Prikaži poruke

Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.


Poruke - Dunlop

Stranice: 1 [2]
16
BILEĆA CS server / Odg: Klanja
« poslato: 10.08.2011. 16:20:33 »
Zaklao sam i ElectroN-a
:)

17
BILEĆA CS server / Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« poslato: 10.08.2011. 15:18:23 »
A moja greska.....Vidio sam jedan video sa interpom gdje metak leti na lika pa sam zato mislio a i ja sam neko vrijeme igrao tako pa ....... :(
Bolje je sa interaptom, al treba jak net, mada igraci sa awp profitiraju bez njega, interupt ti je koliko cesto da ti sliku osvjezava, samim tim imas bolje pozicioniranje igraca.
Slazem se

18
BILEĆA CS server / Odg: Tema za pomoc!
« poslato: 10.08.2011. 15:08:54 »
ma nista jeli uspjelo ?  :)
Uspjelo je hvala....
:D

19
BILEĆA CS server / Odg: Novo upustvo za admine!
« poslato: 10.08.2011. 14:34:28 »
Konobar svaka cast na trudu !:)

20
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 10.08.2011. 14:30:50 »
Anger,to je bilo prije 5dana mogao si prije reci.
i uopce ja nisam govorio "Anger" nego si smarao ti za nesto,ali se necu se sa tobom svadat
HVALA :D

21
BILEĆAinfo / Odg: Previse clanova sa nulom
« poslato: 10.08.2011. 14:28:42 »
Nisu odgovorni i vrijedni .
:D

22
BILEĆA CS server / Odg: Ban/Unban
« poslato: 10.08.2011. 14:25:46 »
Kao prvo Gani je head. Imao je razlog za ban. Nisi ostavio ni ip ni SteamID tako da admini ne skidaju carobnim stapicem banove. Samo malo manje smaraj i niko te nece banovati. Ti si BRAT :D
Uredu Brate :D

23
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 10.08.2011. 08:25:05 »
Nije ,bila je to svada između Ike-ta i Hrabro Srce Neska.Sigurno nije tebi..
:D

24
BILEĆA CS server / Odg: Tema za pomoc!
« poslato: 09.08.2011. 19:17:51 »
a bila je tema kako napravity sprej ali evo isto cu ti rec kao i u temi e ovako
1. uputsvo kako napraviti sprey evo link: http://youtu.be/TgLlDX5grwg
2.Program za pravljenje Decal Converter 1.3 ima jos vrsta programa ali ovaj je najbolji evo link: http://www.brothersoft.com/games/decalconverter.html.
3. u upustvu sve ima lako je napraviti samo prati uputsvo i uspjeces poz!
Hvala :))

25
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 09.08.2011. 19:16:16 »
Zalba na admina :Hrabro Srce Neska
Jos jedna psovka sa iste mape (svada sa Iketom..)opet preko tsay-a

26
BILEĆA CS server / Odg: Ban/Unban
« poslato: 09.08.2011. 19:01:25 »
Banovan sam na Bileca ClanWar Areni 1 od strane Gani-a
Pa bih molio nekog od head-admina da me unbanuje....
Hvala :)

27
BILEĆA CS server / Odg: Klanja
« poslato: 09.08.2011. 17:14:28 »
Andorid vrati caku :D

28
BILEĆA CS server / Odg: Zalba na admina:
« poslato: 09.08.2011. 15:04:13 »
Zalba na admina:Hrabro Srce Neska
Igra se dd2(de_dust2)i lik neprestano psuje preko tsay :D
Ja se nadam da cete  poslije ovog prijavljivanja skinuti komanda ili ga opomenuti....

29
BILEĆA CS server / Odg: Tema za pomoc!
« poslato: 09.08.2011. 13:51:07 »
Kako da stavim logo(spray) u Counter npr.sliku bilece???

30
Ljubav / Odg: NAJLEPSA POZA
« poslato: 08.08.2011. 13:41:04 »
uff. :D

Stranice: 1 [2]