Autor Tema: Zalba na admina:  (Pročitano 178417 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #150 poslato: 12.02.2011. 17:33:05 »
Dokaz da je cist ..hahahahah hahahhah ahahahahha
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže miRolu

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 130
  • Ugled: +10/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #151 poslato: 12.02.2011. 18:09:29 »
ljudi corto banova covjeka samo sto mu je rekao da bi i on mogao simulirat cit kao sto i jeste ali ovo je malo i zalosno jbt :D

Van mreže tobaco

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 51
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #152 poslato: 12.02.2011. 18:14:24 »
ljudi corto banova covjeka samo sto mu je rekao da bi i on mogao simulirat cit kao sto i jeste ali ovo je malo i zalosno jbt :D
jesi siguran da je samo zbog toga??Da ne lagis malo?
"КОСОВО МИ ПИЛЕ,КРИЛОМ СУЗУ КРИЈЕ,ДАДОШЕ ТЕ,ПИТАО МЕ,НИКО НИЈЕ...........""
  
                       - - - Н Е М А  П Р Е Д А Ј Е - - - ! ! ! !

Van mreže Corto Maltese

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #153 poslato: 12.02.2011. 20:58:45 »
ljudi corto banova covjeka samo sto mu je rekao da bi i on mogao simulirat cit kao sto i jeste ali ovo je malo i zalosno jbt :D
Koga sam to ban???

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #154 poslato: 12.02.2011. 21:00:12 »
Maloprije sam usao na libertas i uhvatio LEGT-a kako cituje.imao je aim i wh,ali posto nema banshota na serveru nisam mogao da ga slikam.mislim da nas je dovoljno vukao za nos.posle onoga mixa na kome smo sumnjali da nesto ima,sad je sve kristalno jasno.ako neko sumnja u moju procjenu,onda da kazem da decko vjerovatno ima buve cim se onoliko cese uz zidove,ili da vidi kroz snijeg u fy_snow i da je precizan kao Rambo,sve head za hedom,samo sto on ne baca nozeve.
Kako nema banshot?
I ko moze potvrditi da je on bio kad tamo nema imunitet ni admina, mogo je bilo ko uci umjeto njega.

Van mreže Corto Maltese

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #155 poslato: 12.02.2011. 21:05:15 »
ljudi corto banova covjeka samo sto mu je rekao da bi i on mogao simulirat cit kao sto i jeste ali ovo je malo i zalosno jbt :D
Koga sam to ban???
Onaj Gold je dobio ban zbog toga sto mi je psovao majku,i javno me prozivao,ako nekoga zanima rado stavim i ss da vidite za cit,a i ss vredjanja tako da...

Van mreže alkazar91

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #156 poslato: 12.02.2011. 21:11:49 »
Mrvice to sto si pitao ko moze potvrdit,to moze sam LEGT da potvrdi posto sam ja posle odmah provjerio na 2 ko igra i vidio da je on tek usao prije 30 sec- min,a kad sam usao unutra pitao me da li sam bio na libertasu.a evo i da ne uzimamo to u obzir ( ma da je sve istina ),neka postavi demo sa mixa...A banshot ne radi 100 %.provjerio sam.pitaj Adrenaline-a.on je mijenjao nick da ga banam i nije moglo ...

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #157 poslato: 13.02.2011. 04:21:26 »
Mrvice to sto si pitao ko moze potvrdit,to moze sam LEGT da potvrdi posto sam ja posle odmah provjerio na 2 ko igra i vidio da je on tek usao prije 30 sec- min,a kad sam usao unutra pitao me da li sam bio na libertasu.a evo i da ne uzimamo to u obzir ( ma da je sve istina ),neka postavi demo sa mixa...A banshot ne radi 100 %.provjerio sam.pitaj Adrenaline-a.on je mijenjao nick da ga banam i nije moglo ...
Uzmi mu mjeru iduci put stam ID ili tako nesto na amx_who ili kad izadje na amx_last pa cemo provjeriti a to za mix ne znam nek vam da demo. SS cu namjestiti sam mozete amx_exec nick screenshot mislim da tako ide ova zdnja..,umoran sam pozz/

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #158 poslato: 13.02.2011. 11:43:28 »
mrvice ni na Bileca 2 ne radi amx_banshot, ni amx_exec... Sta god pokusam ne radi... Izbjegavam banove jedino kad bas ga moram izbaciti dam mu banip...
Podrska Alkazaru za Legta!

Van mreže AcHiLLeS 13

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 202
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
  • Visegrad
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #159 poslato: 14.02.2011. 17:43:58 »
achilesu je svak citer.... ::)
Ma nek mu daju admina svi cemo bit zadovoljni i nece nas ometat na forumu  :D
Slazem se Ludak treba mi dati admina axaxxaxa :) :)
It`s Only 1 Achilles!!!!

Van mreže Madaru

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +3/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #160 poslato: 20.02.2011. 12:46:15 »
Danas oko 12 ja adminima govorim daj provjerite lika niko nista nece a bilo je jedno 5 admina...i poslje tog ide dd2 ja govorim opet da provjere lika niko nista ....Jednostavno imaju admine samo se zajebaju snjima a nista nece provjerit -.-

Van mreže assassiN|sharm

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 270
  • Ugled: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • .This is not the end.This is not the beginning.
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #161 poslato: 20.02.2011. 13:59:58 »
Citat
Danas oko 12 ja adminima govorim daj provjerite lika niko nista nece a bilo je jedno 5 admina...i poslje tog ide dd2 ja govorim opet da provjere lika niko nista ....Jednostavno imaju admine samo se zajebaju snjima a nista nece provjerit -.-

SLAZEM SE

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #162 poslato: 21.02.2011. 05:33:00 »
Danas oko 12 ja adminima govorim daj provjerite lika niko nista nece a bilo je jedno 5 admina...i poslje tog ide dd2 ja govorim opet da provjere lika niko nista ....Jednostavno imaju admine samo se zajebaju snjima a nista nece provjerit -.-
OK predlazem meni da kratko napishete imena i sta vec jos admina koji nista ne rade, znam vec neke, znam neke koji rade kako im se digne ona stvar, obecao sam istrajacu pa cemo da vidimo ko ce duze. . .furat fore, dosadilo mi je da budem "dobar" i trpim nekoga misleci da ce jednom shvatiti i postovati neki dogovor i osnove medjuljudske norme, ili da me ljudi prozivaju kakvi su ti admini, kao sto mi se desilo dosta puta... ko ne bude bio pravi admin i ponasao se u skladu sa tim skinucu mu admina, igraci koji imaju veliki broj sati dobice slotove imnitete ne, toliko od mene za sada.

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #163 poslato: 21.02.2011. 11:45:06 »
Danas oko 12 ja adminima govorim daj provjerite lika niko nista nece a bilo je jedno 5 admina...i poslje tog ide dd2 ja govorim opet da provjere lika niko nista ....Jednostavno imaju admine samo se zajebaju snjima a nista nece provjerit -.-
OK predlazem meni da kratko napishete imena i sta vec jos admina koji nista ne rade, znam vec neke, znam neke koji rade kako im se digne ona stvar, obecao sam istrajacu pa cemo da vidimo ko ce duze. . .furat fore, dosadilo mi je da budem "dobar" i trpim nekoga misleci da ce jednom shvatiti i postovati neki dogovor i osnove medjuljudske norme, ili da me ljudi prozivaju kakvi su ti admini, kao sto mi se desilo dosta puta... ko ne bude bio pravi admin i ponasao se u skladu sa tim skinucu mu admina, igraci koji imaju veliki broj sati dobice slotove imnitete ne, toliko od mene za sada.

Sad ste ga najebali a i ja sa vama : P :)

Van mreže Madaru

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +3/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #164 poslato: 22.02.2011. 14:59:29 »
Eo sad legt ulazi u igru i ima neki lik yo mate skor 32-5 i on mu da perm odma cim je uso a nije ga ni pogledo ? :'(