad . ip ima na ss - u valjda je taj
Steam id je
STEAM_0:0:47260041 pozdrav.
Kad hocu da pricam na TS3,sta treba da stisnem da me cuju??vidi je li ti pojacan mic
ZALIM SE NA ADMINA [dangerous ]Zalim se i ja na sto sta nesta ali qrac stari ss sto si postavio za Carllona to je slikano na f5
LIK NECE DA BANUJE CITERE NA DM
Uredu ako vi tako mislite ali nemoj sutra kad ja udem snekim nickoim takvim da mi sereteNick Bosanac,Srbin,Englez i svi ostali koji udju sa tim nickom pa makar bio i head msm saamo ako mogu promjeniti promjeniti cu :*
Zasto jos uvek nisam dobio unban???Alo ostavi steam id.......
ADMIN BOTINA!!!! place mi se od njegaMa ovo je cisti WH ja ne znam kako ne promjetite xD hahahahahaha