Autor Tema: Ban/Unban  (Pročitano 246325 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #645 poslato: 08.06.2011. 14:58:48 »
fasciniran sam cinjenicom da admini ne znaju da pri svakom ulasku na server stari demo se brise i zapocinje se novi, pod istim imenom. I onda kad kazu daj mi demo od te mape i od te. . .ljudi nije to cw server gdje se svaki mix,cw snima. . .i posto vidim da maltretirate ljude imenovacu svega par admina koji imaju pravo da zatraze demo. To su Nick, a Nonimus, alkazar, headi (shak,yoe i ja). Stavicu ovo i u temu obavjestenja.sad sam na mob.pa me mrzi kucat.
A cekaj, sto ja ne mogu zatraziti demo? Ja sam to znao, a i dosad nisam trazio... I sta sad, ja banujem lika, a ne mogu traziti demo, moram tebi il nekome reci trazi demo da stavi... Ili kada mi je sumnjiv neko... :@
zajecar-hq.com  !

Van mreže miRolu

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 130
  • Ugled: +10/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #646 poslato: 08.06.2011. 15:06:23 »
ok mrvice a shto nije postavio demo odma kad sam mu trazio sa mape piranesi nego je to znao aj sad cu ja uci na ser.. izgasiti ipostaviti demo ma ae brate vise me boli ko ima ko nema  >:( >:(

Van mreže miRolu

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 130
  • Ugled: +10/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #647 poslato: 08.06.2011. 15:14:44 »
i josh jedno nisam to znao :D
shto se tiche dema :D :*

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #648 poslato: 08.06.2011. 16:39:07 »
fasciniran sam cinjenicom da admini ne znaju da pri svakom ulasku na server stari demo se brise i zapocinje se novi, pod istim imenom. I onda kad kazu daj mi demo od te mape i od te. . .ljudi nije to cw server gdje se svaki mix,cw snima. . .i posto vidim da maltretirate ljude imenovacu svega par admina koji imaju pravo da zatraze demo. To su Nick, a Nonimus, alkazar, headi (shak,yoe i ja). Stavicu ovo i u temu obavjestenja.sad sam na mob.pa me mrzi kucat.
A cekaj, sto ja ne mogu zatraziti demo? Ja sam to znao, a i dosad nisam trazio... I sta sad, ja banujem lika, a ne mogu traziti demo, moram tebi il nekome reci trazi demo da stavi... Ili kada mi je sumnjiv neko... :@
Reko sam ko moze ko ne moze. Toliko o tome.

Van mreže miRolu

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 130
  • Ugled: +10/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #649 poslato: 08.06.2011. 17:59:31 »
bas je to lijepo ok ali od sad se mozete samo  nadati o demu na forumu pozz
« Poslednja izmena: 08.06.2011. 19:18:17 miRolu »

Van mreže Organizirani Kriminal

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 51
  • Ugled: +1/-4
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #650 poslato: 08.06.2011. 19:19:43 »
ma nije to nikakvo maltretiranje..ali eto .. !!!! idemo dalje :D

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #651 poslato: 08.06.2011. 19:30:28 »
fasciniran sam cinjenicom da admini ne znaju da pri svakom ulasku na server stari demo se brise i zapocinje se novi, pod istim imenom. I onda kad kazu daj mi demo od te mape i od te. . .ljudi nije to cw server gdje se svaki mix,cw snima. . .i posto vidim da maltretirate ljude imenovacu svega par admina koji imaju pravo da zatraze demo. To su Nick, a Nonimus, alkazar, headi (shak,yoe i ja). Stavicu ovo i u temu obavjestenja.sad sam na mob.pa me mrzi kucat.

Imam li ja to pravo?

Van mreže Organizirani Kriminal

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 51
  • Ugled: +1/-4
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #652 poslato: 08.06.2011. 20:06:26 »
meni ko bude sumnjiv ja cu ban bmk.... a nek on demo snima i nek oscara dabogda za njega dobio :D

Van mreže Neki ljudi

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 13
  • Ugled: +2/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #653 poslato: 08.06.2011. 20:13:27 »
Ja sam skino cit,bmk.. ko me ban,nedam demo., cao puca poz!

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #654 poslato: 08.06.2011. 20:23:57 »
fasciniran sam cinjenicom da admini ne znaju da pri svakom ulasku na server stari demo se brise i zapocinje se novi, pod istim imenom. I onda kad kazu daj mi demo od te mape i od te. . .ljudi nije to cw server gdje se svaki mix,cw snima. . .i posto vidim da maltretirate ljude imenovacu svega par admina koji imaju pravo da zatraze demo. To su Nick, a Nonimus, alkazar, headi (shak,yoe i ja). Stavicu ovo i u temu obavjestenja.sad sam na mob.pa me mrzi kucat.

Imam li ja to pravo?
Ne, imas pogresnih banova za 5 admina, vjerovatno bas zato sto trazis cit tamo gdje ga nema.
Nisam birao ljude bezveze, vec one koji znaju sta je cit, za alkazara nisam 100% siguran, al skrenuo sam mu neke reference prije par mjeseci,poslije toga sa  njim nisam imao losa iskustva oko banovanja.
npr.da Nick kaze da je neko cist a svi ostali da je citer stao bih na njegovu stranu, jednostavno covjek zna poznati, jer ima objektivno razmisljanje.
Mozda tu ima jos par admina kojima bi trebalo dati dopust, al to ostavljam shakallu da on procjeni jer je u zadnje vrijeme je vihse od mene na serveru.
Meni su na prvom mjestu igraci, server je radi njih tu, a ne oni radi servera.
Admini sluze da pojedine fukare ne bi varale ili psovale i vrijedale po serveru, i nikad mi nece biti jasno kako ljudi ne mogu da shvate da su to jedine dvije uloge admina, a vecini je koliko vidim najbitnije kad udje da napishe Y @ ZZ svima, i ako to moye uraditi Y ZZ svima ako zeli da se javi da je dosao, al ne glavna fora je da se vidi da je on admin, e ja se popi... na takvog admina!
Ugledajte se na Carlosa, a Nonimusa, Generala. . .ljudi dodju na server igraju uzivaju, ako ima ko da im je sumljiv ili prijavljen odu pogledaju, partiju dvije. . .milina igrat kad oni "zavode red". Neku noc sam igrao na nick "sova" 3 puta prijavljujem lika niko nista, dzo sjedi pored mene u igraoni i govorim mu nemoj da banujes, sacekaj jer tu su 4 admina, masja, zeberte,onaj crazy, kako li i jos 1...niko nece da ode u spec niti da napishe ok, ili ok pogledacemo.
I kazem ja dzou banuj ga, i pishem adminima sto ga niste provjerili wh je imao, kaze nista ti ne brini vidis da je banovan, pa doslo mi je da monitor razbijem. Da mi se to desi na bilo kom serveru pored 4 admina, nikad za nikad u zivotu ne bih svratio opet. Al eto, srecom ovako na svom serveru se to desava, pa mogu se poklopit usima i sa adminima gledat kako muve lete...
« Poslednja izmena: 08.06.2011. 20:27:13 mrvica »

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #655 poslato: 08.06.2011. 20:28:00 »
meni ko bude sumnjiv ja cu ban bmk.... a nek on demo snima i nek oscara dabogda za njega dobio :D
Obavezno banujte SS. amx_ssban nick time i to je to

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #656 poslato: 08.06.2011. 20:43:09 »
fasciniran sam cinjenicom da admini ne znaju da pri svakom ulasku na server stari demo se brise i zapocinje se novi, pod istim imenom. I onda kad kazu daj mi demo od te mape i od te. . .ljudi nije to cw server gdje se svaki mix,cw snima. . .i posto vidim da maltretirate ljude imenovacu svega par admina koji imaju pravo da zatraze demo. To su Nick, a Nonimus, alkazar, headi (shak,yoe i ja). Stavicu ovo i u temu obavjestenja.sad sam na mob.pa me mrzi kucat.

Imam li ja to pravo?
Ne, imas pogresnih banova za 5 admina, vjerovatno bas zato sto trazis cit tamo gdje ga nema.
Nisam birao ljude bezveze, vec one koji znaju sta je cit, za alkazara nisam 100% siguran, al skrenuo sam mu neke reference prije par mjeseci,poslije toga sa  njim nisam imao losa iskustva oko banovanja.
npr.da Nick kaze da je neko cist a svi ostali da je citer stao bih na njegovu stranu, jednostavno covjek zna poznati, jer ima objektivno razmisljanje.
Mozda tu ima jos par admina kojima bi trebalo dati dopust, al to ostavljam shakallu da on procjeni jer je u zadnje vrijeme je vihse od mene na serveru.
Meni su na prvom mjestu igraci, server je radi njih tu, a ne oni radi servera.
Admini sluze da pojedine fukare ne bi varale ili psovale i vrijedale po serveru, i nikad mi nece biti jasno kako ljudi ne mogu da shvate da su to jedine dvije uloge admina, a vecini je koliko vidim najbitnije kad udje da napishe Y @ ZZ svima, i ako to moye uraditi Y ZZ svima ako zeli da se javi da je dosao, al ne glavna fora je da se vidi da je on admin, e ja se popi... na takvog admina!
Ugledajte se na Carlosa, a Nonimusa, Generala. . .ljudi dodju na server igraju uzivaju, ako ima ko da im je sumljiv ili prijavljen odu pogledaju, partiju dvije. . .milina igrat kad oni "zavode red". Neku noc sam igrao na nick "sova" 3 puta prijavljujem lika niko nista, dzo sjedi pored mene u igraoni i govorim mu nemoj da banujes, sacekaj jer tu su 4 admina, masja, zeberte,onaj crazy, kako li i jos 1...niko nece da ode u spec niti da napishe ok, ili ok pogledacemo.
I kazem ja dzou banuj ga, i pishem adminima sto ga niste provjerili wh je imao, kaze nista ti ne brini vidis da je banovan, pa doslo mi je da monitor razbijem. Da mi se to desi na bilo kom serveru pored 4 admina, nikad za nikad u zivotu ne bih svratio opet. Al eto, srecom ovako na svom serveru se to desava, pa mogu se poklopit usima i sa adminima gledat kako muve lete...


Necu da se namecem nisam takav, trudim se da sto vise budem objektivan prema drugima ali mislim da djelimicno grijesis. Pazi, ja tebe postujem ne zato sto si mi "nadlezni", zato sto si head admin, zato sto iams pravo da upravljas mojim statusom na serveru i na forumu. Postujem te jer si pametan, krajnje inteligentan i imas svoj stav, svoje JA, sto je definitivno najbitnije. Svak ko misli da je ovo ulizivanje je krajnji idiot, narocito jer me ne poznaje. U zadnjih mjesec dana garant nisam imao vise od 5 pogresnih banova, imao sam mozda 2-3 i to zato iz bjesa sto udjem na server i vidim da se svi admini zajebavaju niko nije u spec pise dole provjeri ovoga i ovoga niko kurcem ne mrda, svi 'lade mudo. Alkazar ce ti to prvi potvrditi i nek ti isprica danas sta je meni ispricao kad je bio pod drugim nickom nekidan. Imam malu zbirku admina kako se zajebavaju pa cekam da neko pocne srati po meni kako sam rigorozan pa da lupim koji ss da mu se skine admin.
Niko na svijetu me nece ubjediti da neki ljudi nemaju cit jer zivim 16 godina sa inspektorom i procitao sam knjiga i knjiga psihologije i ako ista na svijetu znam znam kad mi neko laze. Necu navoditi osobe ispasce da ih uplicem, a to da trazim cit tamo gdje ga nema je jos samo jedna greska jer ako iko uopste trazi cit onda sam to ja (naravno u cilju bolje igre i fer playa).
Necu da se ni na koga ugledam imam svoj rezim. Mozda vi niste zadovoljni tim rezimom jer sam isuvise grub i rigorozan ali tako je kako je.
Vrijedja me sto me neki ljudi ovdje omalovazavaju, smatraju me djetetom, klincem zrelim za druzenje sa Hercom, Angerom i ostalom malom ekipom. Vec par mjeseci znam ko su ti ljudi ali trudim se da izignorisem. Naravno cast izuzetcima, kojih je naravno manjina. Koliko god ja govorim da se meni obrate ljudi koji su osteceni sa strane mene ti ljudi se boje da kazu u facu. Ne znam zasto.
Posteno je od tebe sto si rekao da nemam to pravo, i naveo razlog (nije vazno da li se slazem sa tobom ili ne), nema problema necu traziti demoe.

Van mreže Masja

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 33
  • Ugled: +2/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #657 poslato: 08.06.2011. 22:03:34 »
Da, sjecam se te noci kada si bio sa nickom sova ..tad sam 2 lika ban i taman izadjem iz speca ti govoris ban ban ban
ja nisam mogao opet u spec kontam neko drugi ce se javiti jer iskreno da ti kazem imas 10 admina i kad se spomene citer svi cute jer im je lijeno specati ..
ja sam namjerno cekao da vidim ko ce da se javi ..imas logove i sve procitaj pa ce ti i biti jasno ..poslije si poceo da pises idioti ban ga e tu sam ti ja odg sacekaj malo ne moze se igrac istog trena ban ..jer sam kontao da ce neko otici u spec ..al eto vidis nije ..
ja sam ban Nicka i izvinuo sam mu se jbg greska ...dogodi se svakome ..
i svaki put banujem na amx_ssban nick 999 reason

Van mreže x-Ca!n

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 12
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #658 poslato: 11.06.2011. 16:20:19 »
molim da me unbanate jer ban nisam zasluzio, sve je objasnjeno u temi zalba na admine...

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #659 poslato: 11.06.2011. 19:07:16 »
molim da me unbanate jer ban nisam zasluzio, sve je objasnjeno u temi zalba na admine...
odbanujte momka, da vam glava ne bi kisla sto prije.