BILECAinfo forum
Društvo => Život => Gastronomija => Temu započeo: Mare 15.12.2007. 18:37:26
-
Naslov sam kaze....
Da vas cujem...naravno ovi koji piju! ;) :)
-
Vino,stok,domaca loza....ljeti pivo
-
Vinjak, nekako sam naviko, ili bilo koje drugo zestoko pice radije nego pivo ili vino.
-
trenutno crno vino,uradi me ne znam dje je lijevo,a goki list sa bezalkoholnim sokom od narandze ili ti djusem uvijek
-
pelinkovac,bjelo vino
-
crno vino i wopi ::)
-
Crno vino,votka...Ma volim sve osim piva! ;)
-
Crno vino,votka...Ma volim sve osim piva! ;)
bas to...samo je kod mene votka ispred crnog vina ;)
-
paobi,zar ti ne pijes samo sokice :P
-
pa votka ide sa sokicem ;) fino se slazu
-
Odoh spavati,nema mi druge.Oajdu me zabavi >:( :P :P
-
pa votka ide sa sokicem ;) fino se slazu
Jeste....Ali je sa Guaranom MNOGO bolja! ;)
-
probajte 0.05 campari+0.10 dus
-
slazem se sa zdravkom
-
pa votka ide sa sokicem ;) fino se slazu
Jeste....Ali je sa Guaranom MNOGO bolja! ;)
sa red bulom savrsena,jos ako je smirnof ili neka bolja...
-
najbolji je Jack Daniel's od zestina,a heineken od piva!!!obozavam i viljamovku,kajsiju..
-
domaca loza kuma jasa
-
ne konzumiram alhohol
-
Najbolje je Hercegovacka loza
-
medovacha,jeger,bavaria
-
Trenutno konjak... 8)
-
Dosli hladni dani pa se preslo na crno vino.
-
VODKA+neko energetsko
-
Dosli hladni dani pa se preslo na crno vino.
Pa šta onda u januaru piješ? Permant? :D :D :D
-
Dosli hladni dani pa se preslo na crno vino.
Pa šta onda u januaru piješ? Permant? :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ma ni permant nije los ;) ali vino bolje zagrije.
Samo kada znam unapred da cu previse da popijem, ne hvatam se za vino.
-
Vino je zakon, mada ja najvise pivu "tucem" vino je varljivo :D
-
Votka, jeger, stock...
Jedino mi pivo i vina nikako ne odgovaraju... ostalo sve moze... ;D ;D
-
Nijedno mi alkoholno pice nije drago, ali kad pijem ...onda piva.
-
Posle vinjaka piva mi najvise lezi.....
-
ljeti pivo
a zimi gemišt, bambus
-
..