Prikaži poruke

Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.


Poruke - fiXer

Stranice: 1 2 [3] 4 5
31
CS arhiva / Одг: Chat psovke -> kazne
« poslato: 28.09.2010. 15:06:34 »
Oke to ako se ne vidi igracima...

Ma da ja za majku uvek banujem na oko 100-200 min

32
CS arhiva / Одг: Chat psovke -> kazne
« poslato: 28.09.2010. 14:44:27 »
Za majku gag  ???

33
CS arhiva / Одг: mape koje su sada na "auto vote"
« poslato: 28.09.2010. 00:01:16 »
cs_assault_upc-ovo izbaci to je za pocetnike..

Ubaci-de_ruska i de_apokalipsa.

34
CS arhiva / Одг: Misljenje drugih admina i igraca
« poslato: 25.09.2010. 14:44:15 »
Slazem se za Trein,veoma dobra mapa,samo sto se retko igra na Bileci...

Predlozio bi da admini stavljaju vise map,a ne samo dd2,ww,dd2002...

Sta hvali mapama poput,clan_mill,cbble,tuscan,dust(ne dd2) i jos par...

Ja ne znam dal' je jedan dan prosao dase ww i dd2 nisu igrali najmanje 10x :(
Jednostavno smori...

35
BILEĆA CS server / Одг: Ban/Unban
« poslato: 25.09.2010. 14:39:45 »
da reko sam to..i sta sad..jel treba da se stekaju na krovu...to ti je isto kad se u inferno stekaju oko baze terori...neznam sta je tu problem..ti ocito neznas koja je zadaca terorista u de mapama....ja u svojim 6 godina igranja nikad nisam cuo da se terori moraju stekat na krovu kod baze ..a za c4..ma jebo c4 :D

JEDNOSTAVNO JE,TERORI KOJI SE STEKAJU,A NISU POSTAVILI C4 IDE SLAY,ako nastave KIKC i onda naravno BAN,ja necu da gubim jebene zivce sto neko sere u nekom cosku cekajuci da neko naleti da bi dobio 1 kill...To okacite macku o rep
Usao si u terore:Sa spona pravo na sajt ako imas c4,ako ne pratis onog ko ima,bez lutanja po mapi,kao muva bez glave..
Usao si u CT:Pici na sajt i onda se stekaj koliko hoces,samo ga sacuvaj,sto ti je i zadatak,ili radi sta hoce,samo nemoj bezati ako je c4 postavljen..
TOBACO bez daljnje rasprave!

36
BILEĆA CS server / Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« poslato: 24.09.2010. 10:33:56 »
KO je rekao da nisam znao da si admin,valjda znam kad je neko od admina na server ;) amx_who i to je to---nego kazem ti,ti si pravio pokrete koje prave citeri,sto sam ja primetio kad sam otisao u spec...Znaci ja nisam mogao da znam dal ti simuliras ili ne ;)

37
BILEĆA CS server / Одг: Screenshots na zahtjev admina.
« poslato: 22.09.2010. 16:41:28 »
Hvala ;)

Ono sto sam video to sam i trazio,ja nisam znao dal' ti simuliras ili ne,ali pokreti su ti bili kao cit(upravo to simuliranje) ;) ;)

38
CS arhiva / Одг: BANOVI IZ "CEIFA" VAZNO ZA SVE ADMINE
« poslato: 19.09.2010. 22:29:58 »
Od mene za MAJKU ide dozivotni ban ili na 100000min  ban ;)


a to za banovanjem sa screanshot je sranje,ja ga banujem on se vrati za 10 sec i pita me ko me kikovao!

Znaci dok ga ne banujem komandom amx_banip,sve ce se vracati!

39
BILEĆA CS server / Одг: Ban/Unban
« poslato: 19.09.2010. 22:17:09 »
Odbanovano,ako ne mognes uci restartuj modem...
poz

40
BILEĆA CS server / Одг: Ban/Unban
« poslato: 19.09.2010. 13:41:03 »
Daj IP!

41
CS arhiva / Одг: koliko ima ukupno admina na serveru
« poslato: 19.09.2010. 13:39:30 »
Sto se mene tice 50% admina treba skinuti!

42
CS arhiva / Одг: koliko ima ukupno admina na serveru
« poslato: 16.09.2010. 22:55:06 »
Cao ja sam admin :P

43
BILEĆA CS server / Одг: Ban/Unban
« poslato: 11.09.2010. 13:51:54 »
fixer nisi u pravu jer ja nikom nikad nijesam opsovao majku od admina, jer  vecina admina nisu botovi, vec sam psovao sve zivo i psovacu  botu koji se namjerno steka sa c4 da je nebi planto i gubimo tako 4-5 partija i tako sam se iznerviro, a mozes samo lagati da sam tebi psovao,ne dolici mi to jer nisam dijete vec 26godina imam.. mozda si ti to pogresno protumacio i mislio da sam tebi psovo...

NE NE,nisam ja rekao da si meni opsovao majku....Nego igracima,a to ne moze dok sam ja na serveru,ako ti neko smeta i ometa te u igri,samo meni prijavi i taj ce da bude sankcionisam od strane mene ako se to ponavlja vise puta,a ti majku nekom da psujes ne moze,koliko ti njega znao ili ne MAJKU NE SPOMINJITE NA SERVERU!
Sve sto ti smeta i smatras da nije u pravilu dozvoljeno meni se obrati i ja cu da se potrudim da se to vise ne desi..
Ubuduce pazi na recnik,jer nema postede za nesto sto je zaluzeno BANanaom...
Sad uzivaj!

44
BILEĆA CS server / Одг: Ban/Unban
« poslato: 05.09.2010. 00:13:01 »
Ovako znate da za majku banujem na 180 min..djuka pv me tako nesto je psovao i dobio ban...kad istekne moze da igra.... nema povlastica za stalne igrace neka zna..to kod mene ne prolazi!poz

45
BILEĆA CS server / Одг: Ban/Unban
« poslato: 03.09.2010. 11:25:48 »
Ja se izvinjavam igracu .::muki killer ::.  greskom sam ga banovao...

unbaned je !

Stranice: 1 2 [3] 4 5