BILECAinfo forum

Bilećke teme => BilećaCaffe => Temu započeo: VLADIX 02.08.2009. 20:53:29

Naslov: Veće i manje sredine - prednosti i mane
Poruka od: VLADIX 02.08.2009. 20:53:29
Navedite primjere, a ima ih dosta.
Naslov: Одг: Veće i manje sredine - prednosti i mane
Poruka od: road king 02.08.2009. 22:19:48
Manja sredina manje mogucnosti, veca vece mogucnosti sto se tice uopsteno svega.

Manja sredina dobra za odmor,svak vecinom svakoga zna ( da li je ovo prednost ili mana ne bih znao reci)
dobra za starije ljude, porodicne ako su iole situirani itd. Losa za omladinu ,vecina se svodi na izlaske u kafice i pjanske,spijuni na svakom cosku,pojedinci znaju sta ko doruckuje i to ti je to.

Veca sredina koliko love tolike muzike , znaci imas sve ako imas novca , vecu mogucnost da nesto zavrsis,zaradis ,zaposlis itd itd...veliki izbor mijesta na koje neko zeli izaci, bavljenja raznim sportovima ( ima i u manjim sredinama ali ne kao u vecim) razni lokali gdje se pusta razlicita muzika tako da imas izbor gdje god hoces da ides.Mana- "dzungla" te brzo pojede ako nisi sposoban da sam nesto radis ili vec ako nemas nekoga da te uputi itd...

Naslov: Одг: Veće i manje sredine - prednosti i mane
Poruka od: BaNiX 02.08.2009. 22:22:51
Manja sredina manje mogucnosti, veca vece mogucnosti sto se tice uopsteno svega.

Manja sredina dobra za odmor,svak vecinom svakoga zna ( da li je ovo prednost ili mana ne bih znao reci)
dobra za starije ljude, porodicne ako su iole situirani itd. Losa za omladinu ,vecina se svodi na izlaske u kafice i pjanske,spijuni na svakom cosku,pojedinci znaju sta ko doruckuje i to ti je to.

Veca sredina koliko love tolike muzike , znaci imas sve ako imas novca , vecu mogucnost da nesto zavrsis,zaradis ,zaposlis itd itd...veliki izbor mijesta na koje neko zeli izaci, bavljenja raznim sportovima ( ima i u manjim sredinama ali ne kao u vecim) razni lokali gdje se pusta razlicita muzika tako da imas izbor gdje god hoces da ides.Mana- "dzungla" te brzo pojede ako nisi sposoban da sam nesto radis ili vec ako nemas nekoga da te uputi itd...
Nije lako ni ovima u vecim metropolama.Veca sredina,vise obaveza,vise stresa. 8)
Naslov: Одг: Veće i manje sredine - prednosti i mane
Poruka od: road king 02.08.2009. 22:39:28
Napisao sam to ...prokontaj..."dzungla"  ...
Naslov: Одг: Veće i manje sredine - prednosti i mane
Poruka od: VLADIX 02.08.2009. 22:43:32
100% stres u gradu kao Beograd, a stres ga je i u manjim mjestima kad se nema posla  :)
Naslov: Одг: Veće i manje sredine - prednosti i mane
Poruka od: BaNiX 03.08.2009. 00:14:27
Napisao sam to ...prokontaj..."dzungla"  ...
Samo sam htio da se nadovezem na ono tvoje.