Autor Tema: Klasično Bilećko blejanje  (Pročitano 164085 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže G F F

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 178
  • Ugled: +16/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #285 poslato: 04.02.2008. 16:55:14 »
Mnogo je nepravdi i namjestaljki bilo u zadnjih deset godina. Mnogo od toga nece nikad ni izaci na vidjelo. Ali vrijeme je da se jednom vec progovori i o tome. od klizavog parketa do namjestaljki sa patikama i mnoge druge.
Ali nije meni to najveci problem! U martu se bude Sobadinski arheolozi a vi znate sta to znaci?
Kakvi arheolozi u Shobadinama,nisam upucen,da nije na pomolu otkrice nekih piramida ili nesto sl.?

Van mreže hugo chaves

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 149
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #286 poslato: 04.02.2008. 18:08:47 »
Druze Zid,
Ne znam da li se sjecas kada su prvotimci K.K.Bosna odvedeni na kolektivni rucak kod Dzidzija u istoimeni objekat preko puta supa. Posluzeni su takozvanim "toplim sendvichima" koji se u dodiru sa stomacnom kiselinom pretvaraju u smjeshu slicnu betonu...i naravno, kako poslije armirani covjek da igra utakmicu ?
Da li treba uopste naglasiti da su svi sastojci sendvicha porijeklom iz Kine,osim kifla koje tu stoje vec godinama.

R.G

Van mreže hugo chaves

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 149
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #287 poslato: 04.02.2008. 18:59:29 »
U prethodnim postovima sam pisao o KK.Varda - iz Visegrada....
Da napomenem da su se K.K.Heo i Varda do sada sastajali 280 puta, od cega je Heo slavio svih 280 puta.
U odlucujucoj sumnjivoj utakmici za ulazak u prvu ligu  za Vardu je nastupio tamnoputi igrac sa trojnim drzavljanstvom Indije,Kirgistana i BiH ,ali ne, to nije bio crnac nego igrac romske narodne manjine.
U prilog tome govori i tajni snimak treninga KK.Varda ukraden iz njihovih prostorija dok su ovi bili na poslu....

Obratite paznju na 1,12 min i americko dodavanje pomenutog igraca.

http://uk.youtube.com/watch?v=RzlQqv3Q5kE&feature=related

Van mreže zid

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #288 poslato: 04.02.2008. 20:33:55 »
Vec sedam hiljada godina u Sobadinama zive ARHEOLOZI Direktori svega vidljivog i nevidljivog. Oni upravljaju nasim malim sudbinama, salju nam vjetrove, kisu, unistavaju nase usjeve i stoku, Otimaju nase mlade dejevojke da bi ugasili nezasitu pohotu. Njihovo ime je samo genericka varka. To su zapravo sotone u ljudskim oblicima. I medju njima najveci i najstrasniji MILADIN SOBIC-strasni arheolog.
E sada, svake godine kad je prva mjeseceva mjena u martu oni se sastaju na Drakuljici gdje ih ugoscava grof Drakula i donose bitne odluke o djelovanju za narednu godinu. Spremila se ove godine kao nikada do sada ekspedicija koja ce pokusati da zarobi arheologe u Drakuljicku tvrdjavu i da se svijet vrati u blazeno stanje iz 6000 godine pne. Ujedinjeni blagoslovom Jakova Jokanovica i rijeseni da konacno ostvare svoj naum krenuce ova hrabra druzina u pohod a odakle bi drugo nego iz SUR Mali Magelan odakle vec vijekovima krecu ekspedicije. Srecno! 

Van mreže zid

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #289 poslato: 04.02.2008. 20:57:27 »
In memoriam Jakov Jokanovic.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #290 poslato: 04.02.2008. 22:27:02 »
Ziv je Jakov.........

Van mreže TOBDZIJA

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 23
  • Ugled: +2/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #291 poslato: 05.02.2008. 11:39:40 »
Ovih dana sam sakupljao podatke o bileckoj fudbalskoj mafiji i malo sam pauzirao nemojte zamjerit, naime putem razgovora sa mnogim ljudima iz svjeta fudbala nekako kao tanka ali izuzuzetno jaka nit kroz pricu se stalno spominjalo jedno ime koje zvuci istovremeno i misteriozno i zasrasujuce, jednostavno svi tragovi vode do njega i stavljaju ga na vrh piramide fudbalske mafije, gospodo moja TIHO "PAPOVKA".!!! Kontroverzni radnik jedne od bileckih kladionica od malih nogu je u svjetu fudbala. Odlasci na utakmice mostarskog veleza jasno su odredile njegov zivotni put, medjutim njegovim prerastanjem iz obicnog navijaca u huligana dovodi ga u svjet zestokih momaka, brzih kola, lakih zena i teskog naoruzanja. Proslost vrlo kontroverzna, raznorazne afere sa trgovinom oruzjem (nista nije dokazano, ni dan zatvora nije lezao, zataskano vrlo brzo), sumnje u veze sa portugalskom fudbalskom mafijom, prijateljstvo sa Paolom di Kaniom kontroverznim fubalerom i fashistom. Svi tvrde da se povukao i da je danas u potpunoj legali, mada sumnja se da je namjestio utakmicu zenske odbojke izmedju Hercegovca i Sloge iz Trna koja je, pazite dobro, zavrsena nerjeseno???!!! Ako i vi imate neka saznanja o njemu slobodno progovorite !

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #292 poslato: 05.02.2008. 12:34:04 »
Ovih dana sam sakupljao podatke o bileckoj fudbalskoj mafiji i malo sam pauzirao nemojte zamjerit, naime putem razgovora sa mnogim ljudima iz svjeta fudbala nekako kao tanka ali izuzuzetno jaka nit kroz pricu se stalno spominjalo jedno ime koje zvuci istovremeno i misteriozno i zasrasujuce, jednostavno svi tragovi vode do njega i stavljaju ga na vrh piramide fudbalske mafije, gospodo moja TIHO "PAPOVKA".!!! Kontroverzni radnik jedne od bileckih kladionica od malih nogu je u svjetu fudbala. Odlasci na utakmice mostarskog veleza jasno su odredile njegov zivotni put, medjutim njegovim prerastanjem iz obicnog navijaca u huligana dovodi ga u svjet zestokih momaka, brzih kola, lakih zena i teskog naoruzanja. Proslost vrlo kontroverzna, raznorazne afere sa trgovinom oruzjem (nista nije dokazano, ni dan zatvora nije lezao, zataskano vrlo brzo), sumnje u veze sa portugalskom fudbalskom mafijom, prijateljstvo sa Paolom di Kaniom kontroverznim fubalerom i fashistom. Svi tvrde da se povukao i da je danas u potpunoj legali, mada sumnja se da je namjestio utakmicu zenske odbojke izmedju Hercegovca i Sloge iz Trna koja je, pazite dobro, zavrsena nerjeseno???!!! Ako i vi imate neka saznanja o njemu slobodno progovorite !
imam ja saznanje,da bi ti mogo hitno kod dezurnog lekara!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže !Alko TeSt!

  • !AlKo TeSt!
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 430
  • Ugled: +14/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #293 poslato: 06.02.2008. 22:31:25 »
jeli upo pajser ;D
!AlKo TeSt!

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #294 poslato: 07.02.2008. 14:48:15 »
 ;D i bdjole poco da bleji, nema sta napreduje mali...........

Van mreže zid

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #295 poslato: 07.02.2008. 16:12:27 »
Samo Obavjestenja!
Nevesinje je dobilo prvi GEj video. U glavnoj ulozi neki veterinar.
EEEEEEEEE!  CCCCCCCCCCCCC!
A dje je nama? PA zar su i Nevesinjci progresivniji od nas?
Nikad mi necemo u evropu! NEgo da se podhitno snimi jedan Gej video, nekoliko grupnjaka, moze i nesto sa zivotinjama, (Koza npr).
PA onda da se osudi nasilje u porodicama i da se organizuju demonstracije za zastitu zivotinja (npr Kornjaca)
Samo se tako moze u Evropu!

Van mreže krampa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 9
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #296 poslato: 08.02.2008. 02:49:23 »
Sinoc se u elitnom Bileckom naselju Polje dogodio ne svakidasnji slucaj. Naime pijevac jednog domacina poceo je da kukurice u 23:30h i nije prestajao vise od pola sata. Na mjestu dogadjaja se ubrzo skupila veca grupa ljudi,koja nije mogla da vjeruje sta se desava.Ubrzo je na lice mjesta izasla policja,vatrogasno i veterinar B.M. koji je posle kratkog pregleda ustanovio da je doslo do kvara na softveru pijevca.
I uputio pijevca na reinstaliranje softvera u najblizi servis.
« Poslednja izmena: 08.02.2008. 10:57:02 explorer »

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #297 poslato: 08.02.2008. 22:55:55 »
Kod koga je, ljeba ti, majstora gonio pijevca?

Van mreže vukass

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 20
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #298 poslato: 09.02.2008. 00:06:17 »
Svasta ces cut?
« Poslednja izmena: 09.02.2008. 00:08:21 vukass »

Van mreže krampa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 9
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Klasično Bilećko blejanje
« Odgovor #299 poslato: 09.02.2008. 00:12:09 »
Kod koga je, ljeba ti, majstora gonio pijevca?
Rekose da ga je gonio u Trebinje u nakav servis,odje nisu imali USB kabal.
« Poslednja izmena: 09.02.2008. 00:14:47 krampa »