Autor Tema: Pravila za vrijeme turnira  (Pročitano 14630 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Durke

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 71
  • Ugled: +10/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Pravila za vrijeme turnira
« poslato: 18.11.2010. 20:11:44 »
1. Smoke runda - Jedan igrac iz obe ekipe ce baciti smoke bombu i uslikat cete skor koji ce se obavezno postaviti na forum odmah nakon matcha.Ako neki igrac bude igrao pod 16-bita ekipa ce bit diskvalificirana.

2. Noz runda - Igrat ce se noz runda za biranje strana.Morat ce se pistolji baciti u bazi inace gubite tu rundu.

3. Igrat ce se po 15 rundi.(tj. 15 rundi kao terori,15 kao CT - igra se dok 1 ekipa stigne do rezultata 16)

4. Za vrijeme matcha nesmije se pricat na say(z).

5. Ne smije se koristiti scroll(duck) i Bunny Hop za vrijeme matcha.

6. Krsenjem pravila (4,5) dobivaju se zuti kartoni.3 zuta kartona = crveni karton tj. diskvalifikacija.

7. Sve ce se snimati sa HLTV tako da u slucaju cheata moze se pogledati demo i ako se ustanovi da je taj team imao cheat , ekipa ce biti diskvalificirana.

8. Ako u slucaju nekom igracu iz tima pukne net , ekipa moze nastaviti igrati sa manjkom igraca.

9. Kupovanjem automatskog snajpera ili stita u CT ekipa ce biti diskvalificirana.

10.U toku matcha ako netko od ekipa vidi da oni nisu postovali pravila neka prijavi na admin say (u @)

11. Nakon zavrsetka matcha Screenshotovi ce se morati postaviti na forum na topic Screenshotovi sa ClanWara.
« Poslednja izmena: 18.11.2010. 22:55:48 Durke »

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #1 poslato: 18.11.2010. 20:40:08 »
nekontam zasto zabranjujete scroll..to je stvar igre..od igraca do igraca...to je retardirano..ostala pravila su ok..al ovo za scroll nigde veze..znaci ja 2 godine igram s scroll i sad moram menjat ...bezzze
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #2 poslato: 18.11.2010. 20:53:10 »
nekontam zasto zabranjujete scroll..to je stvar igre..od igraca do igraca...to je retardirano..ostala pravila su ok..al ovo za scroll nigde veze..znaci ja 2 godine igram s scroll i sad moram menjat ...bezzze

Zato sto scrollanje preko misa nije pravilno.
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže Eric Cartman

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 86
  • Ugled: +2/-2
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #3 poslato: 18.11.2010. 20:58:28 »
izvini

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #4 poslato: 18.11.2010. 20:59:31 »
izvini

E kako si me nasmijao sad nisi svjestan, kralj si Jozo
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #5 poslato: 18.11.2010. 21:21:39 »
Ajd bogati reci mi sta to nije pravilno???i jel se svega ti ja moram smarati oko tih SS-ova..bas ja i matesa i boki znamo to stavit...retardi smo u vezi compa....samo cs i fb drugo neam veze
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže yoe sakic

  • Urednik
  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 65
  • Ugled: +8/-0
    • Pogledaj profil
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #6 poslato: 18.11.2010. 21:55:02 »
ni meni nije jasno ovo oko scroll-a.zbog cega ne treba?mislim ne smije da se koristi?

Van mreže vuduu

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 79
  • Ugled: +2/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #7 poslato: 18.11.2010. 22:10:09 »
sta vam smeta scroll...nidje veze majke mi

Van mreže Durke

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 71
  • Ugled: +10/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #8 poslato: 18.11.2010. 22:55:32 »
sa scrollom se lakse ubija i teze ce te lik pogodit , pogledaj ESL ligu ili bilo koju ligu pa cete vidjeti da se scroll nedopusta a za ove ostale bezze meceve ko ih sisa znaci scroll i bunny jump zabranjeno

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #9 poslato: 18.11.2010. 23:14:01 »
sa scrollom se lakse ubija i teze ce te lik pogodit , pogledaj ESL ligu ili bilo koju ligu pa cete vidjeti da se scroll nedopusta a za ove ostale bezze meceve ko ih sisa znaci scroll i bunny jump zabranjeno
zabranjen je scorll, ne kod nas samo vec inache!

Van mreže djuka-pv-mne

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 90
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #10 poslato: 19.11.2010. 00:28:16 »
durke sta se furate na  svjetske  turnire  i takmicenja, ovde pola  igraca ne umije  da kupi skraceno oruzje a ne sta drugo i to za skrol pojma nema, protiv sam ukidanja skrola ako si igrac  ubices me i pod skrolom jer nijesam ja kriv sto je "neko" bot pa ce me "teze" ubiti pod skrolom, nemoj ad se sprdate sa jacim igracima koji su savladali tehniku skrolla i banny-ja  (bez skripte), tako da podnosim zalbu na skroll i bany, nek se izjasne sve ekipe za skrol pa da igramo.

**m*o*n*t*e*n*i*g*e*r*s*i** su PROTIV zabrane SKROLLa i banny hopa.
ocekujem da se izjasne i druge ekipe


kao i jos edan predlog, da se dozvoli da svaka od ekipa ima jednu rezervu u spectorima pa da se u slucaju pucanja neta  ta rezerva moze da ukljuci u igru, a ako se desi da ta rezerva udje u igru kao 6. igrac onda da se ta ekipa diskvalifikuje, mislim da s ena ovaj nacin moze ograditi od svih nepravilnosti.hvala
« Poslednja izmena: 19.11.2010. 02:09:39 djuka-pv-mne »

Van mreže djuka-pv-mne

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 90
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #11 poslato: 19.11.2010. 02:08:01 »
Ajd bogati reci mi sta to nije pravilno???i jel se svega ti ja moram smarati oko tih SS-ova..bas ja i matesa i boki znamo to stavit...retardi smo u vezi compa....samo cs i fb drugo neam veze

sa ovim odgovorom me dovodis u sumnju da citujes, pi*ko jedna znao si meni traziti ss kad sam te karo na pocetku moje ere na bilecoj 2. sad ces i te kako d naucis da  okacis ss. *salter citer*

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #12 poslato: 19.11.2010. 08:27:32 »
durke sta se furate na  svjetske  turnire  i takmicenja, ovde pola  igraca ne umije  da kupi skraceno oruzje a ne sta drugo i to za skrol pojma nema, protiv sam ukidanja skrola ako si igrac  ubices me i pod skrolom jer nijesam ja kriv sto je "neko" bot pa ce me "teze" ubiti pod skrolom, nemoj ad se sprdate sa jacim igracima koji su savladali tehniku skrolla i banny-ja  (bez skripte), tako da podnosim zalbu na skroll i bany, nek se izjasne sve ekipe za skrol pa da igramo.

**m*o*n*t*e*n*i*g*e*r*s*i** su PROTIV zabrane SKROLLa i banny hopa.
ocekujem da se izjasne i druge ekipe


kao i jos edan predlog, da se dozvoli da svaka od ekipa ima jednu rezervu u spectorima pa da se u slucaju pucanja neta  ta rezerva moze da ukljuci u igru, a ako se desi da ta rezerva udje u igru kao 6. igrac onda da se ta ekipa diskvalifikuje, mislim da s ena ovaj nacin moze ograditi od svih nepravilnosti.hvala

A ipak ako su montenigersi takve igracine kao sto ti tvrdis da jesu nece biti problema da osvoje turnir bez scrolla i bunny hopa, jer nismo mi krivi sto je netko bot pa ne zna igrati bez tog. Eto bas je tesko scrollat preko misa, nitko ne moze da nauci..... Ako ste vec toliko pro naucite se scrollat preko CTRL sto je pravilno, a ne samo "gurat kuglicu od misa". Protiv sam tog da svaka ekipa ima jednog u spectatorima, jer onda ce biti "slucajnih diskonektovanja", kako bi igrac kojemu ne ide tu mapu ili taj dan mogao izaci, tj. biti zamijenjen nekim drugim. (Ako zelite gledat kako tko igra imati cete demo na forumu, nema potrebe da itko bude u spectatorima osim sudija).
Djuka nista osobno, nemoj se sad ljutiti, cijenim tvoje prijedloge.
« Poslednja izmena: 19.11.2010. 10:23:04 Nick Praskaton »
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #13 poslato: 19.11.2010. 10:53:51 »
Pravila - apsurdna. Vecina.

Smoke runda? Ae dobro..

Noz runda? U redu...

Zabranjena 16 bitna slika?  ??? Pa sta naprimjer meni je dio graficke nekidan umro i samo prikazuje na 16 bitnoj slici ping normalan, sve normalno... Totalno apsurno pravilo.

Zabranjen scroll? Scroll na profesionalnim turnirima jeste zabranjen ali men je to uvijek bilo glupo.

To za milion tih Screenshotova je glupost. Nek jedan igrac iz tima postavi SS i gotovo...

A kako vi planirate da ja vama dam demo svoj, iz igraone ako u igraoni je zabranjen ulaz u my computer? Znaci ne mogu doci do dema? A 16 bitna slika zabranjena?

Sta sad?    ???

Pravila - apsurdna.

Van mreže HeRcuLeS

  • C r v e n A | Z v e z d A
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 266
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Pravila za vrijeme turnira
« Odgovor #14 poslato: 19.11.2010. 13:00:58 »
I ja sam se navikao na scroll i bzvz da to se ne koristi...nije prevara :D i na svim mogucim serveerima je dozz.
Upališ komp, sjedneš u stolicu, klikneš dva puta na ikonu, udješ na server, izabereš tim, staviš slušalice i tvoj život je savršen idućih 3 sata. Nije te briga jesi gladan,jeli ti zima,dali imas para