Anketa

Vjerujete li u ulicne trke

ne
2 (50%)
da
2 (50%)
neznam nista o tome
0 (0%)
cuo sam nesto
0 (0%)

Ukupno glasova: 4

Autor Tema: Kontrola saobracaja u Bileci  (Pročitano 18314 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Kontrola saobracaja u Bileci
« poslato: 21.01.2009. 01:03:38 »
Hoce li ikada policija postaviti radar na potezu od kasarne do kovnice ogranicenje 50 a vozi se 150 sta vi mislite o tome 
Moje misljenje je da nece nikada!

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #1 poslato: 21.01.2009. 01:29:37 »
Pa care gdje zivis ti ,od kad ja znam za sebe vazda je i bilo tih radara tuda s vremena na vrijeme,sto nasa policija sto Trebinjski majmuni koji dole ne smiju  u Trebinju nikom osim gole bijede sloziti kaznu nego dodju ovamo pa maltretiraju narod mamu im je..m.

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #2 poslato: 21.01.2009. 01:56:22 »
i ne treba...nek naprave zaobilaznicu

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #3 poslato: 21.01.2009. 02:21:07 »
oo
« Poslednja izmena: 21.02.2009. 21:25:48 ekser »

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #4 poslato: 21.01.2009. 13:43:48 »
ja ih gledam svaki dan jos nikoga nisu nikada zaustavili kod benzinske pumpe,samo sjede u autu ,eventualno ako je lijepo vrijeme izadju pa sjede na haubi  :-\

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #5 poslato: 21.01.2009. 13:52:16 »
Ama ne diraj djavola dok miruje  :D  imam osjecaj da nikako ne vozis, da vozis ne bi se bunio sto nikoga ne zaustavljaju, a nije tacno da ne zaustavljaju.
Zato *braca* trebinjci kad dodju pokilave sve mamu im ponovo je..m. ;D

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #6 poslato: 21.01.2009. 14:50:54 »
ja ih gledam svaki dan jos nikoga nisu nikada zaustavili kod benzinske pumpe,samo sjede u autu ,eventualno ako je lijepo vrijeme izadju pa sjede na haubi  :-\
a koga bo ti volio da zaustave..dvije trećine bilećana nema ispravno auto a tek registracija...e sad bi trebalo da zaustavljaju pa da nagrde jadni narod..nije stari ni njima lako da udare po komšiji..valja nekad i skinut uniformu..

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #7 poslato: 21.01.2009. 14:53:48 »
mene su juče zaustavljali..imam ispravno auto..registrovano...i na kraju osmjeh i sretno "gospodine" ;D

p.s. tačno da poželim da me češće zaustavljaju...ne dao Bog ;D

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #8 poslato: 21.01.2009. 15:38:07 »
ja ih gledam svaki dan jos nikoga nisu nikada zaustavili kod benzinske pumpe,samo sjede u autu ,eventualno ako je lijepo vrijeme izadju pa sjede na haubi  :-\
a koga bo ti volio da zaustave..dvije trećine bilećana nema ispravno auto a tek registracija...e sad bi trebalo da zaustavljaju pa da nagrde jadni narod..nije stari ni njima lako da udare po komšiji..valja nekad i skinut uniformu..
Ma oni nezaustavljaju ove sto proljecu po 150 >:( ,znam kakva se auta voze po Bileci ali nemoraju da jure po gradu ???

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #9 poslato: 21.01.2009. 15:43:16 »
e po gradu i naseljima to te stojim

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #10 poslato: 21.01.2009. 15:45:50 »
Ko vozi po 150 da ga nisu zaustavil??            Pola BIleckih auta nemoze ni nagurati 100 a kamoli 150  :D :D :D
Kad bi ispravnost i regularnost vozila gledali vise od 50 % ne bi smjelo da se vozi. Pa je li sav otpad iz evrope nama prodat dok je bio aktuelan DO.
Tamo u Njemackoj ili Italiji krene covjek da preda auto na otpad ..susretne ga nas sreco i ovaj mu ga pokloni da ne bi placao otpadu nakanadu zato sto ostavlja auto kod njih. Ovaj nas ga doveze ovamo proda 500-1000 eura nekom , a ovaj sto ga je kupio sav sretan i hvali se kako je uzeo dobra kola ;D ;D.

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #11 poslato: 21.01.2009. 15:48:48 »
Stani POPE nisi mi odgovorio da li uopste vozis?   Imam osjecaj da si neki klinjo od 12-13 godina pa mudroseras u ovoj temi..............

Van mreže darre

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 74
  • Ugled: +16/-1
  • Pol: Muškarac
  • Rodjen da peca natjeran da radi...
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #12 poslato: 21.01.2009. 16:05:42 »
ja ih gledam svaki dan jos nikoga nisu nikada zaustavili kod benzinske pumpe,samo sjede u autu ,eventualno ako je lijepo vrijeme izadju pa sjede na haubi  :-\
a koga bo ti volio da zaustave..dvije trećine bilećana nema ispravno auto a tek registracija...e sad bi trebalo da zaustavljaju pa da nagrde jadni narod..nije stari ni njima lako da udare po komšiji..valja nekad i skinut uniformu..

Ne voli niko da ga zaustavljaju, a kad zaustave trebali bi biti objektivni prema svakom vozacu,ali je prosto nemoguce zbog male sredine u kojoj zivimo, zato kad Tb dodju nagrde narod. Sto se tice registracija, trebalo bi kazniti svakoga ko vozi neregistrovano auto nebitno kakvo je i koje marke. Ako, nedaj Boze, te udari neko sa takvim autom onda te nagrdio jer nema polisu osiguranja sa koje bi se ostecenom steta nadoknadila.
Moras prvo puzati da bi znao hodati...

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #13 poslato: 21.01.2009. 16:20:54 »
Stani POPE nisi mi odgovorio da li uopste vozis?   Imam osjecaj da si neki klinjo od 12-13 godina pa mudroseras u ovoj temi..............
Vozim kako da ne vec 12 godina pa i  nisam bas klinjo 

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Kontrola saobracaja u Bileci
« Odgovor #14 poslato: 21.01.2009. 16:27:44 »
ja ih gledam svaki dan jos nikoga nisu nikada zaustavili kod benzinske pumpe,samo sjede u autu ,eventualno ako je lijepo vrijeme izadju pa sjede na haubi  :-\
a koga bo ti volio da zaustave..dvije trećine bilećana nema ispravno auto a tek registracija...e sad bi trebalo da zaustavljaju pa da nagrde jadni narod..nije stari ni njima lako da udare po komšiji..valja nekad i skinut uniformu..

Ne voli niko da ga zaustavljaju, a kad zaustave trebali bi biti objektivni prema svakom vozacu,ali je prosto nemoguce zbog male sredine u kojoj zivimo, zato kad Tb dodju nagrde narod. Sto se tice registracija, trebalo bi kazniti svakoga ko vozi neregistrovano auto nebitno kakvo je i koje marke. Ako, nedaj Boze, te udari neko sa takvim autom onda te nagrdio jer nema polisu osiguranja sa koje bi se ostecenom steta nadoknadila.
To legendo svaka ti cast slazem se u potpunosti  :)