BILECAinfo forum

Bilećke teme => Politika => Temu započeo: sremci 24.10.2008. 03:45:44

Naslov: dal' vam je pun curac politike i Srbovanja ljudi koji nisu osjetili rat i bjedu?
Poruka od: sremci 24.10.2008. 03:45:44
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
MATER IM JEBEM!!!!!!
Naslov: Odg: dal' vam je pun curac politike i Srbovanja ljudi koji nisu osjetili rat i b
Poruka od: sremci 24.10.2008. 03:49:39
Dokle vise da nas loze na srpstvo ljudi koji su dezerteri i najvece p...???
Jel nam dosta rata???
Hoce li nas lazne patrijote loziti cijeli zivot???
Pa dokle vise ljudi???