BILECAinfo forum

Bilećke teme => BilećaCaffe => Temu započeo: bona 09.07.2009. 18:27:22

Naslov: Junaci naseg djetinjstva
Poruka od: bona 09.07.2009. 18:27:22
Sjecam se,bio mi je komsija,i zvali su ga CRNI..u isto vrjeme sam ga se i bojala,i divila mu se..elem,jedne prilike,na pravdi BOGA dobijem batine od stare,i izadjem pred kucu bjesna i uplakana..nailazi on i pita-sta je mala,sta reves tu..!?Kad sam ja vrisnula..-sta tebe briga,ko si ti uopste..ja se tebe vise ne bojim..!On se okrenuo i usao u svoju kucu..ja kontam-e sad ce i on da donese prut,kuku mi..Izasao je sa veelikom cokoladom,i rekao mi-uvjek kazi ono sto mislis,i nemoj nikoga da se bojis..!.Po jadu,i danas se pridrzavam toga :).Sjecam se MISTER NO-a,BLEK STENE,KAPETANA MIKIJA,..Sjecam se mudrog BALTEZARA,i MUZICKOG TOBOGANA..Koje licnosti,dogadjaje,crtace,romane,pamtite iz djetinjstva..?
Naslov: Odg: Junaci naseg djetinjstva
Poruka od: BaNiX 09.07.2009. 18:44:00
Sjecam se,bio mi je komsija,i zvali su ga CRNI..u isto vrjeme sam ga se i bojala,i divila mu se..elem,jedne prilike,na pravdi BOGA dobijem batine od stare,i izadjem pred kucu bjesna i uplakana..nailazi on i pita-sta je mala,sta reves tu..!?Kad sam ja vrisnula..-sta tebe briga,ko si ti uopste..ja se tebe vise ne bojim..!On se okrenuo i usao u svoju kucu..ja kontam-e sad ce i on da donese prut,kuku mi..Izasao je sa veelikom cokoladom,i rekao mi-uvjek kazi ono sto mislis,i nemoj nikoga da se bojis.
Dobro ti prodje  ;D
Naslov: Odg: Junaci naseg djetinjstva
Poruka od: road king 10.07.2009. 00:19:42
Zagor,Blek Stena, Kapetan Miki,Dilan Dog,Teks Viler,Kit Teler,Mister No (omiljeni)., Marti Misterija,..... ma svi romani od *ZLATNE SERIJE*  i * Lunov magnus stripa* su ekstra bili a imao sam kolekciju nekada preko 1000 komada...cak i prve brojeve od nekih...
Naslov: Odg: Junaci naseg djetinjstva
Poruka od: prinudna uprava 10.07.2009. 07:36:04
Zagor,Blek Stena, Kapetan Miki,Dilan Dog,Teks Viler,Kit Teler,Mister No (omiljeni)., Marti Misterija,..... ma svi romani od *ZLATNE SERIJE*  i * Lunov magnus stripa* su ekstra bili a imao sam kolekciju nekada preko 1000 komada...cak i prve brojeve od nekih...
opeljo ti ih kajma u dubravi na pokeru  :D
Naslov: Odg: Junaci naseg djetinjstva
Poruka od: road king 10.07.2009. 11:44:23
ne ne  :D :D :D  ja sam ih prodao bio Tabi ...pa ih onda ja i kajma igrajuci naravno u talu  pokera zajedno, ponovo povratimo od tabe i mika strave..hehehe...znaci brale tada sam napravio duplu kombinaciju  :D