BILECAinfo forum
Bilećke teme => Politika => Temu započeo: mrvica 25.10.2008. 14:19:27
-
Kako bi ovo uticalo na RS?
Da li bi mi (srbi) mogli neku korist da izvucemo?
Znam da sa 'rvatima treba biti oprezan, oni vazda svoje dupe izvuku.
-
ja sam za treći entitet, nek se nešto dešava ;D
-
ja sam za treći entitet, nek se nešto dešava ;D
samo nek se nesto desava...cccc ??? ???
a sta se desava nebitno je jel'?? :zvizduk: :zvizduk: :P
-
pa šta, briga nas, neće kidati od rs nego od federacije
-
Kako bi ovo uticalo na RS?
Da li bi mi (srbi) mogli neku korist da izvucemo?
Znam da sa 'rvatima treba biti oprezan, oni vazda svoje dupe izvuku.
Samo neka njima daju treci entitet,pa cemo vidjeti sta nam je ciniti!
-
pa šta, briga nas, neće kidati od rs nego od federacije
Hrvati zele da otkinu i dio od RS-a.
-
pa šta, briga nas, neće kidati od rs nego od federacije
Hrvati zele da otkinu i dio od RS-a.
eto vidis :P :P