BILECAinfo forum
BILEĆAinfo o sajtu/podrška => BILEĆA CS server => CS arhiva => Temu započeo: Salter 12.07.2010. 17:43:35
-
lik koji nam jebe server i krade passworde dr igraca je haris normalla redzovic..imate ga na fb.....uglavnom ukro je fixeru pasword i sad jebe stvar....rjesito to sto prije...lik kaze da zivi u brijesnici ulici vahida spaje 32....ima brijesnica kod doboja i kod lukavca....DA GA POSJETIMO.....__????
-
lik koji nam jebe server i krade passworde dr igraca je haris normalla redzovic..imate ga na fb.....uglavnom ukro je fixeru pasword i sad jebe stvar....rjesito to sto prije...lik kaze da zivi u brijesnici ulici vahida spaje 32....ima brijesnica kod doboja i kod lukavca....DA GA POSJETIMO.....__????
slušaj bolan,riješimo ovo sa pw-ima i to je to,a taj lik je peder vidi mu imena HARIS NORMALLA hahahaha :) kaki mi se od tog NORMALLA :)
ovo treba naglasit adminima KAD IDETE NA DRUGE SERVERE PROMJENITE NICK DA NAM SE OVO NE PONAVLJA :glasses6:
razumijemo se? :)
-
ajd nam pojasi nakko da kad udjemo na drugi server ne ostane pw? sta treba da radimo?
-
kad izađete u konzolu
setinfo _pw nestobezzze
i onda kada udjete ponovo na server gdje ste admin spustite konzolu pa
setinfo _pw praviPassword
-
Jbt.od svih dana kad nisam na serveru on nadje bas taj, ne postoji drugi nacin zastite sem ovo sto vam je napisao vladix, znaci mjenjajte pw-ove kad idete na druge servere Ukrasti pw je nesto najlakse ako imas svoj server, samo treba biti toliki supak, i buduce potrudite se da mi javite, a ne ovako...
-
..mene to i nebrine..ja neigram na dr serverima nikad......samo bileca.......taj like je jedan obicni nadrkani kreten..dodje mi da ga posjetim malo.....kad ce mi se vratit admin..da znam...Pozzz
-
I ja samo igram na BILECA 2 CS PUBLIC :D
-
Danas je SHADOWu lik nudio admina na njegovom serveru i ja tog lika kick. I Shadow meni a sto si ga kick?
Slikao sam lol.
-
Brv. jbm. vas peglu nasjedate na glupe fore, kome je malo admin na Bileci neka meni kaze ja cu mu srediti da izgubi i na Bileci~~~~~~~!!!
-
Brv. jbm. vas peglu nasjedate na glupe fore, kome je malo admin na Bileci neka meni kaze ja cu mu srediti da izgubi i na Bileci~~~~~~~!!!
Svaka cast posteno. A ove debile sto kao nude admine kao vamo tamo to samo kick. Joj nekidan mi se ulizuje lik u supak sve kontam ja dobar lik kad vidim 4 heada zaredom, i kao smije se. Ja sad kontam nesto ne valja al je on mene skoro skroz zabudaleso. Ja njega malo onako provjerim kad peder ima aim. O reko mamu da ti je*e*, pa sam se naljutio pa sam kucao amx_banip Dzokiii:) (nick njegov) i nekoliko devetki :D
-
Takodje juce nick z3ro dosao i zove me fora "fiXer kume" hoces admina na mom serveru,reko daj mi ip da vidim koji je server ja unesem ip ono skilent arena tako nekako!
On i dalje ajde bre dam ti admina kume ajde,reko ajd hocu!
I BANanica na 100000000000000 minutica :D
-
bravo kolega... :D 8)