31
Bilećke aktuelnosti / Odg: Proradio bioskop!!!
« poslato: 27.01.2013. 02:16:51 »
Ради ли данас биоскоп?
Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.
Sta mislite da li Bileca kako godine prolaze sve vise postaje grad penzionera i sta raditi da se to ne dogodi?Мислим да је то сурова реалност и да ће у Билећи (а и у остатку источне Херцеговине) бити све мање и мање младих људи, јер нико није луд да сједи скрштених руку и чека да му са неба падне нешто.
Iznesite svoje misljenje...
Без увреде.

Врло мало људи их посјећује, улазнице су обично симболичне, а кустосима и осталим радницима треба редовно давати плату. Стога схватам зашто је пројекат било какве обнове музеја на мртвој тачки. Чињеница је да он не би био пуно посјећен, јер Билећа није афирмисана туристичка дестинација тако да би то било улагање новца у нешто за шта се унапријед зна да неће донијети никакав профит. Осим тога, не знам ни да ли би се могла обновити та документација која је спаљена или је то неповратно изгубљено... 

Да ли је то тачно? Шта ви знате о томе?

Знам још неке који су се однекле вратили за Требиње. И они кажу да се кају.
Ту нема бољитка.
Њена кћерка се тамо запослила, удала, родила дијете, имају и свој стан... Ја још увијек ништа од тога побројаног...
