BILECAinfo forum
Društvo => Život => Gastronomija => Temu započeo: Sugarlips 27.11.2007. 19:30:14
-
Mislim da nema bash nas mnogo koji ih ne volimo.....vjerovatno najpopularniji kolac kako ih ja zovem :)
koja je vasa omiljena kombinacija (fil) slane ili slatke???
tajna tjesta i kako ga pravite.........
-
Ja ih volim gotove i namazane ;)
-
Ja ih volim gotove i namazane ;)
hm klasicno muski :0
-
pa ne pravim ih al ih volim jesti.Sa kinder ladom i plazmom,mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
-
joj a meni je slano bolje od slatkog mislim uopsteno a pogotovo ako su u pitanju palacinke jos ako su pohovane sa piletinom i tonom pavlake i kiselih krastavaca mmmmmmmmmmm
sad sam ogladnila >:(
-
jooj Majce ne moras tako slikovito objasnjavati da mi krene voda na usta ;D ;D ;D
-
Inace ih ja ne pravim,ali volim ih namazane kremom i plazmom!!!
-
Palacinke obozavam i slane i slatke mada malo vise slatke,moja omiljena kombinacija krem+plazma+banane
-
Ma samo eurokrem priznajem i to Takovo. ;)
-
samo slatke palačinke, slane ne dolaze u obzir, a nisam ih ni probao ::)
-
Jesam ja sa mesom ali mi prejake.
-
obozavam ih
-
maloprije sam jela palacinke,slatke sa takovo bijelim kremom...
-
U 23:44?
Ti si gora od mene jer ja jedem u 21:45 ;)
-
ups,kod mene nema pravila.Nekad ne jedem nista od rucka,a nekad u 2 po noci... ;)
-
Ja imam 100 kg ;) A ti?
-
u pola manje ;) :) ;D
53 ???
-
Hahahahaha
Sugar ima 39 ;)
Doduse ja imam 192 cm ;)
-
;) ;) pa to ti dodje skoro normalna kilaza na tu visinu...
-
Skoro? Hoces reci da sam debeo?
;)
-
(http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/u030.gif)
Ajmo na palacinke,jos vruce,mmm
Ma logic ko im moze odoljeti,pusti kilazu ;D ;D ;D
-
Hahahahaha
Sugar ima 39 ;)
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sta koga briga koliko ja imam kila...udavicu te :PPPP
-
evo jedan moj receptic koji zahtjeva malo truda ....pa drage moje domacice...:))
palacinki potrebno -koliko osoba ima al ispod dve po osobi nemojte praviti :)
pileca prsa-file
kiseli krastavcici
vrhnje za kuvanje....
origano....
za paniranje
prezla..jaje brasno
nakon ispecenih palacinki na maslacu prodinstati na kockice sjeceno meso pilece
u to pred kraj dodati krastavce i vrhnje za kuvanje i ostaviti da uzavri
prohladiti i filovati palacinke....zavijati kao sarmu..uvaljati u brasno jaje u prezlu..i spustati u vrelo ulje
idealno uz tartar sos :))
prijatno
-
pa ja sam fino te spomenula na prvoj strani pa me niko nije izregistrovao :(
u pravu si-moje OMILJENE mljac mljac
-
Jooj sad mi se bas jedu...Odoh moliti nekog da mi spremi ::)
-
Ja ih ne volim...
-
A ni ja nista posebno.....
-
Upravo ih majka pravi za veceru... >:( :(
-
Jesu valjale palacinke?
-
Ja ih ne volim... :(
Pojela sam jednu nazor...
Onako-meni nisu!Ostalim ukucanima su super!
-
I meni su super. Ja ih volim.
-
Hoces da ti ostavim jednu?! ;)
-
Necu, nece valjati kad se ohlade. Bolje me zovi kad budes opet pekla.
-
Mislis kad majka bude ponovo pekla?! ;D ;) :)
Hajde OK-moze! ;)
-
extra su sa dzemom
-
Obozavam ih sa dzemom od šipka ::)
-
Jooj sad mi se jedu ;) ali nemam vremena da sprewmam
-
Obozavam ih....
Vi studenti u BL, jedna fina informacija...
San Remo, imaju naaaaaaajbooooooljeeeeeee palacinke koje mozete zamisliti... Pogotovo neki mix sa vocem...to je fantazija.....