31
BILEĆA CS server / Odg: Boost Servera-kako dobiti admina:
« poslato: 02.08.2011. 03:57:07 »
ma ja sam tebe mrvica busto 10 puta na kratko a ti nista bjez ba
Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.
miRolu reci kad me budes unban.unban sam te
jos nisi ?
Alo hoce li mi neko reci zasto sam banovan!!!!SS AlucarD forum...
Moj nick je Schoolowrk i nemam cit.ok sad cu te unban a nije jos sve zavrseno ok?
Ti si mi uradio SS i dobio si ga.
Na SS se vidi da nemam wh !
To sto ti mislis da imam wh moras da potvrdis,a nisi potvrdio,zato zelim unban !
Ip 87.250.123.230
STEAM "Schoolwork." 189 STEAM_0:0:1651369801 0 00:18 55 0
Evo ga SS odma'Ja sam siguran 100% da si imao wh samo ss nije uredu mislim ja sam ga uradio kako treba da bude ali sto si ti izasao pa usao ponovo jbga samo je li tvoj nick schoolwork???
87.250.123.231 Unban
a cekaj ili ja grijesim ili je ovo na f5??? nema dole ko je ban i toOvdje treba da postavite ss (screenshots) ako vam je neko od admina uradio screenshot ili ako ste banovani na taj nacin. Screenshot se nalazi u folderu gdje je CS instaliran znaci "cstrike" folder. Fjlovi od ss se zovu: Halflife00, Halflife01, Halflife02 ... na njima se nalaze slike vaseg ekrana u momentu nastanka ss-a.Da bi ih upload-ovali na forum morate ih prvo zipovati pa onda upload-ovati jer su oni extenzije tga koja nije podrzna na forumu.evo ss
Ili kao na sledecim slikama redom!
Upload demo-a, SS kao i ostalo mozete uraditi na stranici http://cs.pinger.rs , maximalna velicina fajla 200 MB kad radite upload demo-a savjetujem da ga RARujete jer demo od 80 MB spakuje na 15 MB.
Upload omogucio Pinger game-hosting www.pinger.rs



OK HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!
Da ti pravo kazem, puca mi k*rac i ko su admini, i ko su headovi, i ko je kakvo mudo. Skinuli su mi admina, sada ste svi spokojni i mozete lijepo spavati. I ne znam sta otvaras neke teme od prije 10dana. Nastavi, tako da ...?check ne znam zbog cega ti je skinut admin jbga ccc a jesu i ove glavonje hahaha check sigurno je greska :*
P.S Drugarski savjet, bar malo povedi racuna o toj gramatici, ipak ti imas 19, 20god(kolko' vec).
ovaj check mali cim ima admina odma ima dug i jezik.....balavac mali !!! mrvice skidaju mu admina grob mu jebem !!bio sam i znam sta se desilo ja moram mis ubrzati na 16 ako ocu da stignem amarua sa njegovim scrolom toliko a check smiri dozivljaje malo ja mislim da ti jos ne znas ko su head admini a pogotovo admini tako da
Kutija i ljevom kutu tj, pored zelene pogledaj prvi ss a pogledaj drugi kakve su one tockice od metaka ili ??ja sam ga unban dok ne potvrde glavonje admini
a o tome cemo jos odluciti... pozz
msm za shakall-a
1. http://imageshack.us/photo/my-images/17/dedust4ever0000i.png/ja te necu unban dok ovo head admin ne pogleda malo iskusniji ovdje mi nesto smrdi unban ces dobiti za koji sat pozzz
2. http://imageshack.us/photo/my-images/840/dedust4ever0001f.png/
amx_unban " STEAM_0:0:2121175666 hvala ..poz bakula <3
de posaljite ga i do mene da mu admina stavim .... na čelo !!!hahahhahahahaha AHHAHAHAHAHAH !!!!!
L[e]GT Iskusanpa da sto mu ne stavis ako ti neces daj ga meni da ga ja proturim kroz svoje sake xD
Ugled: +2/-7
[povećaj] [smanji]
Van mreže
Pol:
Poruke: 109
Citer
![]()
![]()
(Nema teme) « Za: mrvica poslato: juče u 21:54:23 »Citat
Odgovor =delete;f=inbox;start=1800;d431749=18ce78a56328414dc5a3fda0dd695c89]
Ukloni
Ej empty oces i meni stavit' admina ?? Kad si svima stavio mozes i meni to ti nije fer.. Nece se niko zalit na mene ozb ti kazem a nece niko govorit da sam citer ! Nick:L[e]GT pw:boooog1234
Cvili,cvili moj labude sivi. .!.