BILECAinfo forum
Društvo => Kutak za nju i njega => Muški kutak => Temu započeo: logic 29.11.2007. 18:56:21
-
http://btjunkie.org/torrent/FHM-s-100-Sexiest-Women-Of-2007/3773b69d2817e04336902babc1541ea7f89df5eefb36
-
10 mjesto ...
Marissa Miller
-
9-Keira-Knightley
-
8-Angelina-Jolie
-
7-Adriana-Lima
-
6-Jessica-Biel
-
5-Alessandra-Ambrosio
-
4-Gisele-Bundchen
-
3-Scarlett-Johansson
-
2-Katharine-McPhee
-
1-Jessica_Alba
-
Slazete se sa izborom?
-
slazem za br1. ali ove ostale neke ne zasluzuju biti ni medju top 1000
-
E da vidis ove ispod 10 ;)
Neke ni medju milion al et.
Neku posebno preferiras da vidm jel upala medju 100 ;)
-
8-Angelina-Jolie
Angie je vrh kakav top 100 :)
-
slazem za br1. ali ove ostale neke ne zasluzuju biti ni medju top 1000
-
slazem za br1. ali ove ostale neke ne zasluzuju biti ni medju top 1000
hahaa fun club angeline jolie :)0
-
Ja sam predsjednik ;)
-
Angelina je bila u modi, ali njeno vrijeme je prošlo... :P
-
pa za tebe mozda jest stara "koka" al njena pojava ce ostati josh dugo dugo..simbol sexipila i zenske ljepote...
sjeti se samo jedne Sophie Loren cija ljepota i u 7o godini zivota plijeni...pa jedne Monice Bellucci
sve su to dame u zrelim godinama...
-
Ja sam predsjednik ;)
Vidi logic,ne mozes svakom loncu biti poklopac (http://www.cosgan.de/images/midi/frech/h020.gif)
(http://www.cosgan.de/images/midi/frech/n015.gif)
-
Ja sam sad tuzan :(
-
??? ??? ???
Ma to sam ja samo vjezbala smaile ;D :D (http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a090.gif)
-
Pazi ovako. Kad bi me neko pitao odmah bi uvrstio bez razmisljanja barem 20 najsexy koje mozda niko od vas ne zna. Sta sve ne zna kamera , svjetlo i sminka. Kad vidis curu bez i kakvih dodataka a da ti se samo od pogleda na nju pada na dupe onda je to nesto. Svaki muskarac ( a i zenama nije strano ) voli da baci oko kad pored njega prodje dobra riba. Ne znam ali se ja vodim svojim primjerom. Kad je pocela fama za Natasom Bekvalac curu uopste nisam primijetio a prosla je pored mene. Morali su mi dobro skrenuti paznju da je ugledam pored njenih pratilja. Da je lijepa jeste ( kao i svaka zena ;) ) i to iznad prosjeka ali da me neko pita da li bi usla medju 1000 najljepsih Srpkinja, eeee pa nebi jer bi bilo i Bilecanka kojima nije ni do koljena.
-
Slazemo se da JessicaAlba naj ljepsa zena na svijetu i dugo ce biti!Ove ostale mi nisu bas bitne!