BILECAinfo forum

Omladinski forum => Osnovno školovanje => Temu započeo: Cvrčak 07.04.2009. 22:01:34

Naslov: Kazu da skola nije zatvor a mi ni krivi ni duzni dobili 9 godina...:P:P:P
Poruka od: Cvrčak 07.04.2009. 22:01:34
 ;D ;D ;D ;D ;D
Naslov: Odg: Kazu da skola nije zatvor a mi ni krivi ni duzni dobili 9 godina...:P:P:P
Poruka od: BaNiX 24.07.2009. 14:05:28
Kazu da skola nije zatvor a mi ni krivi ni duzni dobili 9 godina.

Dobra fora
Naslov: Одг: Kazu da skola nije zatvor a mi ni krivi ni duzni dobili 9 godina...:P:P:P
Poruka od: !Alko TeSt! 05.12.2009. 18:19:23
slazem se sa banom!
Naslov: Одг: Kazu da skola nije zatvor a mi ni krivi ni duzni dobili 9 godina...:P:P:P
Poruka od: Cvrčak 10.01.2010. 21:45:38
Daaa!Nije losa!:)
Naslov: Odg: Одг: Kazu da skola nije zatvor a mi ni krivi ni duzni dobili 9 godina...:P:P:P
Poruka od: celjevo 1 19.03.2011. 14:01:51
Daaa!Nije losa!:)

ma odlična fora!  :D :D :D