BILECAinfo forum

Društvo => Kutak za nju i njega => Muški kutak => Temu započeo: Mare 16.12.2007. 19:51:47

Naslov: Parfemi!
Poruka od: Mare 16.12.2007. 19:51:47
Ima ova tema u zenskom kutku pa stvarno ne vidim razlog sto da se ne stavi i ovdje...
Pa da vas cujem momci ;)
Koji parfem koristite,vas omiljeni... :)
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: Obična_djevojka 16.12.2007. 21:27:46
Ja sam neki dan za poklon kupila Armani cod muski,eeextra je zaista. ::) ::) ::) ::)
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: Mare 16.12.2007. 22:51:26
Znam taj...Super je stvarno! ;) ::)
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: Obična_djevojka 19.12.2007. 01:06:09
eclat muski mi je isto dobar...sladuckav je onako al fin :P :P
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: zid 19.12.2007. 16:37:19
Neka si vala Obi otvorila ovu temu u ovom nasem muskom kutku! A toliko smo patili sto nije bilo ove teme da imamo dje razmijenjivat misljenja o parfemima. JA sam nesto razmisljo da je licno otvorim ali me bilo blam.
E sad ovako: Volim ti ja raznih parfema:npr AXE, Malizia, Nivea, Solea, a najmiliji mi je onaj Gillette. Uuuu ne to su dezodoransi! Whatever!
PS. malo sam ljubomoran sto mi nemamo temu NG Styling pa sad ovako predlazem nekome da otvori tu temu!
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: prinudna uprava 19.12.2007. 17:09:22
slabo se razumijem u parfeme,ali u shampone extra.ja volim biljne shampone,jer su oni zdraviji od ovih globalnih,tipa nivea,npr. meni je breza zakon!
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: zid 19.12.2007. 21:16:37
slabo se razumijem u parfeme,ali u shampone extra.ja volim biljne shampone,jer su oni zdraviji od ovih globalnih,tipa nivea,npr. meni je breza zakon!

Nista breza! Ko nije probo koprivu ne zna sta je sampon!
A miriseeeeeeeeeeeeeeeee! Ne treba ti pitat!
A kad mi onda kazu hendensulders??? Bjezi djavo te nosi!
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: explorer 19.12.2007. 23:18:38
a sto kod nas nema ono glasanje za depilaciju
bic
mac tri
vrela voda
zatim, sto nema tema BRKOVI?
ja apelujem na kuksija,urednika ovoga kutka, da uvede i ove teme.
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: ljubavnik_89 20.12.2007. 14:33:19
eclat for men(oriflame)
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: zid 20.12.2007. 16:03:55
To ljubavnice ECLAT! Da li je to tajna osvajanja zenskih srdaca???
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: ljubavnik_89 26.12.2007. 20:55:59
e,to je vec poslovna tajna
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: sandro 30.12.2007. 18:31:35
LA COSTA, TOMY, ARMANI
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: klokan 09.01.2008. 00:24:16
a sto kod nas nema ono glasanje za depilaciju
bic
mac tri
vrela voda
zatim, sto nema tema BRKOVI?
ja apelujem na kuksija,urednika ovoga kutka, da uvede i ove teme.
Ta tema se mora uvesti pa da stalno puckam vrelu vodu
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: !Alko TeSt! 30.01.2008. 21:22:11
ARMANI ;D
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: ljubavnik_89 13.03.2008. 20:44:22
Koji parfem odgovara kom horoskopskom znaku?

Ovnovi su jaki, odlučni i vredni(taj sam ;D). Parfemi lakog mirisa će im najviše odgovarati.

Vodolije su komunikativne i uvek prijateljski nastrojene. Ljiljan i gardenija su mirisi za kojima Vodolije žude.

Romansa je Rakovima uvek u glavi. Vodeni ljiljan, karanfil i romantične note slažu se s njihovom prirodom.

Blizanci su hrabri i puni života. To su ljudi s dvostrukom ličnošću. Blizanci preferiraju cvetne note, ali ponekad vole i jače mirise. Lavanda je dobar izbor za njih.

Bikovi su ekstravertni i imaju stila. Mirisne note koje oni obožavaju su sandalovina i jasmin.

Lavovi su senzacionalisti. Oni su pravi kraljevi i bogati u duši. Mirisne note s dodatkom ruže i limuna savršene su za njih.

Za Device se veruje da su veoma posebni i probirljivi ljudi. Parfemi s nežnim i slatkastim mirisom učiniće da se uvek osećaju sveže.

Vage svi vole. Cvetne mirisne note savršene su za ovaj nežan i harmoničan horoskopski znak.

Škorpije vole vrele i začinjene mirise kao što je, na primer, cimet, koji se savršeno uklapa uz njihovu ličnost.

Strelčevi su nemirni, velikodušni i romantični. Njima odgovaraju bogati parfemi sa slatkastim mirisima kao što su šafran ili karanfil.

Ribe vole sve vrste parfema. Bez obzira na to, parfemi s cvetnim notama kao što je, na primer, lavanda najbolje se slažu s njihovim karakterom.

Jarčevi obično ne vole da menjaju parfeme. Karanfil i nana će im svakako najviše prijati.

Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: prinudna uprava 15.05.2008. 19:21:38
nije se ovdje odavno svraćalo,pa da svratimo!!!
ja koristim trenutno JIL SANDER sun summer i PACO RABANNE XS!!!

e sad mi daj piće,pošto sam i ovdje svratio!!!
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: Tica 15.05.2008. 22:51:55
e sad mi daj piće,pošto sam i ovdje svratio!!!
:occasion14:
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: smizla 05.08.2008. 22:50:52
mislim da je sve od"Bossa"stvarno super,npr.bos enerdziz,bos seleksn,zatim bulgari akva,veri irezistbl od Zivansija,Zan Pol Gotje,jednostavno s ovim izborom ne mozete pogrijesiti,jos ako kupujete u nasem marketu 99,gdje cak ni testera nema,pa morate na slijepo kupiti parfem,a da ne znate kako mirise,stvarno nevidjeno!
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: S.A.F. 06.08.2008. 02:18:51
Ne znam ja sam što se toga tiče ćutuk. Rekli su mi da Armani Code valja i Kenzo, to su kao dobri mirisi, a Paco Rabane Ultra Violet ne valja, to je ko biva seljački. Tako su me žene $etovale, pa jeli im vjerovati, ne znam......
A što se tiče testera zar je moguće da ih nema? Ja kad sam bio kod šanera imali su likovi testere (ne ove za testeranje drva već ove druge).
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: VLADIX 06.08.2008. 14:41:49
najprivlačniji miris je tzv "vonj" ... prirodan i ništa ne košta, a vrlo lako dostupan u ljetnim danima...ponekad ima miris paštete, to su nekvalitetne kopije iz japana.
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: darre 08.08.2008. 17:40:22
najprivlačniji miris je tzv "vonj" ... prirodan i ništa ne košta, a vrlo lako dostupan u ljetnim danima...ponekad ima miris paštete, to su nekvalitetne kopije iz japana.

Odnosno, kako Seve kaze, miris kamiona, soferskih gostiona...
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: dead 08.08.2008. 18:34:46
,,Pasulj na suvom mesu'',made in crijeva
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: Nigger Gruja 10.08.2008. 13:21:10
Najnoviji "Oznojaž"
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: zid 19.09.2008. 00:35:32
Jebo majku razveli se dolce i gabana
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: ševa 28.10.2008. 13:52:22
Meni su dobri AXE i FOR MEN ;) ;) ;)
Naslov: Odg: Parfemi!
Poruka od: sanja s 20.01.2009. 19:34:50
CR.DIOR