Autor Tema: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA  (Pročitano 25374 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže shakall

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 133
  • Ugled: +15/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #45 poslato: 18.11.2010. 02:37:29 »
Koga uhvatim jos jednom da psuje igracima na tsay admin ce mu biti skinut trajno ili na odredjeni vremenski period. Ako trazite ozbiljnost, dobicete je.

Van mreže android

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 30
  • Ugled: +0/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #46 poslato: 18.11.2010. 02:41:37 »
ja sam na bileci 2 oko 2 godine, mada sada najvise....e pa bileca prije malo vremena je bila raj za citere...svi wh aim svasta niko nista ne prati ne ban...sada se puno puno popravila...mada i sada ponekada neki adimini ban bez razloga... pa i ja dovedem nekoga ono igra dobro odma ban ban, a cisti 100 %...tako da se mora malo vise igrac koji se misli da ima cit pratiti, a ne samo kada je admin ubijen... pa onda ss i to kada bas bas uhvatis....a pa ne znam kako mariaj npr da zna ko ima cit ko ne... tako za pocetak mini tako nekima... i tako 100 nesta ima neo moram da idem grmi...

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #47 poslato: 18.11.2010. 11:09:26 »
Marija dobila admina?!?!?! MARIJA JE DOBILA BANSHOT I BANIP SA MOJE STRANE RADI KORISTENJA CITA!!! Tresao joj se nisam ko napaljen zec! Puca kroz zidove ubi...

Sokantno.

Necu dalje komentarisati, ja sam administrator i radicu svoj posao.

"Necu dalje komentarisati, ja sam administrator i radicu svoj posao." Ti bi se stvarno trebao potruditi da radis malo svoj posao, jer toliko zalbi na tebe imam na PP, msn, fb. da si 6 admina zasluzio da ti skinem!

Ozbiljno? Daj mi sve te zalbe da cujem pa da se ja zakacim malo. Lako je svima pljuvati po Adrenalinu ko ga jebe, on iskoristava admina. Aj fino pitaj sve admine kako ja radim svoj posao? Da ti ja kazem bracala nesto, nek se je*e onaj koji je ljubomoran kao pas, nek se je*e onaj koji misli da ja svoj posao ne radim kako treba! TI ako mislis da nisam dobar admin slobodno skini ja tudje misljenje ne mogu promjeniti, to je nesto tvoje. Al da se 2 se***ora zale na mene jer im je ping 46 miliona, i zato sto ne postuju pravila servera, ako ti to gledas kao fer zalbu svaka ti cast.

Da, necu komentarisati jer nije moje da guram nos gdje mu nije mjesto, ali ko god, i mislim bilo ko na svijetu izvrsi napad na mene posebno nepravedan budite sigurni da cu se braniti!

Ako imas odgovor na ovaj post javi mi se na msn da ga uzivo raspravimo. Ja necu vise otvarati ovu temu ja se iskljucujem da se gospoda ne bi zalila.

Imate mahanje.

Pozdrav.
 >:(

Van mreže Matesa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 20
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #48 poslato: 18.11.2010. 11:24:43 »
i ja se slazem sa svima :D

Van mreže lazokralj

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 58
  • Ugled: +0/-2
  • Pol: Muškarac
  • Sta je mishevi,sta ste se usrali!?
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #49 poslato: 18.11.2010. 11:33:26 »
Problem je sto niko ne moze garantovati da ce u svakom trenutku bii neko od admina na serveru, i onda se pojave citeri i rushaju a server tada gubi na ugledu i kredibilitetu sto nije ni malo dobro. Veci broj admina statisticki veca vjerovatnoca da ce uvijek neko biti na serveru. Al je problem sto povecanjem broja admina vise i pogresnih banova, jer na serveru je oko 80% promasaja pri banovanju.


Slazem se u potpunosti sa tobom,ali kad se vec daje admin treba znati kome se daje!!! Neki igraci to zloupotrebe,sto dovodi do toga da server jos vise onda gubi...

Van mreže .::Zepce Crew::.|BoKi|

  • Neću kući neću nikad!!!
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 273
  • Ugled: +8/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #50 poslato: 18.11.2010. 12:22:27 »
MA znate šta boli me kurac više za sve dadni te joj i HEAD admina boli me kurac...EMPTY MENI SKINI ADMINA...pozzz

Van mreže .::Zepce Crew::.|BoKi|

  • Neću kući neću nikad!!!
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 273
  • Ugled: +8/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #51 poslato: 18.11.2010. 12:47:42 »
i volio bih da mog admina dadneš igraču sa nickom KAKI...

Van mreže empty

  • Urednik Bileca servera.
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 106
  • Ugled: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Нађено је драже негубљена!
    • Pogledaj profil
    • Game tracker Bileca 2
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #52 poslato: 18.11.2010. 13:20:45 »
MA znate šta boli me kurac više za sve dadni te joj i HEAD admina boli me kurac...EMPTY MENI SKINI ADMINA...pozzz
Zelim da se izjasnis da li vraces admina ili ne, ako vraces napisi zelio bih da mi skinete admina i razlog.

"i volio bih da mog admina dadneš igraču sa nickom KAKI..."odgovorio sam ti na ovo, mozda nisi procitao, KAKA kada bude trazio admina dobice ga, isto kao sto ga je dobio na Bileca 1 CS.

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #53 poslato: 18.11.2010. 13:28:38 »
Slazem se sa svima..Brisi ovu temu  :P :P :P :P

Van mreže Carlos

  • Carlos
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #54 poslato: 18.11.2010. 14:15:17 »
Iskreno,bilo je i vrijeme da se uvede malo hijerarhije jer drugacije ne moze. Pravila postoje i svi admini ih se moraju pridrzavati! E sad ko se pridrzava a ko ne nije na meni da odlucim. A to za Mariju podryavam apsolutno,curi pisu sve i svasta,i sto je najgore admini nisu gagovali za to,bar pojedini... Sto se tice posta Nick Praskaton-a ne da je 100% u pravu,vec 1000%!!!!! Empty-ja necu ni da komentarisem,od kad je on HEAD server je normalan i sasvin dobro funkcionse. Trebalo bi jos i razmisliti da se svima ukine opcija amx_votemap,i amx_votemapmenu posto je meni dosadilo da igram mape koje se igraju pojedinim adminima,ako ne onda uvesti sankcije za pogresno koriscen vote(npr. kad se na vote stave 1 ili 2 mape). Pozdravljam TheJunca kao admina,covjek i treba da dobije admina ako igra kod nas!!! Pozdrav!!!
P.S. Ima tu jos mnogo toga ali nemam zivaca da se raspravljam preko foruma.

Van mreže empty

  • Urednik Bileca servera.
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 106
  • Ugled: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Нађено је драже негубљена!
    • Pogledaj profil
    • Game tracker Bileca 2
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #55 poslato: 18.11.2010. 14:32:12 »
"EEjjj jel mi možeš skiniti admina na neko određeno vrijeme nekih možda mjesec dana i tako...Jer želim da se malo odmorim od svega,ali igrat ću na BILECA2 samo se želim malo od admina odmorit...Pa ako može tako odgovori mi...pozzz
BoKi"
Moze, skinucu ti na mjesec dana admina, danas je 18.11 javi mi se 18.12 da ti vratim? Zelis imunitet da imas, ili ne?

Van mreže assassiN|sharm

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 270
  • Ugled: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • .This is not the end.This is not the beginning.
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #56 poslato: 18.11.2010. 14:32:14 »
Anger, Kaki, Eric Cartman, emotions, cruzn, Oni su skoro po ceo dan na serveru a nemaju admine.To je moj savet.Pzzz  :D :D :D :D :D

Van mreže empty

  • Urednik Bileca servera.
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 106
  • Ugled: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Нађено је драже негубљена!
    • Pogledaj profil
    • Game tracker Bileca 2
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #57 poslato: 18.11.2010. 14:38:28 »
Anger, Kaki, Eric Cartman, emotions, cruzn, Oni su skoro po ceo dan na serveru a nemaju admine.To je moj savet.Pzzz  :D :D :D :D :D
Vjerujem ja sve to, al dok oni sami ne dodju na forum i ne zatraze ja im necu nuditi, ne sto imam nesto protiv njih vec jednostavno ja sam malo vremena na serveru i ne mogu da znam ko koliko i kako igra, zato mi se obrate ja provjerim koliko imaju sati kakav im je skor posavjetujem se sa nekim od admina kakav je taj sto trazi, da li psuje i ostalo...
A sta je sadminima koji psuju preko tsay i prijete banovacu te budes li se stekao, pa onda psuju preko tsay kad ih ubije, pa poneki i ban uleti i ako igrac nema nista, podjite malo od sebe ja nikad ne bih dosao opet na taj server gdje me admin iz ceifa banuje jer sam ga ubio . . .

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #58 poslato: 18.11.2010. 15:06:32 »
Marija je musko jbt...s tim nickom igraju desert eagle i ed hunter..oko tog psovanja mariji..ja sam prvi se zezao na taj nacin..jer se sa ta 2 momka svaki dan druzim i znam da su to oni.

kazes 80% pogresni banova..vjerujem..ja sam pogrjesio na banu kod 2 covjeka Kenny i Escaper...kasnije sam se izvinio momcima i sad smo posve ok..momci kad dodju na server uredno igraju

Grimy je jutros banovan..Feswen je sinoc banovan..zasto?? obodvojicu znam i znam da su cisti..

MISLIM MOGU SAD JA TU DA SE SVADJAM SA SVIMA I DA SMARAM.ALI NECU..ODSAD CU RADITI KAO I VECINA ADMINA..


DA NESTO ZAMOLIM VAS SVE..HEDOVE I OBICNE ADMINE....NEMOJTE MJENJATI MAPU KAKO SE KOME DIGNE QRAC...EMPTI SINOC ULAZIS 2 PUTA DOK SAM JA BIO I KAZES NECE BITI TA MAPA BITI CE KOJA JA OCU....JA SAM ISTO NEKAD TAKO POPIZDIO..PA PUKNEM VOTE dd2002

ODSAD MOLIM DA SE OVOG PRIDRZAVAJU SVI ADMINI...POCEVSI OD HEDOVA I MENE..HVALA UNAPRED


ZA BOLJU BILECU!!!!
« Poslednja izmena: 18.11.2010. 15:09:32 Salter »
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #59 poslato: 18.11.2010. 15:20:48 »
Marija je musko jbt...s tim nickom igraju desert eagle i ed hunter..oko tog psovanja mariji..ja sam prvi se zezao na taj nacin..jer se sa ta 2 momka svaki dan druzim i znam da su to oni.

kazes 80% pogresni banova..vjerujem..ja sam pogrjesio na banu kod 2 covjeka Kenny i Escaper...kasnije sam se izvinio momcima i sad smo posve ok..momci kad dodju na server uredno igraju

Grimy je jutros banovan..Feswen je sinoc banovan..zasto?? obodvojicu znam i znam da su cisti..

MISLIM MOGU SAD JA TU DA SE SVADJAM SA SVIMA I DA SMARAM.ALI NECU..ODSAD CU RADITI KAO I VECINA ADMINA..


DA NESTO ZAMOLIM VAS SVE..HEDOVE I OBICNE ADMINE....NEMOJTE MJENJATI MAPU KAKO SE KOME DIGNE QRAC...EMPTI SINOC ULAZIS 2 PUTA DOK SAM JA BIO I KAZES NECE BITI TA MAPA BITI CE KOJA JA OCU....JA SAM ISTO NEKAD TAKO POPIZDIO..PA PUKNEM VOTE dd2002

ODSAD MOLIM DA SE OVOG PRIDRZAVAJU SVI ADMINI...POCEVSI OD HEDOVA I MENE..HVALA UNAPRED


ZA BOLJU BILECU!!!!
Ovako da rascistimo, ja se necu pridrzavati, ne zato da bih vama kontrirao, vec jednostavno sto mi moze biti,tj.jako sam rijetko na serveru i ako prebacim na 1 mapu koja mi se igra igracu je, nema potrebe da pisete crvenim i velikim slovima , pistie ovako, standardnim fontom i smireno bas kao sto to ja radim.