BILEĆAinfo forum, sep 2007. - jul 2014.
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Crno vino,votka...Ma volim sve osim piva!
pa votka ide sa sokicem fino se slazu
Citat: Hercegovac77 21.12.2007. 01:23:04pa votka ide sa sokicem fino se slazuJeste....Ali je sa Guaranom MNOGO bolja!