BILECAinfo forum

Bilećke teme => Politika => Temu započeo: SRKI-88 07.11.2008. 17:01:03

Naslov: Formiranje vlasti u nasem gradu
Poruka od: SRKI-88 07.11.2008. 17:01:03
Sta mislite ko ce da formira skupstinsku vecinu u nasem gradu?
Naslov: Odg: Formiranje vlasti u nasem gradu
Poruka od: Hercegovac77 08.11.2008. 00:25:03
isti nam q... ko je god formirao...
Naslov: Odg: Formiranje vlasti u nasem gradu
Poruka od: BaNiX 08.11.2008. 00:30:32
Za kada je zakazana skupstina?
Naslov: Odg: Formiranje vlasti u nasem gradu
Poruka od: S.A.F. 08.11.2008. 01:09:19
Za 33-i limburg.