BILECAinfo forum
Bilećke teme => Politika => Temu započeo: SRKI-88 07.11.2008. 17:01:03
Naslov:
Formiranje vlasti u nasem gradu
Poruka od:
SRKI-88
07.11.2008. 17:01:03
Sta mislite ko ce da formira skupstinsku vecinu u nasem gradu?
Naslov:
Odg: Formiranje vlasti u nasem gradu
Poruka od:
Hercegovac77
08.11.2008. 00:25:03
isti nam q... ko je god formirao...
Naslov:
Odg: Formiranje vlasti u nasem gradu
Poruka od:
BaNiX
08.11.2008. 00:30:32
Za kada je zakazana skupstina?
Naslov:
Odg: Formiranje vlasti u nasem gradu
Poruka od:
S.A.F.
08.11.2008. 01:09:19
Za 33-i limburg.