Autor Tema: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!  (Pročitano 32323 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #45 poslato: 24.10.2008. 19:55:08 »
Ne zna ko mu glavu nosi.Covjek je izgubljen i u vremenu i u prostoru
Matija Beckovic ne zna ko mu glavu nosi???
Banes nemam  rijeci  ??? ??? ??? ??? ??? ???

Van mreže Trile

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 122
  • Ugled: +6/-5
  • ART CREATURE
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #46 poslato: 24.10.2008. 23:23:41 »
Ne zna ko mu glavu nosi.Covjek je izgubljen i u vremenu i u prostoru
To se za tebe može reći. :-X
Počni ponovo,novo slovo,teške reči ko olovo,
možda sam solo al nisam preboleo,
ništa i nikoga što sam ikada iskreno voleo..

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #47 poslato: 25.10.2008. 01:01:46 »
E Sremci, uljepsao si mi dan. I dosta je vise bilo polemike sa nazadnim srbobraniteljima! Pa nek i oni shvate da smo LJUTI! Prvo sjebu narod, zatucaju ga glupavim pricama i ogavnim stihovima nazdravicara Beckovica, a onda sole pamet kako su na zapadu divljaci, a profesori sa Oksforda ( i to znaju iz prve ruke) su GLUPI.Hahahaha!
dosta je i tvog parlamudenja majumune jedan..ti si isti te jedan lik sto ovde parlamuda citavo vrijeme

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #48 poslato: 25.10.2008. 01:21:27 »
             SMRT SRPSKIM IZDAJICAMA

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #49 poslato: 25.10.2008. 05:15:06 »
Da se razumijemo!Mene nerviraju price ljudi koji su 92 druge zivjeli u inostranstvu,pili civas i jeli piletinu i razne djakonije,a mi veseljaci hljeba nismo imali da jedemo,a huskali su tad huskaju i sad!Pa nekj oni dodju da ratuju za Kosovo iVojvodinu,ili nedaj boze vise Reppubliku Srpsku,ili nek posalju djecu svoju.Sad smo mo pametni a profesori sa oksforda budaletine...kakva vise istorija...pa mi smo vise izgoreli u svemu,zeljni smo normalnog zivota a oni i dalje huskaju i glme Srbende.Pa svako ko pogleda u nasu istoriju(na koju se citav zivot pozivamo dok cijeli svjet napreduje i uci na greskama)shvatice da nismo nikakvu pouku izvukli iz bilo kog dijela nase bogate istorije.Mi se tripujemo da smo najveca nacija,najpametnija,jeli smo kasikom dok su drugi rukama...pa mi nemamo skoro sta da jedemo ni kasikom ni rukama,tu nas je dovelo ovo pozivanje na istoriju i Srbovanje ljudi koji nisu patriote vec profiteri i huskasi.Ljudi izginuli,ostali bez svega,raseljeni...a sad kad se nazire mala nada za nas narod i kad moramo raskrstiti sa proslosti pojedinci opet huskaju,pa dokle?Ja mislim da je jedan ljudski zivot vazni od cjelokupne istorije i novih sukoba i svadja sa bilo kim.Cijelela Evropa se ujedinjuje radi boljeg zivota i sreca za kojima posten narod vapi a mi opet da se pozivamo na nase junake Marka Kraljevica(koji je inace bio Turski vezir) i ostale,samo bi da ratujemo i to ne sa bilo kim vec sa cijelim svjetom.Ja bi taj dio nase istorije izbacijo iz nastave i podsjeco buduce narastaje samo o Tesli i slicnim Srbima koji su zivot na zemlji ucinili boljim i uradili mnogo za sve stanovnike planete.O epskim pjesmama necu ni da govorim!Postenu svjetu je dosta svega,daj da pricamo o nauci i Sportu kod nas,kako da se unaprjedimo i zivimo bolje u sreci i miru cijeli zivot,narednih 300 godina,a ne svakih 50 da ginemo i ratujemo.Najgore sto niko ni ne pomisli na rat dok huskasi iz svojih domova daleko od sukoba razmisljaju da vrate neke svoje dugove iz proslosti,al preko tudjih ledja,nas veseljaka iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske koji smo osjetili svu nesrecu koju nosi rat i napatili se ko mucenici pravi,samo kad se sjewtim nije mi dobro...
Izvinjavam se zbog vulgarnosti,al sam morao reagovati.Mislim da treba sve oprostiti,ali ne i zaboraviti i truditi se da se vise nikad ne ponovi,a kome je do rata i svadje nek ide u Irak.Jabih,a mislim i svako normalan da zivim opusteno i sto je moguce bolje,sa sto manje bilo kakve svadje i stresa.

Nek nam mir i blagostanje potraje milion godina,a rat i sve sto on nosi,kao i nacionalizam nikad se ne ponovili!!!
Volim svoju zemlju i svoj narod ,ali postujem i druge i samo zelim da zivim fino i opusteno!!!!
 :joint: :joint: :joint: :joint:
« Poslednja izmena: 25.10.2008. 05:18:58 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #50 poslato: 25.10.2008. 09:55:27 »
Ova se tema pretvori u sukob Evropske i antievropske orijentacije.
PA pricali smo ako se ne varam o crnogorskom priznanju Kosova. Eto koliko je trajala ta histerija da se vise niko i ne sjeca toga.
Uglavnom se slazem sa Sremcijem vec tradicionalno i sa Gedeonom sve vise pocinjem da se slazem.
A ove patriote ne mogu da komentarisem vise majke mi. Umoran sam. Idem da ubijem sovu. Zelim Vam svima ugodan dan.

Van mreže ortodox

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +2/-12
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #51 poslato: 25.10.2008. 10:16:48 »
U redu sremci,mislim da niko normalan ne zeli rat.Nisam ga ni htio 92,pa me je zakacio,i nisam jeo zlatnom kasikom,i nisam se bas ni rova nagledao,(mlad sam bio)ali su svi moji bili u rovu.Neznam jesi li ti?Ali dobro.Vjerujes u ideje ujedinjene evrope, u redu.Ja u nesto drugo i sta ces,razliciti smo ljudi i razlicitih poimanja zivota,istorije i naseg mjesta u njoj.Na rat neznam ko to huska,to ti vidis,ja ne.A i bogami nedam na svoje. Pa na Kosovu ne bilo ni jednog srbina,ja imam pravo da ga smatram srpskim. Ja evropi zelim sve najbolje,i ne namecemo mi njoj gusle i epske pjesme,nego ona nama svoje nakaradno obrazovanje.Tu se slazem sa Nikolajem za one engleze,sve sami licemjeri i moralne nakaze.Naravno spolja vrlo pristojni i ugladjeni,ma na ljeb da ih mazes.E,takvi su slali bombe nasoj djeci.A ja uprkos svojoj primitivnosti nikad nebi bombardovao djecu po Londonu,niti bi to odobravao,kao sto osudjujem i svako ubijanje,i kad dolazi sa nase strane.To sto vrijedjas,i sto bi da prekrajas istoriju to govori o tebi samome.Ali nemoj da lazes o djeci poginulih i bilecanima da skapavamo od gladi,Kakvu to sliku siris o nama,i ko ti daje pravo?I gdje ti uopste zivis?Ovdje ne, prilicno sam siguran.

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #52 poslato: 25.10.2008. 20:57:30 »
Kao prvo i ja sam Srbin i bilo bi mi drago da Kosovo ostane Srpsko!!!Ja ne sirim nikakve lazne slike o bilo kome ,vec samo primjecujem da su pojedini ljudi ostavili svoje zivote na ratistu,pojedinci bez svijih domova,djeca bez oceva,zene bez muzeva zbog cega???Zbog toga da bi npojedinci koji nemaju dana ratista,niti su ista izgubili u ratu  odlucivali o svemu u nasem gradu i drzavi...Pa zar nije sramota da ratni profiteri vladaju nasim gradom i drzavom i pozivaju se na Srpstvo???Na osnovu cega Dodik i Kalinic mogu to da rade,bili su u rovu ili su nesto izgubili???Ja mislim da su samo dobili par miliona.Izvini ako sam te na bilo koji nacin povredio,ali mne ocigledno nisi razumio...Mojoj trojici odlicnih drugara su poginuli ocevi na ratistu i drzava a ni grad im nisu dali nista!!!Primjecujem za pojedince ima posla jer ljepe plakate pred izbore,a za moje drugare koji su ostali bez oceva nista,nii ce ikad biti.To najmanje postuju ovi koji pozivaju na rat a krili su se u misim rupama za vrjeme istog.Ma ne vrijedi da ti pisem ako vec nisi skontao sta me boli i sta sam htio da kazem...u svakom slucaju izvini ako mislis da sam te uvrjedio na bilo koji nacin.
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #53 poslato: 25.10.2008. 21:06:16 »
A molim te vodgovori mi samo kako se to zivi u Bileci i inace u R.Srpskoj???Ko je u posljeratnim godinama dobio posao i koliko njih???Sta je opstina dala rasewljenim licima i porodicama poginulih boraca,mislim procentualno mi sve objasni???Ne zaboravi koliko takvih ima!Ja ne zivim u Bileci,ali sam zivio u najtezim godinama a otosao sam prije 4 godin jer nisam vidio nikakvu perspektivu u njoj i bolilo me to ko odlucuje o bitnim stvarima u nasoj Bileci i nisam mogao da se pomiri sa tim,a bolje opcije nije bilo ni na vidiku...
Kazi mi koliko je ljudi dobilo ili kupilo stanove u zgradi kod vatrogasnoj,a koji nisu niti izbjeglice niti porodice poginulih boraca,niti socijalni slucajevi???ma ne mogu vise...
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #54 poslato: 25.10.2008. 21:11:01 »
Znas li ti da u Novom Sadu i BG postoji zgrada u kojoj su stanove pokupovali ratni profiteri i ljudi na vlasti od 92 godine sami iz Bilece i Gacka???Ima par izuzetaka koji su to posteno uzeli,da ih ne nabrajam,izmedju ostalih jedna doktorica...
Pa jesi primjetio samo koje pred zadnje izbore glumio patriotizam i prozivo posten narod...naravno ratni profitri...
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže ortodox

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +2/-12
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #55 poslato: 26.10.2008. 00:58:17 »
Tako vec moze da se razgovara.A umoran sam i ja i ti i svaki Srbin.I niko stvarno nema vise prava od Srpskog naroda na odmor.Poslije svih ovih ratova koje smo jedva prezivjeli,Srbi su zasluzili da se bar malo odmore od velikih bitaka,od odgovornosti da istinu i pravdu brane od citavog svijeta.Neka to malo rade i drugi,da i nas Istorija malo ostavi na miru.Pa neka neki drugi junaci mijenjaju globalne poretke i zezaju velike imperije.I onda se desi to da da svaka prica medju Srbima o lazima globalizacije i novog svjetskog poretka djeluje naivno.Jer,kako mu reci da pljuva po potrosackom mentalitetu kad ne moze da dostigne ni nivo osnovnih potreba?Vidis da te razumijem.A razumi i ti mene da mislim da je u sustini globalizacija laz.Vrlo perfidna igra eksploatacije citavog covjecanstva od strane malog broja gospodara globalnog trzista.A kroz prizmu toga posmatram i sve sto nam se desavalo i desava.Objasnicu ti i kako ali kad otvorimo temu Globalizacija,a sad vracamo se na Kosovo :)))Oprastaj

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #56 poslato: 26.10.2008. 01:35:58 »
šta je????????????????
Nešto se naljutite na cijeli svijet pa se praznite na forumu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pišete mi ovdje o ratu, ratnim profiterima, prozivate vlast, prozivate profitere, pominjete nakve stanove.........

Gospodo draga,od hiljadu članova foruma(koliko ih već imamo?), moje mišljenje,a mogu se i kladiti , niti ima na ovom forumu predstavnika vlasti, niti neki profiter koji je kupio stan u BG ili NS niti bilo šta od navedenog u predhodnim postovima, nego kalite svoj bijes na potpuno pogrešnom mijestu(opet ponavljam "moje mišljenje"), isto kao da hoćete da nam otvorite oči,kao da smo mi bili na drveću svih ovih godina kada su se nepravde dešavale,pa pojma nemamo šta je ko radio, barem u bileći!!!
zamolio bih vas sve a pogotovu našeg dragog, kako ga ja nazivam DIREKTORA vladixa,da otvori glasanje ili ti referendum sa pitanjem DA LI SI DA SE TEMA POLITIKA (SA SVE POD TEMAMA U NJOJ)U POTPUNOSTI UKINE SA NAŠEG FORUMA, JER OČIGLEDNO MI POJMA NEMAMO ZA TE STVARI,JER BILEĆKA RAJA ZNA SAMO DA SE ZEZA NAJBOLJE NA SVIJETU?
DA
NE
molim sve članove foruma da se niko ne osjeća prozvanim,i ovo je moje zadnje pojavljivanje u temi POLITIKA, naravno do glasanja na gore navedeno pitanje,pa da zaokružim jedno veliko DA i završim sa svim nepravdama koje su se stvorile devedesetih godina prošlog vijeka,a sada se kao virus šire!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #57 poslato: 26.10.2008. 05:20:04 »
Vazi!!!
Neka bude da je od globalnog znacaja je li LUKA TONI dao gol...ili je Vladimir Putin zaveo red u Rusiji,i ja cu od sad da se prilagodjavam i glumim patriotu zbog interesa!!!
Ja sam Srbin,Ruski orjentisan!!! :D :D :D :D :D
Legija je knjizevnik,Ceca moralista,Djura mutavi patriota a Bruno najbolji borac u Hercegovini...
I za mene je ova tema,kao i sve druge zatvorena!!!
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #58 poslato: 26.10.2008. 05:35:31 »
Ako postoji neko ko hoce da me izvodi u grad,placa mi pjanske,vodi na ljetovanja,da mi posao,nabaci mi koju ribu,vodi me na kafice...sve prihvatam i bicu Srbin i patriota i Rus ako treba,nek se javi na 0612205933 prihvatam bez pogovORA!Ja sam Srbin i patriota!!!VOLIM VAS SVE Srbende!!! ;) ;) ;) ;)
« Poslednja izmena: 26.10.2008. 06:18:13 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #59 poslato: 26.10.2008. 05:44:15 »
I samo bi dodao to da vecina ''BILECKE RAJE'' zna samo da baje i pravi smicalice,kao i da bude zavidna,a samo 10% nje zna da se dobro zeza !!!Interes je postao nasa svakodnevnica,al ne bih o tome...svi su odavno provaljeni ...uzivajte!!!
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!