Autor Tema: Junaci naseg djetinjstva  (Pročitano 4772 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bona

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 61
  • Ugled: +6/-6
    • Pogledaj profil
Junaci naseg djetinjstva
« poslato: 09.07.2009. 18:27:22 »
Sjecam se,bio mi je komsija,i zvali su ga CRNI..u isto vrjeme sam ga se i bojala,i divila mu se..elem,jedne prilike,na pravdi BOGA dobijem batine od stare,i izadjem pred kucu bjesna i uplakana..nailazi on i pita-sta je mala,sta reves tu..!?Kad sam ja vrisnula..-sta tebe briga,ko si ti uopste..ja se tebe vise ne bojim..!On se okrenuo i usao u svoju kucu..ja kontam-e sad ce i on da donese prut,kuku mi..Izasao je sa veelikom cokoladom,i rekao mi-uvjek kazi ono sto mislis,i nemoj nikoga da se bojis..!.Po jadu,i danas se pridrzavam toga :).Sjecam se MISTER NO-a,BLEK STENE,KAPETANA MIKIJA,..Sjecam se mudrog BALTEZARA,i MUZICKOG TOBOGANA..Koje licnosti,dogadjaje,crtace,romane,pamtite iz djetinjstva..?

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Junaci naseg djetinjstva
« Odgovor #1 poslato: 09.07.2009. 18:44:00 »
Sjecam se,bio mi je komsija,i zvali su ga CRNI..u isto vrjeme sam ga se i bojala,i divila mu se..elem,jedne prilike,na pravdi BOGA dobijem batine od stare,i izadjem pred kucu bjesna i uplakana..nailazi on i pita-sta je mala,sta reves tu..!?Kad sam ja vrisnula..-sta tebe briga,ko si ti uopste..ja se tebe vise ne bojim..!On se okrenuo i usao u svoju kucu..ja kontam-e sad ce i on da donese prut,kuku mi..Izasao je sa veelikom cokoladom,i rekao mi-uvjek kazi ono sto mislis,i nemoj nikoga da se bojis.
Dobro ti prodje  ;D

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Junaci naseg djetinjstva
« Odgovor #2 poslato: 10.07.2009. 00:19:42 »
Zagor,Blek Stena, Kapetan Miki,Dilan Dog,Teks Viler,Kit Teler,Mister No (omiljeni)., Marti Misterija,..... ma svi romani od *ZLATNE SERIJE*  i * Lunov magnus stripa* su ekstra bili a imao sam kolekciju nekada preko 1000 komada...cak i prve brojeve od nekih...

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Junaci naseg djetinjstva
« Odgovor #3 poslato: 10.07.2009. 07:36:04 »
Zagor,Blek Stena, Kapetan Miki,Dilan Dog,Teks Viler,Kit Teler,Mister No (omiljeni)., Marti Misterija,..... ma svi romani od *ZLATNE SERIJE*  i * Lunov magnus stripa* su ekstra bili a imao sam kolekciju nekada preko 1000 komada...cak i prve brojeve od nekih...
opeljo ti ih kajma u dubravi na pokeru  :D
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Junaci naseg djetinjstva
« Odgovor #4 poslato: 10.07.2009. 11:44:23 »
ne ne  :D :D :D  ja sam ih prodao bio Tabi ...pa ih onda ja i kajma igrajuci naravno u talu  pokera zajedno, ponovo povratimo od tabe i mika strave..hehehe...znaci brale tada sam napravio duplu kombinaciju  :D