Prikaži poruke

Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.


Poruke - miRolu

Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9
16
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 10.08.2011. 21:42:00 »
TakoE!!!!

17
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 09.08.2011. 23:51:27 »
Organizirani Kriminal, eskobar, Grobar 4ever, qq lele i svi vi ostali, ako zelite da igrate mixeve koristiti Bileca ClanWar Arena #2, tamo sam stavio sve admine koji su bili na #1, tako da svi koji su imali tamo sad imaju na ovom. Svaka vam cast ako se ne mozete suzdrzati jos 7, 8 dana koliko ce trajati turnir. A zamolio bih gospodina Organiziranog Kriminala, jos jednom, da mi porodicu ne dira, jer obicno onaj koji psuje tudju ne voli ni svoju, pa nek se suzdrzi molio bih. Hvala.

46.4.76.142 : 27070  Bileca ClanWar Arena #2




PRIDRUZUJEM SE ŽELJAMA KRIMINALA ,I PODRŽAVAM NJEGOVO MIŠLJENJE ŠTO SE TIČE VLADANA.. SISAJ GA SELJAČINO!

SSSSIIIIIIISSSSSAAAAAAJJJJJJJJJJJJJ
Ni bileca vise nije kao prije ma ja bi vama svima sknuo admina pa sisajte veslo jedino Adrenalinu nebi njega postujem i cjenim ko covjeka a ovi seljaci samo jebo ovo jebo ono sramota  :-X
Gospodine nasao si se u ne obranom grozđu ;)

18
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 09.08.2011. 20:45:37 »
Yes,yes to to to stvarno trebao si da udjes na ser i da im lepo kazes da izadju a ne promjeniti pw....

19
BILEĆA CS server / Odg: Kupovina admina.
« poslato: 07.08.2011. 18:40:05 »
Vidi bgt koji su zainteresovani kad je u pitanju kupiti admina a smorise na ser ccc hahaha...

20
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 06.08.2011. 22:50:05 »
zalim se na admina shakalla izbrisao je cs  :'( :'( :'(  :P :P :P i evo mu :O



http://www.youtube.com/watch?v=V0LxwudZ2po&feature=related

21
BILEĆA CS server / Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« poslato: 06.08.2011. 22:22:45 »
ako je tako covjek se uci na greskama,unban ga tamo ako si admin i nek igra a ako nisi daj ovdje steam id pozz

ma sve 5 bak  ;)

preko ssban se mozes vratit u game bez unban

ma i ja bi mozda njemu opalia ss, cisto da budem siguran :D
hehehehe :D

22
BILEĆA CS server / Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« poslato: 06.08.2011. 21:37:13 »
Ma zezam se ja u vezi tko bolje igra, tu smo on i ja po skillu :)

nego, on u zivotu nije upalia cit na bilo kojoj igri, a kamoli na CSu kojeg igramo zajedno od 1.0 verzije, cca prije 8-9 god... a on me i navuka na CS  :udri:

prije, dok smo aktivno igrali, isli smo ti nas dvoje po turnirima 2 vs 2 i razvaljivali, al sad se sve svodi na opusteno igranje na pubu :)

i da, bas san mu bia reka da dodje na pub, da vidim ko ce ga prvi banat, ka sta ste mene u pocetku :bleh:

ja kazem kad meni netko iskljuci zvuk u CSu, imam osjecaj da mi fali 60% igre...

uglavnom, ako za ikog moram stavit ruku u vatru i zauzet se da je cist onda je to on + igra na mom kompu :D
ako je tako covjek se uci na greskama,unban ga tamo ako si admin i nek igra a ako nisi daj ovdje steam id pozz

23
BILEĆA CS server / Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« poslato: 06.08.2011. 20:56:48 »
sry O.o :/ nisam bio u cstricke folderu i tako da nisam vidio i sry za vredanje....

Hooligane, prestani stavljat F5 SS-ove i postavi pravi SS na kojem pise tko te i kad bana!

Dok ne postas taj SS, imas ban od svih admina...



Drugi dio price, za bakulu, evo ti SS od bulleta, koji je btw moj dragi braco i igra bolje od mene  :bleh:
ja ne znam dali on igra bolje od tebe ili ne samo znam da su ga 3 admina pratila i lik busi da valja ali kroz zidove... pozz

24
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 06.08.2011. 20:08:28 »
Zalba na admina Nesku.
SS-ovi govore da li on treba imati admina ili ne !?
Neska radi svoj posao,sigurno je morao ovo napisati...

25
BILEĆA CS server / Odg: Ban/Unban
« poslato: 06.08.2011. 11:51:42 »
Ovde ulazim retko jer je forum zapetljan zamrsen ne zna se gde je sta 1000istih topica na istu temu, naprimer "screenshots" onda Demo i Ss , pa onda Ban unban :///

Jedva sam nasao ovu temu, retardirano :/ i svuda texta nigde slika boli me glava odma.

idem sad . ip ima na ss - u valjda je taj ;)

Steam id je
STEAM_0:0:47260041 pozdrav.
Pa da ga posjecujes cesto znao bi gdje je  sta ovako :/ :*

26
BILEĆA CS server / Odg: Tema za pomoc!
« poslato: 06.08.2011. 00:48:17 »
Kad hocu da pricam na TS3,sta treba da stisnem da me cuju??
vidi je li ti pojacan mic :D

27
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 05.08.2011. 19:27:18 »
ZALIM SE NA ADMINA [dangerous ]
LIK NECE DA BANUJE CITERE NA DM
Zalim se i ja na sto sta nesta ali qrac stari ss sto si postavio za Carllona to je slikano na f5

28
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 05.08.2011. 16:49:40 »
Uredu ako vi tako mislite ali nemoj sutra kad ja udem snekim nickoim takvim da mi serete
Nick Bosanac,Srbin,Englez i svi ostali koji udju sa tim nickom pa makar bio i head msm saamo ako mogu promjeniti promjeniti cu :* ;)

29
BILEĆA CS server / Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« poslato: 03.08.2011. 21:43:59 »
Zasto jos uvek nisam dobio unban???
Alo ostavi steam id.......

30
BILEĆA CS server / Odg: Ban/Unban
« poslato: 03.08.2011. 03:08:11 »
ADMIN BOTINA!!!! place mi se od njega  :'(
Ma ovo je cisti WH ja ne znam kako ne promjetite xD hahahahahaha

Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9