Autor Tema: Tema za sve i svasta!  (Pročitano 508770 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Gamer

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 6
  • Ugled: +0/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1350 poslato: 03.06.2011. 11:42:22 »
trazim pitanje sto ste me ban :S ?? nisam nista imao a onaj admin koji me ban nek se nauci ssban !  PLS unban

Van mreže Gamer

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 6
  • Ugled: +0/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1351 poslato: 03.06.2011. 11:55:33 »
daj pomozite mi molim vas ! ovaj alkazar me bana bez razloga i ss.a nemogu da se pravdam :( 
« Poslednja izmena: 03.06.2011. 12:01:41 Gamer »

Van mreže Gamer

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 6
  • Ugled: +0/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1352 poslato: 03.06.2011. 12:00:45 »
Moras znati AMX, Moras biti redovan, moras biti uzoran , (ne psujes, ne prozivas, ne seres, ne smaras,... da ne duzim) kada to sve ispunis javis se i dobijes admina. mada ako to sve ispunis HEAD admin ce te prije toga primjeiti...
P.S. nemoj odgovor da pises na fazon BICU DOBAR AJ MI ODMA DAJTE ADMINA... :) pozz
dobro pridrzajem se toga al jedno nekontam :S sto mene alkazar banuje ? -.- bot nezna da bana sa ss-om tako da se ja nemogu pravdat ! :O
ako mozes pomozi mi.....  pls
« Poslednja izmena: 03.06.2011. 12:06:48 Gamer »

Van mreže alkazar91

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1353 poslato: 03.06.2011. 12:14:50 »
Moras znati AMX, Moras biti redovan, moras biti uzoran , (ne psujes, ne prozivas, ne seres, ne smaras,... da ne duzim) kada to sve ispunis javis se i dobijes admina. mada ako to sve ispunis HEAD admin ce te prije toga primjeiti...
P.S. nemoj odgovor da pises na fazon BICU DOBAR AJ MI ODMA DAJTE ADMINA... :) pozz
dobro pridrzajem se toga al jedno nekontam :S sto mene alkazar banuje ? -.- bot nezna da bana sa ss-om tako da se ja nemogu pravdat ! :O
ako mozes pomozi mi.....  pls
Ti si prvo ubijao kroz smoke,sto znaci da ili igras na 16 bita ili imas wh,pa si onda ubio lika kroz fles..nisi ti odmah ono opucao pa sta bude nego si sacekao secund-dva i ubio ga kao da nisi pod flesom,sto znaci da imas wh.a ako ti zelis da dokazes da si cist sto je smijesno postavi demo sa nukea.toliko od mene.do tad imas ban

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1354 poslato: 03.06.2011. 21:32:02 »
Svaka cast i igracima i adminima, rezultati se vide ovdje http://www.gametracker.rs/index.php?page=server_info&ip=193.104.68.1:27057 , samo tako!

Van mreže celjevo 1

  • Kako ste mi danas ??
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 267
  • Ugled: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • La Linea!
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1355 poslato: 03.06.2011. 22:14:34 »
Svaka cast i igracima i adminima, rezultati se vide ovdje http://www.gametracker.rs/index.php?page=server_info&ip=193.104.68.1:27057 , samo tako!

nemoguće ne mogu vjerovati svojim očima  :o :o

Van mreže Gamer

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 6
  • Ugled: +0/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1356 poslato: 03.06.2011. 22:59:27 »
Moras znati AMX, Moras biti redovan, moras biti uzoran , (ne psujes, ne prozivas, ne seres, ne smaras,... da ne duzim) kada to sve ispunis javis se i dobijes admina. mada ako to sve ispunis HEAD admin ce te prije toga primjeiti...
P.S. nemoj odgovor da pises na fazon BICU DOBAR AJ MI ODMA DAJTE ADMINA... :) pozz
dobro pridrzajem se toga al jedno nekontam :S sto mene alkazar banuje ? -.- bot nezna da bana sa ss-om tako da se ja nemogu pravdat ! :O
ako mozes pomozi mi.....  pls
Ti si prvo ubijao kroz smoke,sto znaci da ili igras na 16 bita ili imas wh,pa si onda ubio lika kroz fles..nisi ti odmah ono opucao pa sta bude nego si sacekao secund-dva i ubio ga kao da nisi pod flesom,sto znaci da imas wh.a ako ti zelis da dokazes da si cist sto je smijesno postavi demo sa nukea.toliko od mene.do tad imas ban
pa normalno da cu cekat 2 ili 3 sekunde posto covjek baci uyme pusku i krene !  i kako cu postaviti demo kad sam kasnije mogao opet da udem i kernio se novi demo snimljat !

i sada si me opet ban  :S pusti me da snimim demo !

Van mreže alkazar91

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1357 poslato: 04.06.2011. 01:42:17 »
Moras znati AMX, Moras biti redovan, moras biti uzoran , (ne psujes, ne prozivas, ne seres, ne smaras,... da ne duzim) kada to sve ispunis javis se i dobijes admina. mada ako to sve ispunis HEAD admin ce te prije toga primjeiti...
P.S. nemoj odgovor da pises na fazon BICU DOBAR AJ MI ODMA DAJTE ADMINA... :) pozz
dobro pridrzajem se toga al jedno nekontam :S sto mene alkazar banuje ? -.- bot nezna da bana sa ss-om tako da se ja nemogu pravdat ! :O
ako mozes pomozi mi.....  pls
Ti si prvo ubijao kroz smoke,sto znaci da ili igras na 16 bita ili imas wh,pa si onda ubio lika kroz fles..nisi ti odmah ono opucao pa sta bude nego si sacekao secund-dva i ubio ga kao da nisi pod flesom,sto znaci da imas wh.a ako ti zelis da dokazes da si cist sto je smijesno postavi demo sa nukea.toliko od mene.do tad imas ban
pa normalno da cu cekat 2 ili 3 sekunde posto covjek baci uyme pusku i krene !  i kako cu postaviti demo kad sam kasnije mogao opet da udem i kernio se novi demo snimljat !

i sada si me opet ban  :S pusti me da snimim demo !
Nista tu nije normalno.ti si bio u hangaru i dobio fles sa glavnih vrata a ubio lika na polju..tako da tu nista nije normalno..btw sta je normalno tu da cekas kad popijes fles??

Van mreže Eric Cartman

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 86
  • Ugled: +2/-2
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1358 poslato: 04.06.2011. 12:37:55 »
jel moze taj admin il nemoze ako nemoze recite da se ne jebem vise

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1359 poslato: 04.06.2011. 14:28:14 »
jel moze taj admin il nemoze ako nemoze recite da se ne jebem vise

Nemoj da ispada da imam nesto protiv tebe, ok si lik, ali mislim da nisi dovoljno dobar za admina. Imao si ga, prokockao si ga. Samo kazem svoje misljenje, ako dobijes admina wlcm u admin tim... Toliko

Van mreže Eric Cartman

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 86
  • Ugled: +2/-2
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1360 poslato: 04.06.2011. 15:35:23 »
ma ok je to al rekli su mi nick i shakall da moze i onda nista vec par dana nije problem ako nedaju jebiga nije kraj svijeta al recite

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1361 poslato: 04.06.2011. 15:36:56 »
jel moze taj admin il nemoze ako nemoze recite da se ne jebem vise
Izvni ja nisam vidio da si trazio, ako jesi jbg nisam vidio znam da me Gani pitao za tebe. Odg sam mu pa sam mislio da ti je prenio, nemam nista protiv ebe al reko sam mu da ne moze, cijenim ja to sto si odavno na serveru i sve to.
I mislim da ne znas napraviti razliku izmedju cita i dobro igraca, to se vidilo na turniru kad si od moje ekipe trazio demo.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1362 poslato: 04.06.2011. 15:42:26 »
Ovo je napisao jedno 100puta.
Spam.

Van mreže Eric Cartman

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 86
  • Ugled: +2/-2
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1363 poslato: 04.06.2011. 19:09:25 »
to na turniru sam bio ljut jer me glupi hamas iznervirao nema to veze a cit itekako znam prepoznati to moze potvrditi dosta admina dok igram uvijek pratim i javljam ako mi je netko sumnjiv ili ako cituje da ga se sto prije banuje

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #1364 poslato: 05.06.2011. 12:51:03 »
Sta bi sa servera? Pao?
zajecar-hq.com  !