Autor Tema: Turnir u ogrtanju krtole!!!  (Pročitano 19184 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Turnir u ogrtanju krtole!!!
« Odgovor #30 poslato: 02.08.2008. 14:33:13 »
pa to znači X - H     Hercegovina-HERCEG


Ma upravo sam u prošlom postu rekao svi znamo šta je to i kakva je simbolika, ali mislim da je dizajnerski loše uradjeno i da je se onaj ko je radio logo morao malo više potruditi. Ovako se stekao utisak da je kopirana zastava škotske sa mailim izmjenama(s sa škotskom nidje veze :o).Sve u svemu mislim da je dizajnersko rješenje ravno nuli iz napomenutih razloga.

If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Turnir u ogrtanju krtole!!!
« Odgovor #31 poslato: 12.08.2008. 08:30:25 »
NISAM UPRATIO, KAKVI SU REZULTATI TAKMICENJA KO JE DOBIO MEDALJE A KO DIPLOME
u se, na se i poda se

Van mreže hugo chaves

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 149
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Turnir u ogrtanju krtole!!!
« Odgovor #32 poslato: 13.08.2008. 10:41:08 »
Sama iznenadjenja ove godine !

Evo ovo je kopirano iz uglednog visokotiraznog lista Zlatica...

Da danas svi ogrcu krtolu postalo je jasno vec poslije prvog kola kada je u disciplini " Ko ce brze odradit njivu " ekipa Opstine Bileca za dva reda nadmasila do sada neprikosnovenu ekipu "Cima" iz Nevesinja. U istom kolu u dublovima ekipa" koalicija snsd - sds" savladala je ljubinjsko dabarsku ekipu " Domaca Jerla" osvajaca kupa prosle godine u Ljubomiru,i visestrukog sampiona u skupljanju zlatice.
Jedan od aktera iz porazene ekipe " Domaca Jerla" koji je zbog vlastite bezbjednosti zelio da ostane anoniman,izjavio je " Pokrali su nas kao i uvijek,doveli su svoje sudije,motike su im bile ostrije nego sto je dozvoljeno" . No iz tabora koalicije snsd - sds ,ne haju za ove optuzbe,pa je tako jedan od njih izjavio" ako je neko posten to su politicke stranke,sve ostalo su insinuacije"

Ukupni poredak izgleda ovako...

Prvo mjesto - Koalicija snsd - sds
Drugo mjesto - " Mlada krtola" -Davidovici
Trece mjesto - " Cima"  Nevesinje
Cetvrto mjesto - " Pomfrit"  - Avtovac

Ekipa Opstine Bileca je nakon odlicnih pocetnih rezultata, iako je bila visinskim i bazicnim pripremama u Simijovim,diskvalifikovana je zbog doping skandala - prezderavanja prije takmicenja i vracena kuci prije vremena.
Treba napomenuti da je osvajac turnira dobio i vrijedne nagrade od organizatora,1 000 000 km u apoenima po 50,i novi mandat od cetiri godine,dok su ostali ucesnici platili participaciju kako bi se pokrili troskovi prve nagrade.
R.G

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Turnir u ogrtanju krtole!!!
« Odgovor #33 poslato: 13.08.2008. 13:11:30 »
Kazu mi i da je na otvaranju turnira bilo ekstra,

navodno da su veterani, crnih ledja a bijela stomaka. izletili iz neke sume sa motikama i u dolinu-livadiu i udri, udri, udri ali sinhronizovano i i napravili  grb Bilece za  sat, a na opste odusevljenje prisutnih. Valjda je jedan pao od umora na koljena  posle pola sata po onome zvizdanu ali je nastavio onako s koljena da kopa - ludilo.

Pjevala se i neka himna takmicenja ali ja ne znam koja je...
u se, na se i poda se

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Turnir u ogrtanju krtole!!!
« Odgovor #34 poslato: 13.08.2008. 13:14:44 »
Kako ne znaš himnu:

E DA MI JE PI*KE USKE
I KRTOLE RANE RUSKE

Što se tiče dopinga u ekipi opštine bileća, biće zanimljivo šta će imati da izjavi selektor Đ.K. Za sada se može naći samo par komentara u opštinskom glasilu ''OKLAPINA''. Prema nezvaničnim izvorima do dopinga je došlo zbog toga što nije usaglašena lista doping sredstava. Tako je recimo na turniru u ogrtanju krtole za doručak dozvoljena samo džigerica sa bijelim lukom, a za ručak može da jede ko šta hoće. Problem je nastao u tome što su članovi naše ekipe od ranog jutra navalili po suvom mesu i kajmaku. Prema riječima kapitena R.R. naši takmičari, ne samo da nisu bili u prednosti zbog toga, već su bili na neki način hendikepirani, jer su stalno morali paziti da ih ne potkoči.
Kako smo saznali od R.R. u toku su intenzivne pripreme za učešće naše opštine na nevesinjskoj olimpijadi, a najviše očekujemo od takmičara u disciplinama u kojima smo tradicionalno jaki, skokovima na mješinu i skokovima u vreći. Imena takmičara koji će prestavljati našu opštinu zasad se čuvaju u tajnosti, da bi se izbjegao pritisak medija. Ove godine se očekuje napad na medalju i u disciplini ''penjanje uz lojav stub'' u kojoj bi našu opštinu trebalo da predstavlja naturalizovani čečen, međutim tu se naša opština našla u materijanim teškoćama jer nisu u stanju da nabave neophodan rekvizit u vidu rašnije' gaća odgovarajuće veličine. Zato se mole svi građani koji imaju viška rašne gaće na selu da daju donaciju našoj opštini, da ne bismo doveli u pitanje nastup u diciplini ''penjanje uz lojav stub'' i zašto da ne, potencijalno osvajanje medalje.
« Poslednja izmena: 13.08.2008. 13:31:22 S.A.F. »

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Turnir u ogrtanju krtole!!!
« Odgovor #35 poslato: 13.08.2008. 13:18:01 »
Kako ne znaš himnu:

E DA MI JE PI*KE USKE
I KRTOLE RANE RUSKE


znam samo zadnja dva stiha druge strofe, u prva dva se nesto zlatica na krtoli pominje a zadnja dva kazu
                                           
                    ...ja je prasim
                       ona noge digla
u se, na se i poda se

Van mreže hugo chaves

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 149
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Turnir u ogrtanju krtole!!!
« Odgovor #36 poslato: 13.08.2008. 14:41:35 »
Zato se mole svi građani koji imaju viška rašne gaće na selu da daju donaciju našoj opštini, da ne bismo doveli u pitanje nastup u diciplini ''penjanje uz lojav stub'' i zašto da ne, potencijalno osvajanje medalje.

Pomozimo koliko ko moze nasim starim debelim takmicarima iz opstine ,koji sa puno entuzijazma i oskudnim sredstvima jurisaju na masna odlicja !

Detalj sa turnira. Slika dovoljno govori
« Poslednja izmena: 13.08.2008. 14:48:46 hugo chaves »

Van mreže zid

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Turnir u ogrtanju krtole!!!
« Odgovor #37 poslato: 13.08.2008. 21:00:40 »
Kako ne znaš himnu:

E DA MI JE PI*KE USKE
I KRTOLE RANE RUSKE


znam samo zadnja dva stiha druge strofe, u prva dva se nesto zlatica na krtoli pominje a zadnja dva kazu
                                           
                    ...ja je prasim
                       ona noge digla
ahhahahhahhahahahhahaahhaha
A da li je za pobjednika turnira obebjedjen direktni plassman na drzavno prvenstvo u Glamocu?