Odlicno. Jos neki prijedlog?
jel se može ikako pojedinim adminima reć da ne stavljaju mape kao što su SNOW i MINI DUST kad je preko 15 igrača na serveru :S
i trebate uvest u mapama sa c4 da ako terori ne postave c4 u rundi svi dobiju smrt,a ako je c4 postavljena i policajci ne defaju nego pobjegnu da ne izgube zivot i pusku da se i njima isto desi :S
to treba uvest
UPRAVO TAKO
I da jos nesto!
Ja sam novi na serveru i najmanje se pitam ovde..ali imam nekoliko predloga za bolji rad servera!
Da se nadje skripta koja vodi racuna o teambalance i sama ga regulise,da se na server uvede PRISTOJNOST koja je veoma vazna..Da se zna ko pije a ko placa!!
DA SU ADMINI NA SERVERU VLAST,ONI KOJI ZAVODE RED,A NE ONI KOJI PODSTICU IGRACE DA PSUJU(CAK I NEKI ADMINI PSUJU VEOMA RUZNE STVARI)
Da se napravi posebna tema na rad admina,na pravila servera, na koliko ljude treba banovati za ono sto su ucinili i za sta se sve banuje..
PRAVILNIK FORUMA I PRAVILNIK SERVRA BI JA MOGAO DA NAPRAVIM(naravno ako zele administratori foruma)
Da jedan admin banuje citera na 15 a drugi na 2323 min za isto delo,ne moze to tako..
POZ svima!