Autor Tema: Screenshots  (Pročitano 200780 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jiba

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 252
  • Ugled: +8/-11
  • Pol: Muškarac
  • Some things never change
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #345 poslato: 17.01.2011. 23:54:58 »
Ma ja sam ozbiljan lik.Ja se ne zajebavam.
numb3rs

Van mreže HeRcuLeS

  • C r v e n A | Z v e z d A
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 266
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #346 poslato: 17.01.2011. 23:57:03 »
SPAM
Jbt neko ulazi i meni i legtu na profil na forumu ! Ja ovo nisam napisao ! Hmmm.
Upališ komp, sjedneš u stolicu, klikneš dva puta na ikonu, udješ na server, izabereš tim, staviš slušalice i tvoj život je savršen idućih 3 sata. Nije te briga jesi gladan,jeli ti zima,dali imas para

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #347 poslato: 18.01.2011. 00:18:05 »
malo sa italy2  8)

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #348 poslato: 18.01.2011. 01:01:22 »
Dajte covjeku admina sta ga vise jeb*te !! Gledam ga ja u igraoni nema covjek nista !! Vise igra iz igraone nego od kuce !!

gledo si ti i u 30 KM  :zvizduk:
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #349 poslato: 18.01.2011. 01:04:06 »
Pa Praskatonu gdje ce ti dusa  :)  :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:

U paklu je ekipa :P
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže shakall

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 133
  • Ugled: +15/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #350 poslato: 18.01.2011. 02:35:21 »
SPAM
Jbt neko ulazi i meni i legtu na profil na forumu ! Ja ovo nisam napisao ! Hmmm.
Neko ti od moderatora prepravlja postove. Vjerovatno zato sto si pro spamer

Van mreže shakall

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 133
  • Ugled: +15/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #351 poslato: 18.01.2011. 02:36:16 »
Ma ja sam ozbiljan lik.Ja se ne zajebavam.
Izvini ozbiljni,nisam te poznao 8) :'( :zvizduk:

Van mreže xperia

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 9
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #352 poslato: 18.01.2011. 09:46:23 »
Evo jedna slicica od jutros :):zvizduk:
--- http://www.youtube.com/watch?v=NY95tC9nZEo --- Poslušajte!! :D Moj rad... :)

Van mreže alkazar91

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #353 poslato: 18.01.2011. 10:45:46 »
Xper!a ova slika je samo za tebe  :D

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #354 poslato: 18.01.2011. 11:57:43 »
Xper!a ova slika je samo za tebe  :D
Bravo kralju fino ;)

Van mreže HeRcuLeS

  • C r v e n A | Z v e z d A
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 266
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #355 poslato: 18.01.2011. 12:31:06 »
[font='arial black']NEMOJ DA SPAMUJES TEME!!! [/font][font='arial black']BANOVACU TE SA FRUMA!!!!!!!!!!![/font]
« Poslednja izmena: 18.01.2011. 14:00:17 mrvica »
Upališ komp, sjedneš u stolicu, klikneš dva puta na ikonu, udješ na server, izabereš tim, staviš slušalice i tvoj život je savršen idućih 3 sata. Nije te briga jesi gladan,jeli ti zima,dali imas para

Van mreže L[e]GT

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +4/-8
  • Pol: Muškarac
  • Macii
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #356 poslato: 18.01.2011. 14:52:26 »
Pa Praskatonu gdje ce ti dusa  :)  :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:

U paklu je ekipa :P
Nick i Shakall trebam li vam ja dati pw ili cete sami da stavite  :D ;D :zvizduk:
VOLIM SAMO JEDNU MILANU ! <3 <3 <3

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #357 poslato: 18.01.2011. 15:19:32 »
FUUUU!
Nick nemam ja ni jedan vise ss majke mi moje daj brate stavi mi admina nemam nis ozb ti kazem ako mi ne vjerujes pitaj moje drugove ja sam head na mom serveru ima nas jos 3 prvo bi mi skinuli heada da imam taj cit a i bio je StOnOgA kod mene on mi je ovo stavljo ja nez nis da uradim osim da udjem na cs ako mi ne vjarujes jbg ne moras mi ni dati admina ja sam se stvarno trudio da dobijem admina ali nis govorite mi da sam citer ja sam plako kad si mi reko da mi neces dati admina evo i sad placem ali jbg ako mislite da imam nikakav problem ja cu sad na ljeto dolaziti u zepce i ponijecu komp ja ti nez ni instalirati ni izbrisati nista a kamo li da nadjem neke slike os cs malo se raspitaj da li ja znam ista o cs!JA sam ozb plako kad si mi reko da moram da stavim neki ss sa italy2 a ozb OSTROGA MI,da bgo da mi svi pomrli u kuci ako imam taj ss na kompu i ako sam ikad ukljucio WH na bl 2.Odg ja ti ovo iskreno kazem! Hvala ti na svemu! POZ BRATE MOJ <3
E brate ako mi ne vjerujes da imam neki cit ili da krijem taj ss imam i ja heada na mom serveru i oni moji frendovi bi jedava cekali da me uhvate sa Wh i da mi skinu heada!Oni su mi pregledali cijeli komp i sve slike i nemam nis OSTROSKOG MI VASILIJA da bog da mi svi umrli sto imam u kuci ako imam taj ss i TAJ WH! StOnOgA i Herc I achilles 13 znaju da nemam! I prvo ja nez nis na kompu ni da instaliram ni da izbrisam igricu a kamo li da nadjem slike od cs i pobrisem ih! Meni je mnogo zao sto mi ne date admina i meni se place sad i plakao sam kad ste mi rekli da mi ne date admina ja sam u skoli popustio zbo cs igrao sam na bl 2 kad i ti ali nema veze ako mislite da krijem taj ss sa italy 2 ok! Ako bi vas mogo da ubijedim da nemam WH ali svako ima svoje misljenje a ja nisam nikad bio picka i reko bi da koristim citeve ali ne koristim igram sloidno i ja nisam znao da nadjem te slike i te ss a ko ce mi skinuti WH i zvao sam Stonogu i te moje drugove sto sam head sa njima! Hvala ti na svemu ja cu nastaviti igrati na bl 2!Ja sam na bl 1 bio 2 na vjecnoj listi i prestao sam igrati cs i prestigli su me ali ako je tako da mi ne date admina mislite da sam citer nema veze ali nemam nis! POZZ <3 :* brate najjaci si lik i to je to!

Gospodu se pomolimo...
Slava tebi Hriste Boze apostolom pohvalom, mučenikom radovanijem...

« Poslednja izmena: 18.01.2011. 15:22:29 Adrenaline [Vladan] »

Van mreže tobaco

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 51
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #358 poslato: 18.01.2011. 15:41:02 »
FUUUU!
Nick nemam ja ni jedan vise ss majke mi moje daj brate stavi mi admina nemam nis ozb ti kazem ako mi ne vjerujes pitaj moje drugove ja sam head na mom serveru ima nas jos 3 prvo bi mi skinuli heada da imam taj cit a i bio je StOnOgA kod mene on mi je ovo stavljo ja nez nis da uradim osim da udjem na cs ako mi ne vjarujes jbg ne moras mi ni dati admina ja sam se stvarno trudio da dobijem admina ali nis govorite mi da sam citer ja sam plako kad si mi reko da mi neces dati admina evo i sad placem ali jbg ako mislite da imam nikakav problem ja cu sad na ljeto dolaziti u zepce i ponijecu komp ja ti nez ni instalirati ni izbrisati nista a kamo li da nadjem neke slike os cs malo se raspitaj da li ja znam ista o cs!JA sam ozb plako kad si mi reko da moram da stavim neki ss sa italy2 a ozb OSTROGA MI,da bgo da mi svi pomrli u kuci ako imam taj ss na kompu i ako sam ikad ukljucio WH na bl 2.Odg ja ti ovo iskreno kazem! Hvala ti na svemu! POZ BRATE MOJ <3
E brate ako mi ne vjerujes da imam neki cit ili da krijem taj ss imam i ja heada na mom serveru i oni moji frendovi bi jedava cekali da me uhvate sa Wh i da mi skinu heada!Oni su mi pregledali cijeli komp i sve slike i nemam nis OSTROSKOG MI VASILIJA da bog da mi svi umrli sto imam u kuci ako imam taj ss i TAJ WH! StOnOgA i Herc I achilles 13 znaju da nemam! I prvo ja nez nis na kompu ni da instaliram ni da izbrisam igricu a kamo li da nadjem slike od cs i pobrisem ih! Meni je mnogo zao sto mi ne date admina i meni se place sad i plakao sam kad ste mi rekli da mi ne date admina ja sam u skoli popustio zbo cs igrao sam na bl 2 kad i ti ali nema veze ako mislite da krijem taj ss sa italy 2 ok! Ako bi vas mogo da ubijedim da nemam WH ali svako ima svoje misljenje a ja nisam nikad bio picka i reko bi da koristim citeve ali ne koristim igram sloidno i ja nisam znao da nadjem te slike i te ss a ko ce mi skinuti WH i zvao sam Stonogu i te moje drugove sto sam head sa njima! Hvala ti na svemu ja cu nastaviti igrati na bl 2!Ja sam na bl 1 bio 2 na vjecnoj listi i prestao sam igrati cs i prestigli su me ali ako je tako da mi ne date admina mislite da sam citer nema veze ali nemam nis! POZZ <3 :* brate najjaci si lik i to je to!

Gospodu se pomolimo...
Slava tebi Hriste Boze apostolom pohvalom, mučenikom radovanijem...

Legt ajd reci da se zezas!?  :o :o
"КОСОВО МИ ПИЛЕ,КРИЛОМ СУЗУ КРИЈЕ,ДАДОШЕ ТЕ,ПИТАО МЕ,НИКО НИЈЕ...........""
  
                       - - - Н Е М А  П Р Е Д А Ј Е - - - ! ! ! !

Van mreže xperia

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 9
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Screenshots
« Odgovor #359 poslato: 18.01.2011. 17:44:52 »
Xper!a ova slika je samo za tebe  :D
Mačak... Loš si!! :D I opet ja kažem lako je kad imaš cit!! :P
--- http://www.youtube.com/watch?v=NY95tC9nZEo --- Poslušajte!! :D Moj rad... :)