Autor Tema: Zalba na admina:  (Pročitano 178564 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #90 poslato: 25.01.2011. 00:34:14 »
ST.POCETNIK NEKI DAN NA JEDNOM TURNIRU DI SAM I JA IGRO ..DECKO UPALIO AIM I DERE..I JA GA BAN..TAKO DA..AKO JE PALIO TAMO PALI I NA BILECA2 SIGURNO GARANT..ZNAM DJETE..ZNAM DA NEMA VEZE O CSU..NEZNA HODAT..A PRVI NAM JE NA TOP15.......
Ne mogu da diskutujem da li ima da li nema nisam odavno igrao naserveru kad i on, al sam nesto ubjedjen da milite da i ja citujem...tako ako on "cituje" ko i ja odlican pos'o radi.

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #91 poslato: 25.01.2011. 13:27:00 »
ST.POCETNIK NEKI DAN NA JEDNOM TURNIRU DI SAM I JA IGRO ..DECKO UPALIO AIM I DERE..I JA GA BAN..TAKO DA..AKO JE PALIO TAMO PALI I NA BILECA2 SIGURNO GARANT..ZNAM DJETE..ZNAM DA NEMA VEZE O CSU..NEZNA HODAT..A PRVI NAM JE NA TOP15.......
Ne mogu da diskutujem da li ima da li nema nisam odavno igrao naserveru kad i on, al sam nesto ubjedjen da milite da i ja citujem...tako ako on "cituje" ko i ja odlican pos'o radi.

rekao mi je nick da igras iz igraone pa gledas u susjedni kompjutor pa tako i svi i ja kada sam se naucio igrati iz igraone i bio dobar imo score jedno 33:2 i naravno da govore da imam cit jer gledam u susjedni monitor ofino :D :P

Van mreže zveki

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 9
  • Ugled: +0/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #92 poslato: 25.01.2011. 15:32:28 »
mali, pa ti si Kolumbo.... :zvizduk: :zvizduk:

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #93 poslato: 25.01.2011. 15:57:59 »
ST.POCETNIK NEKI DAN NA JEDNOM TURNIRU DI SAM I JA IGRO ..DECKO UPALIO AIM I DERE..I JA GA BAN..TAKO DA..AKO JE PALIO TAMO PALI I NA BILECA2 SIGURNO GARANT..ZNAM DJETE..ZNAM DA NEMA VEZE O CSU..NEZNA HODAT..A PRVI NAM JE NA TOP15.......
Ne mogu da diskutujem da li ima da li nema nisam odavno igrao naserveru kad i on, al sam nesto ubjedjen da milite da i ja citujem...tako ako on "cituje" ko i ja odlican pos'o radi.

ja sam cuo da udjes s drugi nick upalis cit i igledas kako admini rade ocel te ban i ta sranja
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže UnstoppabLe^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 60
  • Ugled: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • ^^ FLY LIKE A HAWK ^^
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #94 poslato: 26.01.2011. 13:10:25 »
!?.. al jbg ljudi stalno gag za gagom LoL ? :D Stoo GrR  >:(  :zvizduk:

Van mreže AcHiLLeS 13

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 202
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
  • Visegrad
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #95 poslato: 27.01.2011. 14:53:46 »
Ja ocu da se zalim na madarua on mene i klosara mi se stakamo i cuvamo sajt i c4u isto vreme  (ct smo) i on nas kikuje slay... Nek decko procita pravilnim o ct.A u njemu pise da ct imaju pravi odnosno trebaju da  se  stekaju dok se ne plant c4 prema tome on mene ne sme da slay... :)
It`s Only 1 Achilles!!!!

Van mreže Madaru

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +3/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #96 poslato: 27.01.2011. 14:58:45 »
Ja ocu da se zalim na madarua on mene i klosara mi se stakamo i cuvamo sajt i c4u isto vreme  (ct smo) i on nas kikuje slay... Nek decko procita pravilnim o ct.A u njemu pise da ct imaju pravi odnosno trebaju da  se  stekaju dok se ne plant c4 prema tome on mene ne sme da slay... :)
A otkad se smije penjat na texturu na aztecu de mi reci? ...prvo sam vas slay i govorio sam stalno da nema penjanja a vi i dalje i  ja onda napisem odsad kick i ja te kick i onda ste prestali ...Ja kolko znam na aztecu se nikad nije smilo ic na mapu -.-

Van mreže aldin

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 313
  • Ugled: +3/-4
  • Pol: Muškarac
  • Tuzla
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #97 poslato: 27.01.2011. 17:38:21 »
jebte a sto se nesmiju penjat ako si vjest izveri se i ti ako ti smeta sto si TT i ubiju te iz steka budi ti CT pa se ustekaj ja sam admin pa penjem se na mapu pa kakve veze to ima ja djuka sharm itd da nenebrejam vise odakle godf da cuva c4 ima pravo da se steka  :)

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #98 poslato: 27.01.2011. 18:24:30 »
ST.POCETNIK NEKI DAN NA JEDNOM TURNIRU DI SAM I JA IGRO ..DECKO UPALIO AIM I DERE..I JA GA BAN..TAKO DA..AKO JE PALIO TAMO PALI I NA BILECA2 SIGURNO GARANT..ZNAM DJETE..ZNAM DA NEMA VEZE O CSU..NEZNA HODAT..A PRVI NAM JE NA TOP15.......
Ne mogu da diskutujem da li ima da li nema nisam odavno igrao naserveru kad i on, al sam nesto ubjedjen da milite da i ja citujem...tako ako on "cituje" ko i ja odlican pos'o radi.

rekao mi je nick da igras iz igraone pa gledas u susjedni kompjutor pa tako i svi i ja kada sam se naucio igrati iz igraone i bio dobar imo score jedno 33:2 i naravno da govore da imam cit jer gledam u susjedni monitor ofino :D :P
Bas rijetko da imam priliku da gledam u susjedni komp, prvo zato sto je yoe igra za kompom pored a on je u 90 % slucajeva gine poslednji, a i kad pogine ne govori mi gdje je ko kao ni ja njemu, jer to nije poenta igre.

Van mreže AcHiLLeS 13

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 202
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
  • Visegrad
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #99 poslato: 27.01.2011. 19:13:54 »
Tako je ludak ja im kazem imam pravo a dje pise da se nesmem penjati na mapu.U pravilniku nepise da je zabranjeno se penjati. :) :) :)Prema to me imam pravo!!!!!!!! >:( >:( >:(
It`s Only 1 Achilles!!!!

Van mreže Madaru

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +3/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #100 poslato: 27.01.2011. 19:35:07 »
Ja kad god sam se penjo slay su me prije ...i vidio sam kako i druge slay ...i svi admini kolko ja znam kazu da se nesmju gore penjat... :P

Van mreže AcHiLLeS 13

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 202
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
  • Visegrad
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #101 poslato: 27.01.2011. 20:13:50 »
Kad neznaju pravilnik....Ja sam se 100 puta peo i nikad nisam dobio slay..... :) :)
It`s Only 1 Achilles!!!!

Van mreže Madaru

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +3/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #102 poslato: 27.01.2011. 21:09:18 »
Hahaha...ja kad god sam vidio slay su dobivali od ostali admina i ja kad sam se penjo al eto...nek ti je na dusu

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #103 poslato: 27.01.2011. 21:13:01 »
ST.POCETNIK NEKI DAN NA JEDNOM TURNIRU DI SAM I JA IGRO ..DECKO UPALIO AIM I DERE..I JA GA BAN..TAKO DA..AKO JE PALIO TAMO PALI I NA BILECA2 SIGURNO GARANT..ZNAM DJETE..ZNAM DA NEMA VEZE O CSU..NEZNA HODAT..A PRVI NAM JE NA TOP15.......
Ne mogu da diskutujem da li ima da li nema nisam odavno igrao naserveru kad i on, al sam nesto ubjedjen da milite da i ja citujem...tako ako on "cituje" ko i ja odlican pos'o radi.

rekao mi je nick da igras iz igraone pa gledas u susjedni kompjutor pa tako i svi i ja kada sam se naucio igrati iz igraone i bio dobar imo score jedno 33:2 i naravno da govore da imam cit jer gledam u susjedni monitor ofino :D :P
Bas rijetko da imam priliku da gledam u susjedni komp, prvo zato sto je yoe igra za kompom pored a on je u 90 % slucajeva gine poslednji, a i kad pogine ne govori mi gdje je ko kao ni ja njemu, jer to nije poenta igre.

Pa nije poenta ali bas ti nebi pogledo npr. ostane zadnji lik nede i lik do tebe CT a ti TEROR i ti ne bih pogledo u susjedni monitor..E bas nebi :D xD

Van mreže aldin

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 313
  • Ugled: +3/-4
  • Pol: Muškarac
  • Tuzla
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #104 poslato: 27.01.2011. 22:44:52 »
Madaru tako je bilo prije sad se svi penju niko nikoga ne slaya pogotov kad igramo italy 2 svi se skoro penju na mapu  ;) PS i brate mili Achilles je bivsi admin malo respect za bivseg kolegu :)