Autor Tema: Zalba na admina:  (Pročitano 178979 puta)

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže assassiN|sharm

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 270
  • Ugled: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • .This is not the end.This is not the beginning.
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #120 poslato: 07.02.2011. 15:04:31 »
DD2 koji se igra pola sata igra se svaka druga mapa !?!?!? Train koji se igra 1-2 na dan 25 min redja mapa sto vise treba da se igra, a reko sam hiljadu puta TT ko se usteka na spawnu ima slay ! znaci savrseno me zabole dal se nekom to svidja ili ne !

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #121 poslato: 07.02.2011. 20:30:21 »
E moj Assassine meni se sve cini da ti iz dana u dan sve vise i vise iskoristavas ovog svog admina...

Van mreže assassiN|sharm

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 270
  • Ugled: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • .This is not the end.This is not the beginning.
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #122 poslato: 07.02.2011. 21:44:09 »
ae bro pa zar nije logicno ? train koji se igra 1-2 puta na dan 25 min a DD2 koja je svaka druga mapa 30 min nije logicno jbt i nije to samo za train..............

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #123 poslato: 07.02.2011. 22:08:49 »
NE PRODUZUJES SAMO TRAIN NEGO I OSTALE MAPE
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #124 poslato: 07.02.2011. 22:24:07 »
Nije logicno dd2 i inf najmanje 30%! Ja sam pravio koliko ce koja mapa trajati svako krsenje je krsenje pravila servera. Glupo je da cvar gubite radi gluposti...

Van mreže alkazar91

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #125 poslato: 07.02.2011. 23:34:43 »
Da li je moguce da dobijem ban zato sto sam koristio pusku koja je omogucena u mapi,tj. koristio sam automatski awp u fy_iceworld_xxl i admin me kicka pa me banuje na 50 min sa obrazlozenjem da je to zabranjeno??samo zato sto sam ga nekolika puta ubio ...najbolje da zabranimo sve puske i bilo koje drugo oruzje koje nanosi stetu pa da se svi lijepo okupimo na sredini mape i igramo saha ili covjece ne ljuti se ...

Van mreže aldin

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 313
  • Ugled: +3/-4
  • Pol: Muškarac
  • Tuzla
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #126 poslato: 08.02.2011. 03:40:43 »
ja bih ipak da igramo MICE  ;D ili monopola jebo  :D  :D

Van mreže tobaco

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 51
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #127 poslato: 08.02.2011. 07:49:44 »
Da li je moguce da dobijem ban zato sto sam koristio pusku koja je omogucena u mapi,tj. koristio sam automatski awp u fy_iceworld_xxl i admin me kicka pa me banuje na 50 min sa obrazlozenjem da je to zabranjeno??samo zato sto sam ga nekolika puta ubio ...najbolje da zabranimo sve puske i bilo koje drugo oruzje koje nanosi stetu pa da se svi lijepo okupimo na sredini mape i igramo saha ili covjece ne ljuti se ...
Ja sam te ban,cini mi se,nznm pod kojim si nickom igrao.Jel mi tebe moramo moliti da ti ostavis,nekoliko smo te puta ubozorili i rekli da ces dobiti ban,a ti kazes ajd slobodno,ako ostalima nije problem da ga ne koristem,ne znam sta se ti glupiras.
"КОСОВО МИ ПИЛЕ,КРИЛОМ СУЗУ КРИЈЕ,ДАДОШЕ ТЕ,ПИТАО МЕ,НИКО НИЈЕ...........""
  
                       - - - Н Е М А  П Р Е Д А Ј Е - - - ! ! ! !

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #128 poslato: 08.02.2011. 08:45:09 »
Ne prosudjujem strane ali mislim da auto awp je tu stavljen sa namjerom da najbrzi i najspretniji dodje do njega...


http://www.youtube.com/watch?v=zirZAR_h3Cg

Van mreže alkazar91

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #129 poslato: 08.02.2011. 09:19:16 »
Nezelim da se svadjam,ali koja je fora da dobijem ban jer sam igrao sa puskom koja se nalazi na mapi i znaci da je dozvoljena???koliko ja znam,a mozda i grijesim,ban se daje kad neko vara ili krsi pravila servera,a ovo po mom misljenju ne ulazi ni u jedno od to dvoje.a ta fora "niko drugi ne koristi",kakve to veze ima??znaci ako svi udaraju glavom u zid trebam i ja,ne kontam ...

Van mreže Corto Maltese

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #130 poslato: 08.02.2011. 14:24:30 »
i nek te ban jedini se pravis pametan a fino te opomenuo 5 puta i ja 3 puta i prvo si dobio kick...

Van mreže alkazar91

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #131 poslato: 08.02.2011. 15:43:48 »
Dobro filozofe,kad se vec pravis pametan da ja tebe nesto pitam.Da li si ti ikada banovan na serveru dok nisi dobio admina jer si igrao sa auto awp u iceworld i da li si ikada vidio nekog "starijeg" admina ili head admina da je zabranjivao koristenje neke puske?Posto i vrapci na grani znaju odgovore,onda se postavlja logicko pitanje:Kog djavola vi izmisljate toplu vodu??I posle se pitamo sto je server cesto poluprazan...A ovo sto si rekao da se ja jedini pravim pametan,meni to u neku ruku i jeste cilj,jer ja sam upisao fax da se razlikujem od uobicajnog sivila i da budem u 6 % akademski obrazovanog stanovnista

Van mreže tobaco

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 51
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #132 poslato: 08.02.2011. 15:53:15 »
Dobro filozofe,kad se vec pravis pametan da ja tebe nesto pitam.Da li si ti ikada banovan na serveru dok nisi dobio admina jer si igrao sa auto awp u iceworld i da li si ikada vidio nekog "starijeg" admina ili head admina da je zabranjivao koristenje neke puske?Posto i vrapci na grani znaju odgovore,onda se postavlja logicko pitanje:Kog djavola vi izmisljate toplu vodu??I posle se pitamo sto je server cesto poluprazan...A ovo sto si rekao da se ja jedini pravim pametan,meni to u neku ruku i jeste cilj,jer ja sam upisao fax da se razlikujem od uobicajnog sivila i da budem u 6 % akademski obrazovanog stanovnista
Akademski obrazovani gradjanine hoces li se udati za mene? 8)
"КОСОВО МИ ПИЛЕ,КРИЛОМ СУЗУ КРИЈЕ,ДАДОШЕ ТЕ,ПИТАО МЕ,НИКО НИЈЕ...........""
  
                       - - - Н Е М А  П Р Е Д А Ј Е - - - ! ! ! !

Van mreže Corto Maltese

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #133 poslato: 08.02.2011. 15:55:58 »
Dobro filozofe,kad se vec pravis pametan da ja tebe nesto pitam.Da li si ti ikada banovan na serveru dok nisi dobio admina jer si igrao sa auto awp u iceworld i da li si ikada vidio nekog "starijeg" admina ili head admina da je zabranjivao koristenje neke puske?Posto i vrapci na grani znaju odgovore,onda se postavlja logicko pitanje:Kog djavola vi izmisljate toplu vodu??I posle se pitamo sto je server cesto poluprazan...A ovo sto si rekao da se ja jedini pravim pametan,meni to u neku ruku i jeste cilj,jer ja sam upisao fax da se razlikujem od uobicajnog sivila i da budem u 6 % akademski obrazovanog stanovnista
Akademski obrazovani gradjanine hoces li se udati za mene? 8)
Dobar mali,svaka cast... :occasion14:

Van mreže Irnas*Mp3

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 79
  • Ugled: +2/-1
  • Ja i moja mala xD
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #134 poslato: 08.02.2011. 15:56:14 »
Dobro filozofe,kad se vec pravis pametan da ja tebe nesto pitam.Da li si ti ikada banovan na serveru dok nisi dobio admina jer si igrao sa auto awp u iceworld i da li si ikada vidio nekog "starijeg" admina ili head admina da je zabranjivao koristenje neke puske?Posto i vrapci na grani znaju odgovore,onda se postavlja logicko pitanje:Kog djavola vi izmisljate toplu vodu??I posle se pitamo sto je server cesto poluprazan...A ovo sto si rekao da se ja jedini pravim pametan,meni to u neku ruku i jeste cilj,jer ja sam upisao fax da se razlikujem od uobicajnog sivila i da budem u 6 % akademski obrazovanog stanovnista
Swaka cast  ;) ;) ;) ;D
MINAS TIRITH <3 .:LEJLA:. :*
4ever :D