Autor Tema: Ban/Unban  (Pročitano 246320 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže General Org

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 45
  • Ugled: +13/-5
  • Pol: Muškarac
  • Zivili
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #705 poslato: 05.07.2011. 00:39:52 »
WHY THE FUCK ARE YOU REMOVING MY POSTS!? FUCKING NOOBS I DONT CHEAT YOU FUCKING RETARD L2P NOOBS SRSLY FUCK YOU ALL FUCK YOU!! I"M GETTING SOO FUCKING PISSED RIGHT NOW THAT YOU CAN ALL DIE IN HELL NOOBS
O cemu ovaj ja jedva razumijem svoj jezik a kamol ovaj o cemu ti sine  ;D
Izbrisite ovaj post, ja sam djecu u drugu sobu morao poslati kolko je vulgaran. CCC

Van mreže _PeruzzY_

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 82
  • Ugled: +1/-3
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #706 poslato: 06.07.2011. 09:53:30 »
Pozzz

Zasto ban ????
Igrao sam fy_snow scor mi je bio  oko 48- 17....ss mi nije dao..
ban na 99999.
Ako moze unban moj ip  je : 109.105.206.195   evo vam i steam nznm sta treba vi izaberte : # 1 "_PeruzzY_" 202 VALVE_0:4:893994474   0 00:46   55    0



Van mreže _PeruzzY_

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 82
  • Ugled: +1/-3
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #707 poslato: 06.07.2011. 09:54:33 »
Mozda je greska ili .,nznm nija .
SAmo sam sutio  i igrao i jendom rekao adminu da provjeri jednog igraca i to je to.
Smarao nisam.

Van mreže shoRa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 5
  • Ugled: +0/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #708 poslato: 07.07.2011. 23:48:06 »
evo ss za bakulu,ae unban me sad :)

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #709 poslato: 08.07.2011. 02:43:43 »
evo ss za bakulu,ae unban me sad :)
Ja sam to rjesio, odbanovan je komp. Ja ne mogu da vas razumijem. Znaci: JA ( CHECK IT OUT NOW  ! ), =??=, shora, logitec, itd itd igramo iz ove igraonice ! Jedino da crtam ovde na forumu ?!? Vec sam 1 napisao al dzaba. A DA ME VIDI BABO !
zajecar-hq.com  !

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #710 poslato: 08.07.2011. 04:31:09 »
WHY THE FUCK ARE YOU REMOVING MY POSTS!? FUCKING NOOBS I DONT CHEAT YOU FUCKING RETARD L2P NOOBS SRSLY FUCK YOU ALL FUCK YOU!! I"M GETTING SOO FUCKING PISSED RIGHT NOW THAT YOU CAN ALL DIE IN HELL NOOBS
O cemu ovaj ja jedva razumijem svoj jezik a kamol ovaj o cemu ti sine  ;D
Izbrisite ovaj post, ja sam djecu u drugu sobu morao poslati kolko je vulgaran. CCC

Kaze da neki ludak ima cit.

Van mreže shakall

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 133
  • Ugled: +15/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #711 poslato: 08.07.2011. 04:48:21 »
evo ss za bakulu,ae unban me sad :)
Ja sam to rjesio, odbanovan je komp. Ja ne mogu da vas razumijem. Znaci: JA ( CHECK IT OUT NOW  ! ), =??=, shora, logitec, itd itd igramo iz ove igraonice ! Jedino da crtam ovde na forumu ?!? Vec sam 1 napisao al dzaba. A DA ME VIDI BABO !

Ako je taj igrac koji je banovan sjedio pored igraca koji je u isto vrijeme igrao na Bileca 2 serveru onda je potpuno logicno zasto lici na WH. Admin ne moze da zna da li igraci igraju jedan pored drugog u igraonici ili je igrac upalio WH pa zna gdje se igraci nalaze. Mi smo postavili imunitet na Ip igraonice koji nam je poslao neko od vas. Ili vi niste dali dobar IP ili je greska do nas(sto je malo vjerovatno :D). Nadam se CHECK da ti je sad jasnija situacija i da se neces vise nervirati :D

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #712 poslato: 08.07.2011. 09:28:05 »
evo ss za bakulu,ae unban me sad :)
Ja sam to rjesio, odbanovan je komp. Ja ne mogu da vas razumijem. Znaci: JA ( CHECK IT OUT NOW  ! ), =??=, shora, logitec, itd itd igramo iz ove igraonice ! Jedino da crtam ovde na forumu ?!? Vec sam 1 napisao al dzaba. A DA ME VIDI BABO !

Ako je taj igrac koji je banovan sjedio pored igraca koji je u isto vrijeme igrao na Bileca 2 serveru onda je potpuno logicno zasto lici na WH. Admin ne moze da zna da li igraci igraju jedan pored drugog u igraonici ili je igrac upalio WH pa zna gdje se igraci nalaze. Mi smo postavili imunitet na Ip igraonice koji nam je poslao neko od vas. Ili vi niste dali dobar IP ili je greska do nas(sto je malo vjerovatno :D). Nadam se CHECK da ti je sad jasnija situacija i da se neces vise nervirati :D

Ako je Logitech sa vama u igraonice pozdravite se sa imunitetom. Imao je imunitet i Alkazar mu je skinuo, jer mali psuje ko kocijas. Da vam se prst uzmete citavu ruku. Misli "imam imunitet ne moze me gagovati mogu psovati kolko hocu". Ne ide to tako.

Van mreže _PeruzzY_

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 82
  • Ugled: +1/-3
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #713 poslato: 08.07.2011. 10:08:49 »
Da. Bio sam ja na serveru taj logitech psuje kao niko.
Dobar je onako i igra dobro.
Ali psuje kao niko. sto je previse previse je
gag'gues ga jednom kad prode mislis da se smiri on o5 psuje. I tako najmanje 10 puta.
Jos ga je alka i opomenuo rekao mu je ako imas imunitet nemora nacit da mozes psovati koliko god zelis.
On je i dalje po svome i alka mu onda dadne paremently.Nije bilo reason'a. Ali vjerovatno zbog pre pre pre viseg psovanja! :) :) i ra zumjem alku :) :)

Van mreže So loW steph

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 5
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #714 poslato: 08.07.2011. 11:34:53 »
Dobio sam banshot pa evo ga i ako moze unban pls. IP 62.113.28.28

Van mreže Konobar CUNE

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 105
  • Ugled: +27/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #715 poslato: 08.07.2011. 12:14:41 »
ADMIN Konobar CUNE!: unban 62.113.28.28
Pokusaj da udjes!

Van mreže alkazar91

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #716 poslato: 08.07.2011. 12:28:16 »
Nemoj ga unban.maloprije je imao silent

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #717 poslato: 08.07.2011. 12:34:47 »
Ma bolan nisam bio tu, al znam 100% da ne gledaju u monitor. Ponekad ono kad zadnji igrac ostane, pita ovog ako je u drugoj ekipi gdje je, da ga ne trazi. A logitec 40% igra iz igraonice, 60% igra od kuce. Sjedimo u istoj igraonici, on opsuje , ja ga gagujem. Sto se tice toga nema problema, ja cu reci da najmanju psovku ne smije napisat. Ako bude skinite imunitet, i jos ce ovde od nas dobit' batina :)
zajecar-hq.com  !

Van mreže Carlos

  • Carlos
  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #718 poslato: 08.07.2011. 14:23:23 »
Ma bolan nisam bio tu, al znam 100% da ne gledaju u monitor. Ponekad ono kad zadnji igrac ostane, pita ovog ako je u drugoj ekipi gdje je, da ga ne trazi. A logitec 40% igra iz igraonice, 60% igra od kuce. Sjedimo u istoj igraonici, on opsuje , ja ga gagujem. Sto se tice toga nema problema, ja cu reci da najmanju psovku ne smije napisat. Ako bude skinite imunitet, i jos ce ovde od nas dobit' batina :)
Svi vole da bace pogled na nesto sto je tudje (kontrolni u skoli,poruke na mobu,dobru zenu,monitor,...)! Dovoljno je i par pogleda pa je odmah sumnjivo...  :zvizduk:

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Ban/Unban
« Odgovor #719 poslato: 08.07.2011. 14:36:41 »
Ma bolan nisam bio tu, al znam 100% da ne gledaju u monitor. Ponekad ono kad zadnji igrac ostane, pita ovog ako je u drugoj ekipi gdje je, da ga ne trazi. A logitec 40% igra iz igraonice, 60% igra od kuce. Sjedimo u istoj igraonici, on opsuje , ja ga gagujem. Sto se tice toga nema problema, ja cu reci da najmanju psovku ne smije napisat. Ako bude skinite imunitet, i jos ce ovde od nas dobit' batina :)
Svi vole da bace pogled na nesto sto je tudje (kontrolni u skoli,poruke na mobu,dobru zenu,monitor,...)! Dovoljno je i par pogleda pa je odmah sumnjivo...  :zvizduk:
Ma brate govorili su mi kad budemo na serveru, reci da ne gleda u monitor i sl. a lik igra 5 komp. od mene. I kad sjedimo jedan kraj drugog a obadvojica smo zivi, igramo, kaze npr. ne pokazuj gdje je lik itd... Samo ono ponekad, kad ostane jedan negdje u steku, kaze dje ovaj, skratim mu muke :D
zajecar-hq.com  !