Prikaži poruke

Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.


Poruke - miRolu

Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9
31
BILEĆA CS server / Odg: Boost Servera-kako dobiti admina:
« poslato: 02.08.2011. 03:57:07 »
ma ja sam tebe mrvica busto 10 puta na kratko a ti nista bjez ba :D :D :D :D

32
BILEĆA CS server / Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« poslato: 30.07.2011. 21:52:21 »
miRolu reci kad me budes unban.
jos nisi ?
unban sam te

33
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 30.07.2011. 20:30:02 »
Alo hoce li mi neko reci zasto sam banovan!!!!
SS AlucarD forum...

34
BILEĆA CS server / Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« poslato: 30.07.2011. 19:41:05 »
Moj nick je Schoolowrk i nemam cit.
Ti si mi uradio SS i dobio si ga.
Na SS se vidi da nemam wh !
To sto ti mislis da imam wh moras da potvrdis,a nisi potvrdio,zato zelim unban !
Ip 87.250.123.230
STEAM "Schoolwork." 189 STEAM_0:0:1651369801   0 00:18   55    0
ok sad cu te unban a nije jos sve zavrseno ok?

35
BILEĆA CS server / Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« poslato: 30.07.2011. 16:52:29 »
Evo ga SS odma'
87.250.123.231 Unban
Ja sam siguran 100% da si imao wh samo ss nije uredu mislim ja sam ga uradio kako treba da bude ali sto si ti izasao pa usao ponovo jbga samo je li tvoj nick schoolwork???

36
BILEĆA CS server / Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« poslato: 28.07.2011. 20:02:01 »
Ovdje treba da postavite ss (screenshots) ako vam je neko od admina uradio screenshot ili ako ste banovani na taj nacin. Screenshot se nalazi u folderu gdje je CS instaliran znaci "cstrike" folder. Fjlovi od ss se zovu: Halflife00, Halflife01, Halflife02 ... na njima se nalaze slike vaseg ekrana u momentu nastanka ss-a.Da bi ih upload-ovali na forum morate ih prvo zipovati pa onda upload-ovati jer su oni extenzije tga koja nije podrzna na forumu.
Ili kao na sledecim slikama redom!
Upload demo-a, SS kao i ostalo mozete uraditi na stranici http://cs.pinger.rs , maximalna velicina fajla 200 MB kad radite upload demo-a savjetujem da ga RARujete jer demo od 80 MB spakuje na 15 MB.

Upload omogucio Pinger game-hosting www.pinger.rs
evo ss
a cekaj ili ja grijesim ili je ovo na f5??? nema dole ko je ban i to ???

37
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 24.07.2011. 23:43:25 »
ja i ti igramo
stavimo tag
[Ti]
ok
[Marko Savic]
/TnT/- L[e]GT
oces?
[Ti]
ok
[Marko Savic]
nacemo nekako 5 ljudi
[Ti]
ok                               
[Marko Savic]
ae u 1h
[Ti]
ok
[Marko Savic]
igramo cw
ti nadji protivnike
[Ti]
ok
[Marko Savic]
nemoj da ne budes na fb
i nadji srw na kom cemo igrat ok ?
[Ti]
ma bit cu ja nemoj se sikirati objelit ces tako mlad
ma ok
[Marko Savic]
ok
nemoj da ne bude nista od toga
jebo te dan :/
ocu da igram
na pubu sam najjaci
i 1 vs 1
nmg vise to me smara :D
[Ti]
ehehe ok
[Marko Savic]
ocu malo 5 vs 5
pa nema koga nisam dobio 1 vs 1 :D
na bilecoj za 25 min
120 killova :D
;)                                           OK HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!

38
BILEĆA CS server / Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« poslato: 22.07.2011. 16:50:54 »
Misa protjeraj brata malo kroz ruke mozda ce ti pomoci!! :D

39
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 22.07.2011. 16:48:01 »
Da ti pravo kazem, puca mi k*rac i ko su admini, i ko su headovi, i ko je kakvo mudo. Skinuli su mi admina, sada ste svi spokojni i mozete lijepo spavati.  I ne znam sta otvaras neke teme od prije 10dana. Nastavi, tako da ...?
P.S Drugarski savjet, bar malo povedi racuna o toj gramatici, ipak ti imas 19, 20god(kolko' vec).
check ne znam zbog cega ti je skinut admin jbga ccc a jesu i ove glavonje hahaha check sigurno je greska :*

40
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 21.07.2011. 22:59:57 »
ovaj check mali cim ima admina odma ima dug i jezik.....balavac mali !!! mrvice skidaju mu admina grob mu jebem !!
bio sam i znam sta se desilo ja moram mis ubrzati na 16 ako ocu da stignem amarua sa njegovim scrolom toliko a check smiri dozivljaje malo ja mislim da ti jos ne znas ko su head admini a pogotovo admini tako da ;)

41
BILEĆA CS server / Odg: Screenshots na zahtjev admina.
« poslato: 14.07.2011. 17:49:26 »
Kutija i ljevom kutu tj, pored zelene pogledaj prvi ss a pogledaj drugi kakve su one tockice od metaka ili ??
ja sam ga unban dok ne potvrde glavonje admini :D a o tome cemo jos odluciti... pozz

42
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 14.07.2011. 17:47:31 »
kud ce bolji turnir hahaha  ;D ;D ;D ;D msm za shakall-a

43
BILEĆA CS server / Odg: Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« poslato: 14.07.2011. 14:51:24 »
1.   http://imageshack.us/photo/my-images/17/dedust4ever0000i.png/
2.   http://imageshack.us/photo/my-images/840/dedust4ever0001f.png/


amx_unban " STEAM_0:0:2121175666      hvala ..poz bakula <3
ja te necu unban dok ovo head admin ne pogleda malo iskusniji ovdje mi nesto smrdi unban ces dobiti za koji sat pozzz

44
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 09.07.2011. 21:00:10 »
de posaljite ga i do mene da mu admina stavim .... na čelo !!!
hahahhahahahaha AHHAHAHAHAHAH !!!!!

45
BILEĆA CS server / Odg: Tema za sve i svasta!
« poslato: 09.07.2011. 20:28:21 »
L[e]GT                                                     Iskusan
                            *
                            
                            Ugled: +2/-7
                            [povećaj] [smanji]
                             Van mreže

                            Pol: Muškarac
                            Poruke: 109
                            
                            
                            Citer
                            
                                                                                                                
                            Pogledaj profil                            Van mreže                                                                                              
                              (Nema teme)                               « Za: mrvica poslato: juče u 21:54:23 »                            
                                                          Odgovori sa citatomCitat                                OdgovorOdgovor                                 =delete;f=inbox;start=1800;d431749=18ce78a56328414dc5a3fda0dd695c89]Ukloni porukuUkloni                                                                                                             

                        Ej empty oces i meni stavit' admina  ?? Kad si svima stavio mozes i meni to ti nije fer.. Nece se niko zalit  na mene ozb ti kazem a nece niko govorit da sam citer ! Nick:L[e]GT  pw:boooog1234



Cvili,cvili moj labude sivi. .!.
pa da sto mu ne stavis ako ti neces daj ga meni da ga ja proturim kroz svoje sake xD

Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9