31
CS arhiva / Одг: Chat psovke -> kazne
« poslato: 28.09.2010. 15:06:34 »
Oke to ako se ne vidi igracima...
Ma da ja za majku uvek banujem na oko 100-200 min
Ma da ja za majku uvek banujem na oko 100-200 min
Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.

da reko sam to..i sta sad..jel treba da se stekaju na krovu...to ti je isto kad se u inferno stekaju oko baze terori...neznam sta je tu problem..ti ocito neznas koja je zadaca terorista u de mapama....ja u svojim 6 godina igranja nikad nisam cuo da se terori moraju stekat na krovu kod baze ..a za c4..ma jebo c4
amx_who i to je to---nego kazem ti,ti si pravio pokrete koje prave citeri,sto sam ja primetio kad sam otisao u spec...Znaci ja nisam mogao da znam dal ti simuliras ili ne


fixer nisi u pravu jer ja nikom nikad nijesam opsovao majku od admina, jer vecina admina nisu botovi, vec sam psovao sve zivo i psovacu botu koji se namjerno steka sa c4 da je nebi planto i gubimo tako 4-5 partija i tako sam se iznerviro, a mozes samo lagati da sam tebi psovao,ne dolici mi to jer nisam dijete vec 26godina imam.. mozda si ti to pogresno protumacio i mislio da sam tebi psovo...