Anketa

Ko je po vasem misljenju najbolji srpski teniser?

Nenad Zimonjic
2 (28.6%)
Janko Tipsarevic
0 (0%)
Novak Djokovic
4 (57.1%)
Viktor Troicki
1 (14.3%)

Ukupno glasova: 7

Autor Tema: Tenis  (Pročitano 161866 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #105 poslato: 25.01.2008. 13:51:00 »
Ana Ivanovic - Maria Sharapova u 03:15 na RTS2
Hua,hua

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #106 poslato: 25.01.2008. 14:20:24 »
Najjaci je!
« Poslednja izmena: 25.01.2008. 17:29:37 mi_loske »

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #107 poslato: 25.01.2008. 14:57:20 »
Svaka mu cast! ;)
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže Lady...

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 699
  • Ugled: +16/-50
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #108 poslato: 25.01.2008. 17:37:16 »
ejjj....obozavam Noleta... :)

Svaka mu cast!!!
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!

Van mreže Zdravko

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 420
  • Ugled: +15/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #109 poslato: 25.01.2008. 18:23:41 »
samo tako nastavite

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #110 poslato: 25.01.2008. 21:54:52 »
Ana Ivanovic - Maria Sharapova u 03:15 na RTS2

  L A Z E S
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #111 poslato: 25.01.2008. 23:06:14 »
Ana Ivanovic - Maria Sharapova u 03:15 na RTS2

  L A Z E S


Ja da lazem nikad.
Hua,hua

Van mreže Savicevic

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 29
  • Ugled: +9/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #112 poslato: 26.01.2008. 02:44:28 »
Pokvarismo robota. Masice bi Srbi pokvarili kakvi su

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #113 poslato: 26.01.2008. 13:19:55 »
Sarapova: Dolazi moje i Anino vreme

Ruska teniserka Marija Sarapova izjavila je da se oseca neverovatno posle osvajanja Otvorenog prvenstva Australije, ali i pomalo zacudjeno jer je do svoje treceg grend slem titule dosla bez izgubljenog seta.

"Tako sam uzbudjena. Neverovatno. Ulazes mnogo truda, ali ne znas kada ce se isplatiti. Prvi put sam osvojila Australijan open na kome sam dozivljavala teske poraze, sto ovu pobedu cini posebnom", rekla je Sarapova na konferenciji za novinare u Melburnu.

Ruskinja je u finalu takmicenja pobedila srpsku teniserku Anu Ivanovic sa 2:0 (7:5, 6:3).

"Cudno se osecam zbog osvajanja titule bez izgubljenog seta. Posle svakog meca razmisljas o sledecem. Jos ne mogu da verujem da nema sledeceg. Osecam se kao da sutra treba da ustanem i odigram jos jedan mec", dodala je 20-godisnja igracica.

Sarapova se nije slozila sa ocenom da je protiv Ivanoviceve odigrala najbolji mec u Melburnu, s obzirom da je dobre partije pruzila i u duelima sa Lindzi Devenport i Zistin Enen.

"Uradila sam ono sto je trebalo uraditi... Bila sam koncetrisana na protivnicu, bila sam smirena. Pomoglo mi je i iskustvo, bila sam strpljiva", ocenila je Ruskinja, koja je osvajala i Otvoreno prvenstvo SAD i Vimbldon.

Sarapova je, ipak, istakla da ne veruje da je spremna da dominira svetskim tenisom, kao sto je u proteklih sest meseci to cinila Enenova.

"Nisam jos fizicki dovoljno sprema, a nemam ni dovoljno iskustva. Znam da sam vec osvojila tri grend slem titule, ali ne mislim da sam vec na vrhuncu karijere. Moje telo se jos nije 100 odsto razvilo.Treba jos mnogo da ucim", rekla je Sarapova i navela da ce joj velika prepreka u buducnosti sigurno biti i Ana Ivanovic.

"Moramo da odigramo jos nekoliko meceva da bi to postalo pravo rivalstvo, ali obe smo pri vrhu, obe smo mlade, imamo 20 godina. Verujem da su pred nama sjajne karijere", ocenila je Sarapova koja,

za razliku od Danijele Hantuhove, nije ni cula piskave zvuke koje proizvodi skakutanje Ivanoviceve pre servisa protivnice.

Sarapova je, takodje, istakla i da ce joj jedan od prioritetnih ciljeva u ovoj godini biti Olimpijske igre u Pekingu.

"Za tenisere je neverovatno biti deo toga. Radujem se svecanoj ceremoniji otvaranja, koju sam kao devojcica uvek gledala na televiziji. Cekala sam da ruska delegacija izadje na stadion, sto bi uvek bilo prilicno kasno zbog pocetnog slova. Kao i ruski sportisti, nosila sam beli sesir po kuci", rekla je.

"Kada bih morala da biram izmedju titule sa Vimbldona i sa Olimpijskih igara izabrala bih zlato sa Olimpijskih igara, jer sam Vimbldon vec osvojila. U bilo kojoj drugoj situaciji odlicila bih se za Vimbldon", dodala je Sarapova.

Ruskinja se, takodje, zahvalila i nekadasnjoj americkoj teniserki Bili Dzin King koja joj je pre meca porucila da sampioni koriste sanse i da je pritisak privilegija, a posle duela cestitala na pobedi.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #114 poslato: 26.01.2008. 13:20:45 »
Sarapova prejaka za Anu

Ruskinja Marija Sarapova pobedila je Anu Ivanovic sa 2:0, po setovima 7:5, 6:3 u finalu Otvorenog prvenstva Australije. Proslogodisnja vicesampionka potvrdila je jos jednom sjajnu formu, odigravsi fantastican mec, gotovo bez greske. Ruskinja je na kraju kompletan turnir zavrsila bez izgubljenog seta, iako joj je duel sa Ivanovicevom bio do sada ubedljivo najtezi ispit. Sarapovoj je to treca gren slem titula, a Ivanovicevoj drugi utesni trofej. Finale je trajalo sat i 31 minut.

Za razliku od polufinala kada je rivalu prepustila prvih osam gemova, Ivanoviceva je ovog puta krenula mnogo sigurnije. Sa druge strane, Sarapova je bila jos bolja, osvojivsi prva tri servis gema bez izgubljenog poena.

Prva je popustila Ana. Najbolja srpska teniserka vezala je u petom gemu nekoliko gresaka, ukljucujuci i jedan bekhend daleko u aut za prvi brejk na mecu. Sarapova je povela sa 3:2, a zatim servirala jos jedan gem bez izgubljenog poena.

Ipak, kada se cinilo da je velika prednost na strani Ruskinje, Ana se vraca u set i u osmom gemu izjednacuje na 4:4. Pored nekoliko fantasticno vracenih lopti na drugi, pa cak i na prvi servis Sarapove, Ivanovicevoj su pomogle i tri duple greske ruske teniserke, koja po prvi put pokazuje znake gubitka koncentracije i nerava.Ana je dobila sledeci gem na svoj servis, a zatim i prva dva poena u desetom gemu i tako dosla na dva poena od osvajanja prvog seta. Medjutim, Sarapova je uspela da uzvrati, vrati samopouzdanje i prekine kako se na kraju ispostavilo jedini period dominacije Ivanoviceve. Ruskinja se brzo vratila u ofanzivu osvojivsi sledeca tri gema za konacnih 7:5, i tako dosla na pola puta do titule.

U drugom setu, ista slika. Prvi gem Ana je dobila posle mnogo muke, sacuvavsi nekoliko brejk lopti, dok je na drugoj strani, Ruskinja bila sigurna na servisu. Kljucan gem Marija je dobila kod 3:3, na servis Ivanoviceve.Za razliku od prvog seta, najbolja srpska teniserka ovog puta nije bila ni blizu ribrejka i Ruskinja zasluzeno slavi sa 2:0, 7:5, 6:3, posle 91 minuta igre.

Ruskinju je skoro savrseno sluzio prvi servis. Dobila je 89 odsto poena iz prvog pokusaja, a 70 odsto iz drugog. Sa druge strane, Ana je osvojila 62 odsto poena na prvi, a 50 odsto na drugi servis. Odnos u direktno osvojenim poenima bio je skoro izjednacen, 16-14 za Sarapovu, ali je Ivanoviceva napravila mnogo vise neiznudjenih gresaka, 33-15.

Za Sarapovu je to, posle Vimbldona i US Opena, treca gren slem titula, a za Ivanovicevu drugi vicesampionski trofej.

Mlada Beogradjanka napustice Melburn sa jos jednim fantasticnim turnirom iza sebe, znajuci da ce od ponedeljka i zvanicno biti druga teniserka sveta, sto je njen najbolji plasman u karijeri.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #115 poslato: 26.01.2008. 13:27:06 »
Prema anketi sa sajta www.B92.net
Rezultati su sledeci.
Ko će ostvariti najbolji rezultat na Australijan openu?

Jelena Janković      
582

Ana Ivanović      
2628

Novak Đoković      
3595

Janko Tipsarević      
163

Nenad Zimonjić      
200

Boris Pašanski      
54

Viktor Troicki      
292

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #116 poslato: 26.01.2008. 13:37:06 »
Sve je ovo dobro samo neka igraju njih dve za reprezentaciju Srbije u FED kupu od 28 janura do 2 februara.Ta njihova nesloga izmedju Ane i Jelene dovesce FED kup reprezentaciju Srbije do rasula.Da podsjetimo nalazimo se trenutno u Juzno-africkoj grupi Fed kupa.Gdje se nalaze obicne bene kao sto su Albanija,Slovenija,Kazakstan i ostale bezvezne reprezentacije koje nemaju nijednu  teniserku medju prvih 150.Ako ne prodju njih dve Juzno-Africku grupu i Drugu svjetsku grupu koja se odrzava u julu ili avgustu ove godine  nikada vise necu navijati za njih.I jos kaze neko da su najbolje, dobro ja se donekle slazem sa tim neka to dokazu i za Fed kup reprezentaciju i bice najbolje na svijetu i neka malo porade na timskom radu jer im je sadasnji rad katastrofalan.Od mene toliko.

Savicevic sta kazes na sve ovo sto se desava u Fed kup reprezentaciji Srbije?
« Poslednja izmena: 26.01.2008. 13:40:07 bane »

Van mreže Jelena

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 210
  • Ugled: +12/-3
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #117 poslato: 26.01.2008. 19:23:36 »
Napre Nole!!!!!
:hello2: :hello2: :hello2:

Van mreže cappa

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 92
  • Ugled: +12/-5
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #118 poslato: 27.01.2008. 12:58:23 »
 :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:nole shampion
...bolje izgubiti trenutak u zivotu,nego zivot u trenutku...

Van mreže peca

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 344
  • Ugled: +4/-12
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #119 poslato: 27.01.2008. 13:23:04 »
vijori se trobojka,vijori...Nole sampion!