Autor Tema: Zanimljivosti !!!!!!  (Pročitano 12492 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Zanimljivosti !!!!!!
« poslato: 27.11.2007. 20:13:32 »

   Jedna beba u Meksiku dobila je ime Gugl, po čuvenom internet portalu, pošto su se majka i otac upoznali preko jednog sajta na globalnoj kompjuterskoj mreži.

Gugl je upisan u matičnu knjigu rodjenih u Meksikali, gradu na sjeverozapadu Meksika, rekao je Frans presu službenik opštine.

Isti izvor je naveo da je nedavno jedan par boraca za zaštitu čovjekove okoline, svom djetetu dao ime Arbol što na španskom jeziku znači drvo.


Ime google predstavlja iskrivljenu rijec za gugol a ona predstavlja broj 1 sa 100 nula
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljivosti !!!!!!
« Odgovor #1 poslato: 27.11.2007. 22:12:56 »



AMERIČKI predsednik Džordž Buš dobitnik je ovogodišnje, četvrte po redu, nagrade za glupost (u kategoriji "najgluplja izjava predsednika" osvojio je svih prvih i jedinih pet mesta), koja se redovno dodeljuje ljudima koji su izgubili svaki dodir sa realnošću. Buš je ovu nagradu zaslužio, jer je tokom susreta sa predsednikom Brazila tražio da mu ovaj pokaže svoju zemlju na karti, a onda još i ushićeno uzviknuo: "O pa vi ste velika zemlja!"
Najgluplji čovek na svetu je sudija Donald Tompson, koji se zadovoljavao penisnom pumpicom dok je sudio za dvostruko ubistvo. Američki potpredsednik Dik Čejni dobio je nagradu za "najgluplju situaciju na svetu", jer je slučajno pucao u lice bliskom prijatelju Hariju Vilingtonu, a ovaj je zaradio
nagradu za "najgluplju izjavu", jer se tad izvinio Čeniju zato što mu je napravio toliko problema time što je upucan. Mel Gibson je nagrađen za glupu izjavu, jer je, kada ga je policajka zaustavila polupijanog u saobraćaju, s punim pravom upitao: "Šta hoćeš slatka sisice?" Naravno, završio je u pritvoru. Zinedin Zidan našao se među nominovanima za najgluplju situaciju, posle "bliskog susreta" sa Markom Materacijem u finalu SP. Posetilac muzeja u Kembridžu Nik Flin koji se sapleo o svoje pertle i prilikom pada razbio tri neprocenjive kineske vaze iz 17. veka izjavio je tada da bi muzej trebalo više da pazi na svoje eksponate. Zbog ovoga je nagrađen u kategoriji "napraviti glupu situaciju još glupljom".
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljivosti !!!!!!
« Odgovor #2 poslato: 27.11.2007. 22:37:54 »



PRICA O NAJGLUPLJEM COVJEKU NA SVIJETU

   REPORTER: Dragi gledaoci, nalazimo se u kuci najuglednijeg glupana na

svetu. Njega cene svi: akademici, profesori, naucnici, intelektualci. Svi.

Pitanje je ko bi bio najgluplji da nije njega. Ovako, nema sumnje: on je

najgluplji. Ako zelite da upoznate glupljeg coveka od sebe Dragisa vam je

na raspolaganju. Zna da ako on vama bude pomogo danas - vi cete njemu

sutra. Da li je tacno da ste najgluplji covek na svetu?

DRAGISA: Svi mi to kazu. Govore mi da sam glup, ali ja ne mogu da shvatim

sta hoce time da kazu. A glupo je da se pravim pametan. Ipak mislim da

nisam glup koliko oni misle. Jer ja ako sam glup, nisam budala. Znam sta

misle o meni.

REPORTER: Dali je istina da ste toliko glupi da ne mozete da zapamtite ni

sopstveno ime?

DRAGISA: To jednostavno nije istina. Znam napamet svoje ime. Zovem se

Dragisa. Zapamtio sam jos prosle godine. Primetio sam da ljudi kad mi se

javljaju i pitaju kako sam, govore: "Zdravo Dragisa, kako si Dragisa"?.

Odmah sam posumnjao da se zovem Dragisa. Posle mi je brat sve objasnio i

sad je sve u redu.

REPORTER: A prezime? Dali znate svoje prezime?

DRAGISA: Sad radim na tome. Vec sumnjam da se prezivam Stokic, jer se

zovem Dragisa Stokic. Tako mi pise i u licnoj karti, a i svi u mojoj

porodici se prezivaju Stokic. Jedno je sigurno: za dve-tri godine znacu

svoje puno ime i prezime.

REPORTER: Dali ste zavrsili osnovnu skolu?

DRAGISA: Molim vas ne lupajte gluposti predamnom. Pokusao sam ja da idem u

skolu ali su me izbacili posle mesec dana zato sto nisam znao ni kako se

zovem, ni u koju skolu idem, ni kako mi se zove uciteljica. U pocetku sam

mislio da mi se uciteljica zove Aca Marovic a skola Jelica Kostic. Za sebe

sam mislio da se zovem Dragan, ali je ispalo da se tako zove moj drug iz

klupe. Sve su mi oprostili i rekli: "ne moras nista da znas, samo nemoj da

kasnis na casove". Ja sam ih pitao: "kako da ne kasnim na casove, kad

casovi pocinju svaki dan u isto vreme"? Onda su mi rekli: "Dobro, dolazi

kad oces samo dolazi." Ja sam se uozbiljio, ali nastali su novi problemi.

Taman sam zapamtio put od kuce do skole, zaboravio sam put od skole do

kuce. Iznervirao sam se i odlucio da upisem fakultet. Nisu mi dozvolili

jer nemam osnovnu i srednju skolu. Ja sam pitao dali mogu da zavrsim prvo

fakultet pa onda osnovnu i srednju skolu. Dekan mi je reko: "nesto gluplje

u zivotu nisam cuo. Izvinite, da niste vi najgluplji covek na svetu"? Ja

sam mu reko: "ja sam najgluplji na svetu ali i gluplji od mene su

zavrsavali fakultet" Onda smo poceli zestoko da se sva|amo, i posle zucne

sva|e ja sam mu rekao: "upozoravam vas da popustite, jer pametniji

popusta". On nije hteo da popusti, a bogami ni ja pa smo se sva|ali tri

nedelje bez prekida. Tako sam odustao od skolovanja.

REPORTER: O cemu razmisljate u slobodno vreme?

DRAGISA: Ne razmisljam jer moze nesto da mi se desi. To je za coveka kao

sto sam ja previse opasno.

REPORTER: Kad ste prvi put posumnjali da ste glupi?

DRAGISA: Kad su me ucili da hodam cudio sam se sto me odmah ne nauce da

trcim jer se tako brze stize. Tad sam prvi put posumnjao.

REPORTER: Ha,ha. Zaista glupo. Prica se da je jedan covek iz Sredske

gluplji od vas. Dali je to tacno?

DRAGISA: To su gluposti. Ja sam najgluplji. Sramota je sto stalno moram da

dokazujem da sam najgluplji. Spreman sam tom glupanu da dokazem da sam

gluplji. Sta da mu radim ja sam najgluplji, a on nek se dokaze u necem

drugom. Dovoljno sam glup, i znam sta pricam.

REPORTER: I za kraj: sta bi ste radili da ste pametni?

DRAGISA: Zavrsio bi fakultet i zaposlio se. I nikad se ne bi druzio sa

glupanima kao sto sam ja.

REPORTER: Hvala na razgovoru.

DRAGISA: (potvrdno klima glavom kao kakav provereni intelektualac).
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljivosti !!!!!!
« Odgovor #3 poslato: 06.12.2007. 09:19:44 »


Jest da je stariji clanak i ozbiljna tema ali dobro. Sta misle poneki o slobodnoj razmjeni podataka ( sve sto skidate sa interneta a ne koristite u komercijalne svrhe znaci nemate zarade  spada u ovu kategoriju i nije podlozno zakonu i skroz se razlikuje od termina Piraterija )


From the Web
washingtonpost.com/business
Post I.T. {vbar}
Sunday, July 29, 2007; Page F02


Post I.T. {vbar}P2P Alert



--------------------------------------------------------------------------------


Members of Congress said last week that peer-to-peer file-sharing software can pose a national security threat.

Sensitive or classified documents -- military orders, terrorist threat assessments, accounting documents, tax returns, medical records and more -- could fall into the wrong hands if government employees who install file-sharing software on their computers aren't careful about what they share. According to a CNET report, Mark Gorton, chairman of Lime Wire, a maker of the software, was told at a hearing last week that his company could face legal liability if his product allowed an individual's income tax return to get onto the Internet without the person's authorization.

 
Who's Blogging?
Read what bloggers are saying about this article.
opassande
Software


 Full List of Blogs (2 links) »


Most Blogged About Articles
 On washingtonpost.com | On the web


Save & Share Article What's This?

DiggGoogle
del.icio.usYahoo!
RedditFacebook
 
In a posting last week, Mike Masnick, a contributing blogger for TechDirt, wondered why file-sharing system providers should take the blame for the ill-advised actions of government employees and politicians. "This is yet another case where politicians want to regulate a technology they don't understand," he wrote.


-- Sam Diaz blog.washingtonpost.com/posttechhttp://


Government Inc. {vbar}Security Breach



--------------------------------------------------------------------------------


SAIC, the federal contracting giant, last week fessed up to a potential security breach involving personal information about hundreds of thousands of people in the military and their families.

The company said in a press release that it was processing health-care data for the Army, Navy, Air Force and Department of Homeland Security. The records were stored on a company computer that was apparently linked to the Internet but not secured from intruders. In some cases, the information was transmitted over the Internet without the use of encryption to protect it from prying eyes.

About 870,000 service members and their families will be told before long that it does not appear that their information was inappropriately obtained or used by outsiders. But they'll also be told that "the possibility cannot be ruled out."

SAIC Chairman Ken Dahlberg offered a "personal apology" for the lapse. He also said that a number of SAIC employees were "placed on administrative leave" pending the outcome of an internal probe.

"It is completely unacceptable," he said of the breach. "We did not live up to the high level of performance that our customers have learned to expect and demand from us."
 
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Najmanja drzava na svijetu !!!!
« Odgovor #4 poslato: 14.12.2007. 06:37:39 »
      


Najmanja država na svijetu je na prodaju, a "sretni" kupac ce uz državu dobiti i zastavu, nacionalnu himnu, vlastitu valutu ( koja ima isti naziv i vrijednos Americkog dollara ) i pasos.  Država je površine 550 kvadratnih metara, a "usidrena" je na dva ogromna betonska nosaca-stuba 11 km istočno od engleske luke Harwich.

Pristup platformi/državi je moguć na dva načina i to brodom te helikopterom jer država posjeduje i helikoptersku platformu.

Država ima i svoju internet stranicu http://www.sealandgov.org/ Polovinom 2006. godine je unistena u pozaru.

Platforma je postavljena 1941. godine i u drugom svjetskom ratu je služila kao pomorsko utvrdjenje i jedini je primjerak od mnostva njih koji je preostao iz tog vremena. Prije 40 godina na platformu, zajedno sa svojom porodicom, doselio se ekscentrični britanski oficir Paddy Roy Bates.

1967. je Bates proglasio nezavisnost platforme, državi dao ime Sealand, a sve završio krunisanjem samog sebe za princa države.

Inače, državnost platforme je potvrđena i odlukom britanskog suda koji je potvrdio da Sealand nije u engleskim teritorijalnim vodama, pa tako ne potpada ni pod jurisdikciju britanske vlade. Ova odluka je majoru dala krila pa je ovaj 1974. godine napisao ustav, nacrtao zastavu, napisao nacionalnu himnu te uveo vlastitu valutu. Drzavu su pratile ceste afere - poput afere sa pasosima gdje je jednom prilikom pronadjeno da je oko 150 000 pasosa falsifikovano. Svaki od tih pasosa prodat je za 1.000 Americkih dolara vecinom gradjanima Hong Konga i Kine. Falsifikatori su ujedno bili i okupatori ove drzave. Grupa Njemackih i Holandskih biznismena je u toku odsustva princa Roy - a ( otisao covjek do Londona ) zauzela platformu i drzala kao taoca njegova nasljednika i ostale gradjane  ;D. Princ Roy je tako bio prinudjen da okupi svoju " armiju " i povede ih u bitku za oslobodjenje Sealanda sto je na kraju i ucinjeno bez ljudskih zrtava. U kasnijim pregovorima, koji su imali za razlog oslobadjanje Njemackih i Holandskih drzavljana zarobljenika iz prve bitke za Sealand Vlade doticnih zemalja su se obratile Velikoj Britaniji koja im je odgovorila da nema jurizdikcije nad Sealandom te je tako doslo do Politicke saradnje izmedju vlada Sealanda, Njemacke i Holandije i na svu srecu vjestom diplomatijom se doslo do sporazuma ciji je rezultat bio oslobadjanje zarobljenika. Sealand je legalno izdao oko 300 pasosa. Za kupovinu Sealanda je zainteresovan i torrent portal " The Pirate Bay ", ali ocigledno je da mu nedostaje novca posto se vec obratio svima koji su dobre volje da ucestvuju u ostvarenju te ideje tako sto bi kupili pasose Sealanda. Medjutim ta ideja ne moze da prodje zato sto je princ odbacio mogucnost prodaje Sealanda " The Pirate Bay-u " tako da ce ostati u rodnoj im Svedskoj. Da ja ne bih iznosio spekulacije oko umjesanosti Sealanda u ubistva ( odnosno nikad dokazanu tvrdnju da su se na njemu krile ubice ) ostavicu vama ako vas interesuje da udovoljite svojoj znatizelji.

« Poslednja izmena: 14.12.2007. 06:53:29 Nikolaj »
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže drug_do_groba

  • VIP
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1466
  • Ugled: +22/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljivosti !!!!!!
« Odgovor #5 poslato: 19.12.2007. 18:02:30 »
Zanimljivo  :)
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljivosti !!!!!!
« Odgovor #6 poslato: 20.01.2009. 23:59:10 »
Daj jos... ;D ;D ;D
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže pop

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 143
  • Ugled: +4/-24
  • Pol: Muškarac
  • Polako disati je korisno za razum
    • Pogledaj profil
Odg: Najmanja drzava na svijetu !!!!
« Odgovor #7 poslato: 21.01.2009. 20:47:15 »
      


Najmanja država na svijetu je na prodaju, a "sretni" kupac ce uz državu dobiti i zastavu, nacionalnu himnu, vlastitu valutu ( koja ima isti naziv i vrijednos Americkog dollara ) i pasos.  Država je površine 550 kvadratnih metara, a "usidrena" je na dva ogromna betonska nosaca-stuba 11 km istočno od engleske luke Harwich.

Pristup platformi/državi je moguć na dva načina i to brodom te helikopterom jer država posjeduje i helikoptersku platformu.

Država ima i svoju internet stranicu http://www.sealandgov.org/ Polovinom 2006. godine je unistena u pozaru.

Platforma je postavljena 1941. godine i u drugom svjetskom ratu je služila kao pomorsko utvrdjenje i jedini je primjerak od mnostva njih koji je preostao iz tog vremena. Prije 40 godina na platformu, zajedno sa svojom porodicom, doselio se ekscentrični britanski oficir Paddy Roy Bates.

1967. je Bates proglasio nezavisnost platforme, državi dao ime Sealand, a sve završio krunisanjem samog sebe za princa države.

Inače, državnost platforme je potvrđena i odlukom britanskog suda koji je potvrdio da Sealand nije u engleskim teritorijalnim vodama, pa tako ne potpada ni pod jurisdikciju britanske vlade. Ova odluka je majoru dala krila pa je ovaj 1974. godine napisao ustav, nacrtao zastavu, napisao nacionalnu himnu te uveo vlastitu valutu. Drzavu su pratile ceste afere - poput afere sa pasosima gdje je jednom prilikom pronadjeno da je oko 150 000 pasosa falsifikovano. Svaki od tih pasosa prodat je za 1.000 Americkih dolara vecinom gradjanima Hong Konga i Kine. Falsifikatori su ujedno bili i okupatori ove drzave. Grupa Njemackih i Holandskih biznismena je u toku odsustva princa Roy - a ( otisao covjek do Londona ) zauzela platformu i drzala kao taoca njegova nasljednika i ostale gradjane  ;D. Princ Roy je tako bio prinudjen da okupi svoju " armiju " i povede ih u bitku za oslobodjenje Sealanda sto je na kraju i ucinjeno bez ljudskih zrtava. U kasnijim pregovorima, koji su imali za razlog oslobadjanje Njemackih i Holandskih drzavljana zarobljenika iz prve bitke za Sealand Vlade doticnih zemalja su se obratile Velikoj Britaniji koja im je odgovorila da nema jurizdikcije nad Sealandom te je tako doslo do Politicke saradnje izmedju vlada Sealanda, Njemacke i Holandije i na svu srecu vjestom diplomatijom se doslo do sporazuma ciji je rezultat bio oslobadjanje zarobljenika. Sealand je legalno izdao oko 300 pasosa. Za kupovinu Sealanda je zainteresovan i torrent portal " The Pirate Bay ", ali ocigledno je da mu nedostaje novca posto se vec obratio svima koji su dobre volje da ucestvuju u ostvarenju te ideje tako sto bi kupili pasose Sealanda. Medjutim ta ideja ne moze da prodje zato sto je princ odbacio mogucnost prodaje Sealanda " The Pirate Bay-u " tako da ce ostati u rodnoj im Svedskoj. Da ja ne bih iznosio spekulacije oko umjesanosti Sealanda u ubistva ( odnosno nikad dokazanu tvrdnju da su se na njemu krile ubice ) ostavicu vama ako vas interesuje da udovoljite svojoj znatizelji.




Daj jos nesto ovo je zanimljivo ::)

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljivosti !!!!!!
« Odgovor #8 poslato: 01.03.2009. 00:32:42 »
 

Koliko treba biti bistar da se ovo kaze

http://www.youtube.com/watch?v=UyAdhVxtDq0&feature=related
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljivosti !!!!!!
« Odgovor #9 poslato: 01.03.2009. 01:19:47 »
je*i ga, ovakvi vladaju svijetom





ne mogu da vjerujem da nije u pitanju montaža ;D

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljivosti !!!!!!
« Odgovor #10 poslato: 01.03.2009. 02:24:06 »


Uklonjeni snimci sa youtub-a http://revolutioncalling.wordpress.com/occams-razor-applied-to-wtc-on-911/

pokazuju ne realnost dogadjaja napada na svjetski trgovinski centar. Isti avion ( united 175 )  sniman od razlicitih tv stanica i nije bas jedan te isti.

A evo ih sazetih u jedan klip postavljen na youtube prekjuce
http://www.youtube.com/watch?v=4vqAmxTlyVY&feature=channel

A evo i sajta posvecenog istini http://pilotsfor911truth.org/WTC2.html



Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže milozeks

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 102
  • Ugled: +87/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljivosti !!!!!!
« Odgovor #11 poslato: 01.03.2009. 19:15:07 »
Evo jos jedne zanimljivosti.
Most Lukac je popularan i u Tanzaniji.
Postanska marka je navodno pustena u promet
10.1.1991. sto zvuci pomalo nevjerojatno,
jer je preko mosta Lukac promet zatvoren
jos davne 1966. Mozda bi neki filatelista
mogao da provjeri taj podatak.
Pre cu biti JA nego ono sto vi volite!!!

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljivosti !!!!!!
« Odgovor #12 poslato: 02.03.2009. 23:30:36 »
Ženske grudi su voćka čudnovata...

Talijanski seksolog tvrdi da je za pogađanje ženske ćudi oblik grudi mnogo pouzdaniji pokazatelj od, recimo, natalnog horoskopa. Pa, evo njegovih nalaza. Pošto kupili, poto prodali...

Oblik ženske dojke ukazuje na njen karakter, baš kao i njezin horoskopski znak", tvrdi Piero Lorenzoni, koji je grudi usporedio s voćem i iz toga izvukao zanimljive zaključke. Idemo redom...


"
Velike, pune grudi poput lubenica možda daju majčinski izgled, ali Lorenzoni tvrdi da je to varka: "Takva žena voli jesti i želi biti razmažena, traži divljenje. No, rijetko se događa da žena takvih grudi voli seks." Ništa bolje nisu ni cure jakih i čvrstih grudi, poput grejpfruta: "Ta žena možda izgleda erotično, ali je u stvarnosti povučena i stidljiva. Ona je u stanju razmaziti svog partnera, ali više voli nježnost od seksa."



A ni kod manjih i čvrstih grudi, poput naranče, nema baš mnogo sreće: "Premda je samouvjerena i zna što joj je cilj u životu, nije pretjerano zainteresirana za seks. Ona voli razgovore i čvrsto partnerstvo." A ovalne grudi, poput ananasa? "Žena s ananas-grudima je inteligentna, često ima uspješnu karijeru, ali je još uvijek romantična. Također je iznimno vjerna. Tko osvoji njeno srce, neće ga lako izgubiti."



Kruškaste grudi? "Ona voli ljubav u svim njenim oblicima. Može biti vrlo religiozna, ali se često i pored toga upušta u preljub." Čvrste i šiljate, poput limuna? "Te žene su pune života, u stanju su smijati se i na svoj račun. One žele uravnotežen život, bez prevelikih iznenađenja."



Najbolje su, po Lorenzoniju, žene čvrstih i iznimno malih grudi, poput trešanja: "Duhovite su i vrlo uzbudljive. Zabavne su i inteligentne. Sjajne su partnerice i za svakodnevni život i za odmor, i umjereno su zainteresirane za seks."
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljivosti !!!!!!
« Odgovor #13 poslato: 03.03.2009. 00:01:31 »
Taj Lorenzoni mora da je bio ozenjen nekom ravnom ko daska pa tako mlati.......... :D

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljivosti !!!!!!
« Odgovor #14 poslato: 04.03.2009. 22:59:51 »
Taj Lorenzoni mora da je bio ozenjen nekom ravnom ko daska pa tako mlati.......... :D

Ma jok nego ga svaka odbila sem ove ravne pa uzeo da dipla sad...
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.