BILECAinfo forum

Zabava => Filmovi i serije => Temu započeo: VLADIX 14.04.2009. 08:54:11

Naslov: SVETI GEORGIJE UBIVA AŽDAHU
Poruka od: VLADIX 14.04.2009. 08:54:11
Ovih dana u nekoliko termina u Bileći.
Komentari, kritike, utisci generalno...


http://www.b92.net/kultura/film/vise.php?yyyy=2009&mm=03&nav_id=351211
Naslov: Odg: SVETI GEORGIJE UBIVA AŽDAHU
Poruka od: Nigger Gruja 14.04.2009. 16:53:32
Gledo sam film, ne očekujte previše, upravo se to meni desilo i onda je bilo......   :-\ :-\.
Naslov: Odg: SVETI GEORGIJE UBIVA AŽDAHU
Poruka od: VLADIX 17.04.2009. 18:11:06
gledao sam sinoć u 20h. Bilo svega 18 gledalaca :) možda cijena od 4 KM problem.

film generalno nije loš, možda nedorečen. gluma dobra. naravno nadao sam se višem dok nisam pročitao intervju sa dragojevićem, al dobro. možda preveliki budžet za ovako nešto.

i zamislite kada su ovi naši koji puštaju iskidali scene u filmu. to nigdje nema, lažni moral...ne daj bože da su puštali Američku Pitu 6  :D  možda bi film trajao 30 minuta