BILECAinfo forum
Društvo => Život => Gastronomija => Temu započeo: Sugarlips 04.12.2007. 22:27:24
-
Morala sam da pomenem to pice najvise ide uz hranu nekako a meni omiljeno...a i ovo je hercegovacki sajt gdje bi o vinu nego ovde :)
ja nekako najvise preferiram crno.....bijelo ne volim.
sta vi pijete ako ga pijete?koju marku da tako kazem.....preporucite neko....?
-
Ja obozavam crno vino...Ono domace mi je najsladje ;)...
Stvarno volim da ga pijem inace to je moje omiljeno pice! ;) :)
-
Kupih danas domaceg crnog vina, dobro je pravo, samo je i malo jako pa brzo uhvati...
Vino mi je omiljeno pice........"vino veseli srce coveka"
-
Vino ne samo da razveseljava sto rece Hercegovac 77 nego je dobro i za zdravlje ;D ali samo u odredjenim kolicinama... ;)
Popite vino...budite zdravi i veseli. :D :D :D
-
Veseli Boga mi Hercegovac...:) ;)
-
N$E$V$O$L$I$M G$A
-
Popijte po jednu čašu vina poslije rucka,bice vam zivot zdraviji i ljepši.
-
Vino... :icon_puke_l: :icon_puke_l: :icon_puke_l: :icon_puke_l:
-
"IN VINO VERITAS!"-Uvinu je istina!
Najvise volim blaga pjenusava vina,njih mogu da pijem uz sve vrste jela.
Inace,treba voditi racuna koje vino ide uz odredjeno jelo,u suprotnom moze da pokvari ukus.
Tako,npr.uz crveno meso ide crno vino,uz ribu i morske plodove idealno je bijelo vino,a roze se uspjesno kombinuje sa vecinom jela.
-
Vino zaista volim, samo crno, ali u malim kolicinama, jer me brzo ``uhvati``.... ::) ::)