Autor Tema: Tema za sve i svasta!  (Pročitano 507237 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #855 poslato: 14.03.2011. 18:08:04 »
Bez psovanja!
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #856 poslato: 14.03.2011. 19:30:40 »
ADRENALINE: 1. TI SI BOT       
                                                                                             2.NAPALJEN SI DO KURCA             
                                                                                             3.KO TEBI DADE ADMINA
                                                                                             4.VEZE NEMAS         
                                                                                             5.POPUSI MI
                                                                                             6.DRZIM CASOVE CS DODJI NEKAD
hahahahahahahah :D :D :D JESAM LI UPRAVU ???  :P :P :P :P ::) ::) ::) :'( :zvizduk: :zvizduk: :cussing: :icon_rr: :icon_rr: :icon_rr: :icon_rr: :icon_rr: :icon_rr: :occasion15: :occasion15: :occasion15: :occasion15:

klinac retardiran si
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže L[e]GT

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +4/-8
  • Pol: Muškarac
  • Macii
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #857 poslato: 15.03.2011. 13:08:39 »
ADRENALINE: 1. TI SI BOT       
                                                                                             2.NAPALJEN SI DO KURCA             
                                                                                             3.KO TEBI DADE ADMINA
                                                                                             4.VEZE NEMAS         
                                                                                             5.POPUSI MI
                                                                                             6.DRZIM CASOVE CS DODJI NEKAD
hahahahahahahah :D :D :D JESAM LI UPRAVU ???  :P :P :P :P ::) ::) ::) :'( :zvizduk: :zvizduk: :cussing: :icon_rr: :icon_rr: :icon_rr: :icon_rr: :icon_rr: :icon_rr: :occasion15: :occasion15: :occasion15: :occasion15:

klinac retardiran si
Salter ja jesam mladji od tebe ali sam po visini veci od tebe smijem da se kladmin !! A mozda sam ja rtd ali ti si mnogo veci RETARD ali sta ja tu mogu !!! Glup SI !
VOLIM SAMO JEDNU MILANU ! <3 <3 <3

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #858 poslato: 15.03.2011. 13:48:25 »
Salter ne kenjaj vidis da je veci po visini od tebe LOL
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #859 poslato: 15.03.2011. 14:25:00 »
Casnog mi krsta, svete ikone i krsne slave Svetog Stefana arhidjakona i prvomucenika nikad vise neces uci na server dok sam ja tu. Ne zbog ovoga sto pises, neg' zato sto znam sta si pricao kad sam te banovao kad si usao. Pazi sta sam ti rekao.

P.S. Pametnije bi ti bilo da ne ulazis ufatim li ti ip i steam id, ode ti comp u picku lijepu materinu. A kako ces prepoznati da sam te ja ban? Pisace ti reason, a na kraju moj nick.

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #860 poslato: 15.03.2011. 14:48:19 »
Izvini LEGT necu vise nikad... :'( :'( :'( :'(
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže AcHiLLeS 13

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 202
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
  • Visegrad
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #861 poslato: 15.03.2011. 15:00:54 »
Casnog mi krsta, svete ikone i krsne slave Svetog Stefana arhidjakona i prvomucenika nikad vise neces uci na server dok sam ja tu. Ne zbog ovoga sto pises, neg' zato sto znam sta si pricao kad sam te banovao kad si usao. Pazi sta sam ti rekao.

P.S. Pametnije bi ti bilo da ne ulazis ufatim li ti ip i steam id, ode ti comp u picku lijepu materinu. A kako ces prepoznati da sam te ja ban? Pisace ti reason, a na kraju moj nick.
AMIN.
It`s Only 1 Achilles!!!!

Van mreže L[e]GT

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +4/-8
  • Pol: Muškarac
  • Macii
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #862 poslato: 15.03.2011. 19:07:06 »
Casnog mi krsta, svete ikone i krsne slave Svetog Stefana arhidjakona i prvomucenika nikad vise neces uci na server dok sam ja tu. Ne zbog ovoga sto pises, neg' zato sto znam sta si pricao kad sam te banovao kad si usao. Pazi sta sam ti rekao.

P.S. Pametnije bi ti bilo da ne ulazis ufatim li ti ip i steam id, ode ti comp u picku lijepu materinu. A kako ces prepoznati da sam te ja ban? Pisace ti reason, a na kraju moj nick.
I jesi zajeban hahahahahaaha
VOLIM SAMO JEDNU MILANU ! <3 <3 <3

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #863 poslato: 15.03.2011. 19:33:28 »
Legt sine obrisi sline.

Kad neko mnogo kenja, dolazi do zagadjenja.

Pronadji se.

Van mreže Madaru

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +3/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #864 poslato: 15.03.2011. 20:30:59 »
Legt sine obrisi sline.

Kad neko mnogo kenja, dolazi do zagadjenja.

Pronadji se.
Haha to adrenalin dobra :D

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #865 poslato: 15.03.2011. 22:11:43 »
decko nemas vise sta traziti na bileca2
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže WikiLeaks

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 1
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #866 poslato: 15.03.2011. 23:03:23 »
E ovako imam jedan problem, vec neko vrijeme na server Bileca CS 2 dolazi neki lik sa nickom koji je kopirao od mene tj WikiLeaks. Nekad kad udjem na server on bude online i ja mu kazem da promjeni nick ali on samo izadje sa servera..... Pitao sam shakalla sta da uradim i on je rekao da ce vidjeti. MOLIM VAS DA MI NEKO POMOGNE DA RIJESIM OVAJ PROBLEM!!!  :( :( :( :( :( :(

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #867 poslato: 16.03.2011. 14:11:50 »
Eto cika Adrenaline ce do utorka malo manje igrati jer ima koncert u utorak pa se priprema :) Postavicu video sa koncerta :)

Van mreže L[e]GT

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +4/-8
  • Pol: Muškarac
  • Macii
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #868 poslato: 16.03.2011. 14:23:41 »
Eto cika Adrenaline ce do utorka malo manje igrati jer ima koncert u utorak pa se priprema :) Postavicu video sa koncerta :)
Salter PITAJ MAMU IMA LI STA TRAZITI NA BILECOJ 2 ! Adrenaline ZILI MI RUKA hahahahahahhaahahahhahaha(LIZI MI KARU) ahahahahah GLUPI hahahahahhahaha :D :D  :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: ::) ::) :P :P
VOLIM SAMO JEDNU MILANU ! <3 <3 <3

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #869 poslato: 16.03.2011. 14:42:33 »
Eto cika Adrenaline ce do utorka malo manje igrati jer ima koncert u utorak pa se priprema :) Postavicu video sa koncerta :)
Salter PITAJ MAMU IMA LI STA TRAZITI NA BILECOJ 2 ! Adrenaline ZILI MI RUKA hahahahahahhaahahahhahaha(LIZI MI KARU) ahahahahah GLUPI hahahahahhahaha :D :D  :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: ::) ::) :P :P

....Pazi ja sam uzeo jednu pauzu od CS-a na par tjedana.....al vjeruj mi admini su moji dobri drugovi....ako nema mene neznaci da te nece niko ban...
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...